26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: П'ятниця, 22 жовтня 2021

          22 жовтня на центральній площі міста відбулася сходка, ініційована працівниками КП «Мала Виска Водоканал», з питань якості надання послуг підприємством міським абонентам. На неї зібралися чотири десятки маловищан, у яких є питання щодо якості послуг водопостачання, які надає підприємство.

          Розпочинаючи зустріч керівник КП «Мала Виска Водоканал» Володимир Аврунов розповів про обсяги ремонтних робіт на водогоні міста та що робиться аби покращити якість води в мережах Малої Виски. Крім того, Володимир Аврунов продемонстрував фрагменти водогінних труб, занесених або ушкоджених корозією до неробочого стану.

          Міський голова Юрій Гульдас висловив свою позицію щодо вирішення проблеми якості питної води. А саме – підготовки відповідної документації та участі в всеукраїнських програмах з метою залучення коштів для заміни зношених та застарілих труб водогону. А машина для чищення свердловин, яку пропонує придбати частина депутатів міської ради, на даному етапі не потрібна і немає сенсу її купувати. Про це ж говорили й перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Бакалінський та начальник КП «Мала Виска Водоканал» Володимир Аврунов. На їх думку, окрім тендерних процедур по придбанню агрегату  доведеться вирішувати питання навчання працівників бригади, участі в тендерах по найманих роботах тощо.

           Натомість депутати міської ради Олег Крило та Олег Підгорний, які були присутні на сходці, вважають, що саме придбання такої спецмашини, має сприяти поліпшенню якості води і її треба нині придбати. В іншому ж випадку треба повертатися до колишніх тарифів водоканалівців.

          Своїми думками з цього приводу поділилися й маловищани, які зібралися на площі. Вони, поспілкувавшись з представниками міської влади і вислухавши аргументовані доводи, таки більшістю голосів підтримали позицію щодо першочерговості заміни труб водогону, а вже потім планів про придбання спецмашини, обрахувавши і зваживши всі сторони такої купівлі…

Опубліковано в Новини

З 25 жовтня по 8 листопада 2021 року  проводитиметься опитування жителів Маловисківської громади.

                                                                     

Мета опитування: визначення громадської думки щодо якості послуги водопостачання на території Маловисківської міської теритлоріальної громади

 

Опитування будуть проводити інтерв’юери – представники комунального підприємства «Мала Виска Водоканал»

Звіт про результати опитування буде оприлюднено на офіційному сайті Маловисківської міської ради.

Детальну інформацію про опитування можна отримати за телефоном   052 58 5-29-45.

Будемо вдячні за участь в опитуванні, ваші відгуки допоможуть покращити послугу водопостачання на нашій території.

 

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ:

•    ОПИТУВАННЯ Є АНОНІМНИМ

•    Для участі в опитуванні вам НЕ ПОТРІБНО пред’являти будь-які     документи.

•    Анкета складається з 7 питань

•    Анкета заповнюється з ваших слів ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ   (відповіді вносяться в телефон або планшет).

ПІДПИСУВАТИ НІЧОГО НЕ ПОТРІБНО

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Жовтень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Останні Новини