26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Фільтрувати матеріали за датою: Середа, 27 січня 2021

          27 січня 2021 року в приміщенні Маловисківської ЗШ №4 (через хурделицю довелося анонсовану зустріч провести у вестибюлі навчального закладу) відбулися збори мешканців міста, зацікавлених в подальшій роботі школи та покращення технічного стану приміщення, ініційовані ініціативною групою жителів Малої Виски «Громада Маловисківської ЗШ №4: ВИМАГАЄМО ремонту даху!», у якій взяли участь як її ініціатори, так і працівники та депутати Маловисківської міської ради, вчителі та працівники навчального закладу, батьки дітей, які його відвідують, представники громадськості. Після обрання голови та секретаря зборів ініціатори проведення заходу озвучили чому було ініційовано проведення зустрічі: як працівники школи, так і батьки школярів стурбовані тим, що ремонт даху навчального закладу не внесено до Програми соціально-економічного розвитку території на 2021 рік і з міського бюджету на нього не виділено коштів. Тому, на зустріч було запрошено депутатів міської ради – в роботі зібрання взяли участь одинадцять депутатів –, які пояснили своє бачення вирішення проблеми ремонту школи і альтернативні та оптимальні, на їх погляд, способи вирішення цього питання. Крім цього, депутати відповіли на ряд питань та вислухали пропозиції від працівників закладу, представників батьківського комітету школи.

          Наостанок учасники зборів дали доручення депутатам міської ради вирішити питання щодо виділення коштів на ремонт даху та внести цей проект до Програми соціально-економічного розвитку громади на 2021 рік, щоб на ремонт можна було залучити кошти з обласного і державного  бюджетів та отримати донорську допомогу…

Опубліковано в Новини

          Виконавчий комітет Маловисківської міської ради повідомляє, що нині Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України проводиться опитування бізнесу, щодо інноваційної діяльності в Україні: «Інноваційна діяльність в Україні: чинники успіху та перешкоди».

          Опитуваня здійснюється в рамках моніторингу імплементації однієї із стратегічних цілей Експортної стратегії України на 2017-2021 роки щодо створення сприятливих умов, що стимулюють торгівлю та інновації для диверсифікації експорту. Задум реалізується за фінансової підтримки уряду Німеччини через Deutsche Gesellschaft fiir Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH у межах проекту «Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС  та Україною у сфері торгівлі».

          Основною метою опитування є виявлення потреби бізнесу у сфері інноваційної діяльності та визначення можливостей і форм співпраці з державою в частині монетизації інновацій. Опитування триватиме до 31 січня 2021 року включно. Пройти його можна за посиланням: http://bit.ly/2XHiB8d.

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Січень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Останні Новини