26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Фільтрувати матеріали за датою: П'ятниця, 22 січня 2021

           В рамках підготовки до пленарного засідання четвертої сесії Маловисківської міської ради (її проведення заплановане на 28 січня 2021 року) триває робота депутатського корпусу у постійних комісіях міськради. Так 22 січня 2021 року відбулися засідання постійних комісій міськради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту (у роботі взяли участь депутати Олександр Францевич Зелюнко (голова комісії), Олександр Володимирович Сьомка, Олександр Миколайович Нетреба, Олег Анатолійович Крило, Олександр Миколайович Кашпуровський) і з гуманітарних питань (на зібранні були присутні депутати Дмитро Миколайович Терновий (голова комісії), Володимир Павлович Кузьмич, Валерій Миколайович Онипсенко та Інна Борисівна Коваленко).

          В ході роботи було обговорено ряд питань порядку денного, а проекти рішень винесено на розгляд депутатів на пленарне засідання сесії.

Опубліковано в Новини

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ТА ГОСТІ МАЛОВИСКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

         Виконавчий комітет Маловисківської міської ради щиро та сердечно вітає вас з Днем Соборності  України!

         Це свято нагадує нам, особливо молоді, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми – єдиний народ!

         Сьогодні перед нашою державою постало чимало нових викликів. На Сході України відстоюють її єдність і неподільність українські патріоти, часто ціною власного життя. Серед цих героїв багато наших земляків.

         Нині ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

         Зичу всім міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє нашої громади та України!

         Вітаю вас зі святом та бажаю і надалі триматися разом! Бо в єдності – наша сила!

         Слава Україні!

З повагою

Юрій ГУЛЬДАС,

Маловисківський міський голова

Опубліковано в Новини

          22 січня 2021 року в Малій Висці з нагоди Дня Соборності України відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку, що в мікрорайоні "ВИСЬ". В заході взяли участь перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Бакалінський, заступник міського голови Алла Жовтило, військовий комісар Маловисківського районного територіального центру комплектації та соціальної підтримки Олександр Бут, працівники міської ради, відділу культури та туризму, РТЦК та СП, учасники АТО і ООС та інші.

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Січень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Останні Новини