26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Четвер, 11 листопада 2021

         11 листопада відбувся телеміст Мала Виска – Краматорськ на тему «Тривожні сторінки української історії 2014 року», до якого долучилися учасники не лише з центральної та східної України, а й з Чернігівщини, Хмельниччини. Відбувся онлайн-захід за ініціативи ГО «Простір Ідей» (керівник Інна Коваленко) та підтримки і сприяння Маловисківської міської ради (міський голова Юрій Гульдас) і Маловисківської загальноосвітньої школи №4 (директор Інна Коваленко). Модератором заходу була вчитель історії міської ЗШ№4, патріотка і волонтерка, громадська діячка Олена Мазур.

         Розпочався телеміст з гімну ССО «Тихо прийшов, тихо пішов…», який блискуче виконав викладач міської ДШМ Сергій Горжій.

         В ході спілкування мова йшла про буремні події весни-літа 2014 року на території охопленого російсько-українською війною Донбасу й настрої та роботу в тилу, на українській землі. Своїми думками з цього приводу з нашого боку поділилися секретар Маловисківської міської ради Леся Постолюк, військові – учасники бойових дій на Донбасі, вчителі історії та учні навчальних закладів Малої Виски. Спікерами з Краматорська були: співзасновниця ГО «Смарт» Лілія Кісліцина, мама Народного Героя України Степана Чубенка Сталіна Чубенко, Народний Герой України Едуард Кулініч, громадська діячка Вероніка Романкова та інші.

Дві години ефірного часу минули швидко і продуктивно. По закінченні зустрічі було обумовлено організацію і проведення в подальшому таких патріотичних заходів, які згуртовують українців і об’єднують Центр, Схід і Захід, а також Північ і Південь нашої держави. Адже тільки в єднанні наша сила і запорука нашої майбутньої перемоги над агресором.

Опубліковано в Новини

         11 листопада в сесійній залі Маловисківської міської ради під головуванням першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександра Бакалінського відбулося чергове – листопадове – засідання виконавчого комітету Маловисківської міської ради. На порядок денний засідання виносилося 46 питань.

          Члени виконкому заслухали інформацію про виконання дохідної частини загального фонду бюджету міської ради за січень-жовтень 2021 року, погодили Програму розвитку КП «Маловисківський центр надання соціальних послуг» на 2022 – 2024 роки, міську цільову соціальну програму «Молодь Маловисківщини на 2021-2025 роки», міську цільову соціальну програму національно-патріотичного виховання у Маловисківській міській територіальній громаді на період до 2025 року, Програму розвитку земельних відносин, підтримали заходи щодо відзначення Дня людей з інвалідністю, Дня Святого Миколая, відкриття міської Новорічної ялинки, надали матеріальну допомогу військовослужбовцям, які виявили бажання служити у війську за контрактом,особам, які постраждали влітку від стихійного лиха, жителям громади на лікування, пільги по сплаті батьківської плати в дитсадках громади, батьки яких відносяться до пільгових категорій, розглянули блока питань служби у справах дітей, надали дозволи на випилювання чи підрізання крони дерев, розміщення рекламних носіїв, встановлення терміналів у приміщенні міського ЦНАПу та КНП «Маловисківська лікарня», поставили на квартирний облік жителів громади, які мають на це право і відповідні підстави,уповноважили інспектора з благоустрою Олександра Суботу щодо складання протоколів та затвердили зразки відповідних документів тощо.

Людмила ЛИННИК,

керуючий справами виконавчого комітету

Маловисківської міської ради

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Листопад 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Останні Новини