26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Середа, 24 листопада 2021

          Завершився  конкурс  соціальних проєктів для об’єднаних територіальних громад від Elementum Energy - компанії-виробника енергії з альтернативних джерел.

Мета конкурсу – створення можливостей для сталого розвитку громад шляхом надання фінансової підтримки для впровадження локальних ініціатив, спрямованих на їх розвиток.

Учасниками стали територіальні громади, на території яких розміщені сонячні електростанції компанії: Elementum Energy сприяє досягненню цілей сталого розвитку та прагне допомогти громадам впроваджувати власні локальні ініціативи у цьому напрямку.

          За умовами конкурсу соціальних проєктів для об’єднаних територіальних громад від Elementum Energy громади-переможці отримають Грант в сумі до 80 тис.грн.

          Маловисківська міська територіальна  громада взяла участь у конкурсі та визнана одним із переможців серед 38 проєктів з проєктом «Безпечна дорога до школи» загальною вартістю 89,0 тис. грн.

          Проєктом передбачено створення сучасних безпечних належних умов для всіх категорій учасників дорожнього руху (автомобільного транспорту, пішоходів-мешканців громади різного віку, статі і стану здоров’я) шляхом облаштування пішоходних переходів поблизу освітніх закладів громади Фігурками Школяра, а «по-народному» школяр блокіратор (school child bollard). Це елемент дорожньо-вуличного обладнання, що встановлюється на узбіччі поруч з пішохідним переходом, щоб викликати посилену увагу водіїв та пішоходів, зокрема на пішохідних переходах.

         За фінансової підтримки Elementum Energy проєкт незабаром буде втілений на території нашої громади. Про хід реалізації проєкту «Безпечна дорога до школи» на всіх його етапах читайте в наших новинах на офіційному сайті Маловисківської міської ради та сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

         Сторінка проєкту у Фейсбуці https://www.facebook.com/ElementumEnergyforCommunities/

Опубліковано в Новини

          Виконавчий комітет та колектив працівників Маловисківської міської ради щиро і сердечно вітають керівника КП «Міський ринок»

СЛЕЗКО

Олену Михайлівну

з ювілейним Днем народження!

         Поздоровляючи Вас з цим чудовим святом, зичемо міцного здоров’я, родинного затишку та тепла, удачі, гарного настрою, оптимізму, професійних гараздів, удачі та успіхів у всіх починаннях. Бажаємо також, щоб Ваше життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні привітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі.

З повагою

Юрій ГУЛЬДАС,

Маловисківський міський голова

Опубліковано в Новини

          23 листопада в сесійній залі Маловисківської міськради під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Алли Жовтило відбулося чергове листопадове засідання комісії з питань захисту прав дитини Маловисківської міської ради. В ході роботи було розглянуто дев’ять питань, що стосуються захисту прав дітей жителів Маловисківської міської територіальної громади. А саме, про надання дозволу на укладення договору оренди нежитлового приміщення від імені дітей, щодо доцільності позбавлення батьківських прав за ухилення від виконання батьківських обов’язків, винесення попередження за ухилення від виконання батьківських обов’язків, про затвердження списків дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах і проживають на території Маловисківської міської ради, оновлення та затвердження індивідуальних планів дітей, які перебувають на обліку у службі у справах дітей тощо.

Павло ЗАХВАТИХАТА,

начальник служби у справах дітей

Маловисківської міської ради

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Листопад 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Останні Новини