26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Понеділок, 01 листопада 2021

          - йшла мова на щопонеділковій розширеній нараді міського голови Юрія Гульдаса з керівниками структурних підрозділів, підприємств, установ та організацій, підпорядкованих Маловисківській міській раді.

           Розпочинаючи нараду, Юрій Леонідович розповів про зустріч гостей з Сосницької  селищної територіальної громади Чернігівської області, які минулого тижня побували з робочим візитом на Маловисківщині, відвідали заклади освіти, культури, комунальні підприємства, Паліївський старостинський округ. Міській голова Ю.Гульдас подякував всім, хто долучився до участі в ознайомленні колег з Чернігівщини з роботою та здобутками Маловисківської міської територіальної громади, і висловив впевненість, що всі моменти по співпраці між громадами, які декларувалися і активно обговорювалися під час зустрічей на Сосниччині і Маловисківщині мають і надалі продовжуватися. А тому, треба працювати в цьому напрямку.

          Зважаючи на актуальність проблеми захворюваності українців на коронавірус, міський голова Юрій Гульдас наголосив на необхідності прискорення темпів вакцинації по територіях Маловисківської громади. Адже від цього залежить не лише здоров’я, а й життя багатьох наших мешканців. За інформацією керівника КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Ольги Левченко, за минулий тиждень вакциновано 514 жителів громади. Один день медики працювали в с.Лозуватці, де було вакциновано понад 60 мешканців села. Надалі розроблені графіки виїздів медичних груп з вакцинації, узгоджені з сільськими старостами, нинішнього та наступного тижнів.

          За словами головного лікаря КНП «Маловисківська лікарні» Костянтина Чурпія, нині на стаціонарі лікувального закладу перебувають 13 хворих на корона вірус, з яких троє – з важким перебігом хвороби. Серед хворих є діти. На разі 72% працівників лікарні вакциновані від корона вірусу, в ЦПМСД – 100%.

          В закладах освіти, за інформацією начальника відділу освіти, молоді та спорту Валерія Онипсенка, нині стан вакцинації в навчальних закладах дещо поліпшився. Так в дитсадках кількість вакцинованого персоналу 80 і більше відсотків (виняток КЗДО «Ромашка» - близько 70%). Виправляєтьс я ситуація з вакцинуванням і працівників загальноосвітніх навчальних закладів. Скажімо в ліцеї ім. Ю.Кондартюка  нині вакциновано 95% працівників.

          Нині епідеміологічна ситуація в громаді без змін – відтак всі навчальні заклади розпочали очне навчання після осінніх канікул.

          Проблемним питанням в освіті є призначення директорів двох навчальних закладів - Маловисківського ліцею імені Г.М. Перебийноса  та Мануйлівського ліцею-закладу дошкільної освіти – конкурсна комісія в силу різних причин не зібралася в потрібному для кворуму складі. Крім того, повільними темпами тривають ремонтні роботи з утеплення фасаду ліцею імені Г.М. Перебийноса, зупинилися роботи з встановлення паркану тощо.

          За словами начальника КП «Мала Виска Водоканал» Володимира Аврунова, нині водопостачання забезпечене в  усіх куточках міста, днями тривали роботи з чищення каналізації в оному за районів Малої Виски. Заплановано на понеділок ремонт пожежного гідранту напроти стадіону «Колос».

          Міський голова Ю.Гульдас наголосив на необхідності форсувати події з укладання договорів з вивезення твердих побутових відходів на прикладі Сосницької громади, де такими договорами охоплено 98% жителів громади. Водоканалівцям також було наголошено на проведенні ремонту водогону по провулку Береговий, де заплановано  ремонт дорожнього покриття.

          За словами начальника КП «Мала Виска МКП» Володимира Лисенка, минулого тижня працівники підприємства займалися прибирання листі, підсипанням вулиць, грейдеруванням доріг на території Паліївського та Мануйлівського старостинських округів. В планах – зробити гідро відводи по вул.Калиновій, прийняти і проконтролювати встановлення скейт-парку, привезти з обласного центру сіль і плитку, продовжити грейдерування та вивезення листя  тощо. А ще – з 2 листопада 2021 року до роботи стає інспектор з благоустрою, який контролюватиме стан благоустрою на території Маловисківської міської територіальної громади , складатиме протоколи на порушників правил благоустрою та природоохоронного законодавства.

          Свої проблемні питання та побажання озвучили керівники відділів та інших структурних підрозділів Маловисківської міської ради.

          Наостанок міський голова побажав усім міцного здоров’я та натхнення на роботу.

          За результатами наради керівникам окремих структурних підрозділів Маловисківської міської ради та комунальних підприємств і установ були дані відповідні доручення.

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Листопад 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Останні Новини