26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Фільтрувати матеріали за датою: П'ятниця, 29 січня 2021

          29 січня 2021 року в День пам’яті полеглих під Крутами в Малій Висці покладанням квітів до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та Меморіалу землякам – захисникам Незалежної України та Хвилиною Мовчання вшанували пам’ять загиблих під Крутами та на Сході України. В заходах взяли участь працівники Маловисківської міської ради, відділу культури та туризму міськради, військовослужбовці районного територіального центру комплектації та соціальної підтримки, учасники АТО та ООС.

          У зв'язку з протиепідеміологічними обмеженнями, продиктованими пандимією на коронавірус, заходи пройшли в обмеженому форматі.

Опубліковано в Новини
П'ятниця, 29 січня 2021 08:04

УВАГА! ПРАЦЮЄ "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"!

          З метою якісного та своєчасного реагування на звернення жителів Маловисківської міської територіальної громади щодо ліквідації наслідків снігопадів та оперативного розчищення вулиць та провулків населених пунктів території при виконавчому комітеті Маловисківської міської ради працює «гаряча лінія», номери якої 5-16-58, 066-755-08-20 та 098-989-30-31.

Опубліковано в Новини

          28 січня 2021 року в сесійній залі Маловисківської міської ради під головуванням міського голови Юрія Гульдаса відбулося пленарне засідання чергової – четвертої – сесії Маловисківської міської ради восьмого скликання, в якому взяли участь 25 депутатів.

          Перед початком засідання Юрій Гульдас привітав сільського старосту сіл Мануйлівка і Лутківка Михайла Бараніка з Днем народження, який припав саме на день проведення пленарної частини сесії.

          А розпочалося засідання з оголошення про зміни в депутатському корпусі міської ради: секретар Маловисківської територіальної виборчої комісії Олександр Шуліма зачитав протокол засідання ТВК відповідно до якого депутат – представник політичної партії ВО «Батьківщина» Людмила Шостак, у зв’язку зі станом здоров’я, склала свої депутатські повноваження, а її місце в команді депутатів від ВО «Батьківщина» зайняла наступна за виборчим списком партійної організації Ніна Кавун.

          Розпочавши роботу, депутати з обговоренням розглянули питання порядку денного, підтримавши майже всі. Втім, після гарячого обговорення два питання – Про відмову у поновленні договору оренди землі, укладеного Маловисківською РДА та громадянином М.Мельником та Про затвердження переліку земельних ділянок, призначених для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону окремими лотами, надання дозволів на розробку проектів землеустрою та агрохімічних паспортів земельних ділянок - не набрали потрібної кількості голосів, а тому рішення по них не було прийняте.

          Наостанок депутати підтримали звернення Кіровоградського РВ АМУ про підтримку ініціативи медиків Кіровоградської дитячої обласної лікарні про придбання у заклад томографу та заслухали звернення від батьків та педагогічного колективу Маловисківської ЗШ №4 про виділення коштів на ремонт даху; звернення мешканців Малої Виски – педагогічного колективу Маловисківського РБДЮТу про прийняття у підпорядкування міської ради гуртків, які нині працюють на базах шкіл, що перейшли до Маловисківської міської громади, клопотання батьків Мануйлівського НВК про продовження роботи гуртків у їх навчальному закладі. Керівник Маловисківського районного Будинку культури Любов Левченко зачитала звернення працівників РБК до депутатів про прийняття у комунальну власність міськради приміщення та установи. За спільним рішенням депутатів всі звернення направлені в постійні комісії, розглянуті і по ним на пленарному засіданні наступної чергової сесії міської ради будуть прийняті відповідні рішення.

          В роботі пленарного засідання сесії взяв участь і виступив голова Новоукраїнської районної ради Олександр Небога.

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Січень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Останні Новини