26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Четвер, 07 жовтня 2021

Шановні юристи Маловисківської громади!

          Виконавчий комітет Маловисківської міської ради і я особисто щиро та сердечно вітаємо вас з професійним святом, яке об’єднує усіх, хто стоїть на сторожі конституційних прав та свобод наших громадян, сприяє розбудові демократичної, правової держави.

          Бути юристом почесно і відповідально. Сьогодні немає такої сфери діяльності, державної установи чи підприємства, які б обходилися без консультації юриста.

          А тому саме від вашої праці, професіоналізму, від вашого інтелектуального внеску залежить успіх у розв'язанні надзвичайно важливого завдання – утвердження України як суверенної, демократичної, правової держави.

          Бажаємо вам у всьому успіхів і вдач. Сумлінно, з віддачею трудіться і легко та радісно відпочивайте. Нехай вас цінують і поважають колеги, друзі, сімейного вам благополуччя, мирного неба!

          Нехай здоров’я буде міцним, а це свято світлим і чистим!

          Усіх вам земних благ і достатку!

          Зі святом!

З повагою

Юрій ГУЛЬДАС,

Маловисківський міський голова

 

Опубліковано в Новини

          7 жовтня в сесійній залі Маловисківської міської ради під головуванням міського голови Юрія Гульдаса відбулося засідання виконавчого комітету Маловисківської міської ради. На порядок денний виносилося 37 питань.

          Члени виконкому заслухали і затвердили звіт про виконання міського бюджету за 9 місяців 2021 року, інформацію про визначення обсягу, проведення стратегічної екологічної оцінки проекту Програми соціально-економічного розвитку Маловисківської міської територіальної громади на 2022 рік.

          Інформацію про готовність підприємств, установ та організацій міської  комунальної власності до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 роки, розглянули питання про відзначення на території громади Дня працівника культури, Дня працівника соціальної сфери, організації заходів щодо покладання квітів до пам’ятного знаку жертвам Голодомору 1932-1933 роки, блоки питань служби у справах дітей, відділу соціального захисту, праці та охорони здоров’я, відділу архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства, надали пільги по відвідуванню дитсадків громади, матеріальну допомогу на поховання та лікування.

Людмила ЛИННИК,

керуючий справами виконавчого комітету

Маловисківської міської ради

Опубліковано в Новини

          7 жовтня біля воріт міського (як його називають у місті – нового) кладовища відбулася сходка жителів Малої Виски, в якій взяли участь секретар міської ради Леся Постолюк, перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Бакалінський, начальник відділу архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства Володимир Білоног, спеціаліст цього відділу Олег Горбунов, виконуючий обов’язки начальника КП «Мала Виска МКП» Сергій Піньковський, бухгалтер КП Олена Драна, працівник кладовища Михайло Пека, депутати міської ради Олександр Бровченко, Олександр Зелюнко, Олег Крило, кілька маловищан, у яких є зауваження до роботи працівника кладовища стосовно його благоустрою, розташування могил, плати за копання могил, прибирання сміття тощо.

          Під час активної дискусії було озвучено посадові обов’язки працівника кладовища та не лише висловлено зауваження комунальникам та їх працівнику на цвинтарі, а й проговорено різнопланові бачення стосовно виправлення ситуації.

          Наостанок учасники зібрання оглянули кладовище, зробили висновки та озвучили зауваження, як кажуть, «прив’язавши» їх до місцевості. Працівнику кладовища надано термін для усунення недоліків в межах своєї посадової інструкції, а комунальникам – доручено обрахувати затрати і дохід в разі створення міської ритуальної служби.

Опубліковано в Новини

          З 15 вересня в Кіровоградській області розпочався проект «Підтримка цифровізації державних послуг у громадах Миколаївської та Кіровоградської областей». Його мета - підвищення обізнаності та дослідження думок мешканців віддалених територій, представників вразливих груп щодо електронних послуг та цифрової трансформації в цілому в державі. Цим проектом передбачено: проведення опитування отримувачів державних послуг, фокус - груп, презентацію е - сервісів в громадах, проведення сесії пошуку майбутнього.

          7 жовтня в сесійній залі відбулася робоча зустріч секретаря міської ради Лесі Постолюк та працівників відділу надання адмінпослуг міськради з представниками ГО «Територія успіху», що разом з Програмою розвитку ООН в Україні проводить відбір кількох громад в Кіровоградській області для участі в цьому проекті.

          В ході роботи обговорювалися умови співпраці та узгоджувалися подальші нюанси та напрямки діяльності в рамках проекту «Підтримка цифровізації державних послуг у громадах Миколаївської та Кіровоградської областей».

 

 

Опубліковано в Новини

          Днями на адресу Маловисківської міської ради надійшов лист від управління Державної інспекції енергетичного нагляду України в Кіровоградській області, у якому зазначається, що в нинішньому році для багатоквартирних будинків, не обладнаних централізованим опаленням та газопостачанням пільгового тарифу, як раніше (з жовтня по квітень до 3000 кВт/год в місяць по ціні 0,90 грн) не буде. Вартість 1 кВт/год буде фіксованою – 1.68 грн за кВт.

         Варто сказати, що відділом архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства Маловисківської міської ради своєчасно і у встановлені терміни було направлено пакет документів до Держенергонагладу на видачу відповідних актів про відсутність у житлових будинках централізованого опалення та газопостачання. На що отримано таку відповідь.

         На пленарному засідання 12 сесії Маловисківської міської ради депутати одноголосно підтримали пропозицію міського голови Юрія Гульдаса звернутися листом до Держенергонагляду про перегляд свого рішення і відновлення пільгового зимового тарифу для споживачів.

 

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Жовтень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Останні Новини