26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Фільтрувати матеріали за датою: Вівторок, 19 січня 2021

                 ПРО ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ  ДЕПУТАТІВ МІСЬКОЇ РАДИ

 

З метою підготовки до пленарного засідання 4  сесії міської ради, яка призначена на  28 січня 2021 року,  планується проведення засідання постійних комісій міської ради :

 

№з/п

Назва постійної комісії

Дата проведення засідання

Початок роботи

Запрошені

 

Постійна комісія з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою:

 1. Ніколенко Микола Васильович – голова комісії
 2. Кудоя Дмитро Володимирович
 3. Діордіца Володимир Анатолійович
 4. Мамедова Зінаїда Володимирівна
 5. Щербак Василь Васильович

21 січня 2021

Четвер

10.00

Бакалінський О.М.

Линник Л.І.

Захватихата Т.В.

Цибульський І.А

Старости

 

 

Постійна комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту:

 1. Ніколенко Олександр Васильович – голова комісії
 2. Беспалова Наталка Олександрівна
 3. Чуйко Вадим Іванович
 4. Шостак Людмила Дмитрівна
 5. Маркова Наталія Миколаївна

21 січня 2021

Четвер

14.00.

Линник Л.І.

Захватихата Т.В.

Жовтило А.В.

Захватихата П.В.

Федоренко Г.В.

Берегуленко Т.М.

Рижикова Ю.О.

 

Постійна комісія з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту:

1.      Зелюнко Олександр Францевич – голова комісії

2.      Сьомка Олександр Володимирович

3.      Нетреба Олександр Миколайович

4.      Крило Олег Анатолійович

5.      Кашпуровський Олександр Миколайович

22 січня  2020

П’ятниця

10.00

Бакалінський О.М.

Жовтило А.В.

Аврунов В.А.

Лисенко В.П.

 

Постійна комісія з гуманітарних питань:

 1. Терновий Дмитро Миколайович – голова комісії
 2. Кузьмич Володимир Павлович
 3. Онипсенко Валерій Миколайович
 4. Коваленко Інна Борисівна
 5. Бровченко Людмила Василівна

 

22 січня  2020

П’ятниця

14.00

Жовтило А.В.

Линник Л.І.

Шпак Т.М.

Хмара І.І.

Похила Л.В.

Захватихата Т.В.

Рижикова Ю.О.

 

Постійна комісія з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва:

 1. Бровченко Олександр Дмитрович – голова комісії
 2. Гульдас Сергій Юрійович
 3. Ткаченко Віктор Анатолійович
 4. Підгорний Олег Михайлович
 5. Кравченко – Бобринець Світлана Григорівна

 

26 січня 2021

Вівторок  

14.00.

Бакалінський О.М.

Жовтило А.В.

Похила Л.В.

Піньковська О.О.

Шевченко А.В.

 

Засідання постійних комісій відбудуться у сесійній залі міської ради

Юрін О.М. – забезпечення  відеозапису засідань постійних комісій

 

 

Секретар ради  Л.А.ПОСТОЛЮК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Опубліковано в Новини

          19 січня 2021 року в колишній сесійній залі Маловисківської районної ради відбулася робоча зустріч керівників Новоукраїнської райдержадміністрації Віталія Пастушенка та Новоукраїнської районної ради Олександра Небоги з головою Маловисківської РДА Ігорем Гребенюком, очільниками громад, які утворилися на території колишнього Маловисківського району (крім голови Смолінської ОТГ), їх заступниками, керівниками медичних установ – Маловисківської центральної районної лікарні та Центру первинної медико-санітарної допомоги – та керівником Маловисківського  РБК. Метою зустрічі у такому форматі було визначено вирішення питання передачі закладів медицини первинної та вторинної ланки колишнього Маловисківського району та районного Будинку культури.

          За словами Віталія Пастушенка, нині ці заклади медицини та культури не передані на баланс громад, а район, згідно чинного законодавства, не може їх фінансувати. Ця проблема викликає стурбованість у керівництва району. Відтак необхідно  розробити покроковий план подолання проблемної ситуації. Про стан справ і проблеми первинної ланки медицини розповіла головний лікар ЦПМСД Ольга Левченко. На її думку, прийняти на баланс і фінансувати медичні заклади первинної медичної допомоги (амбулаторії і ФАПи), які знаходяться на територіях громад, мають самі ж громади. І для цього необхідно передбачити кошти в бюджеті. Так, скажімо, Маловисківська міська ради для цього передбачила в бюджеті на 2021 рік 912 тис. грн., Злинська сільська рада – 500 тис. грн. Якщо інші дві громади не зроблять того ж, керівництво ЦПМСД буде змушене на тих територіях скоротити мережу медзакладів.

          Вистачає проблем і у Центральної районної лікарні – про них говорив головний лікар медичного закладу Костянтин Чурпій. Вирішення цих проблем керівництво лікарні оцінює в 12,7 млн. грн. Сюди входить фінансування енергоносіїв, комунальних послуг, безкоштовних медикаментів, пенсій пільговикам-медикам, фінансування паталого-анатомічної служби, медкомісій військовозобов’язаних тощо. Однак, якщо брати до уваги захищені статті, ця сума скоротиться більше ніж удвічі. А якщо врахувати, що згідно рішення Новоукраїнської районної ради ЦРЛ передається всім чотирьом громадам колишнього Маловисківського району, поділена сума до фінансування буде підйомною для всіх територій і ділитимуться між бюджетами громад в залежності від кількості населення цих територій.

          В  ході обговорення учасники зустрічі домовилися, що для оптимальної роботи медичного закладу і кращого обслуговування і надання медичних послуг населенню громад необхідно підписати договір про міжмуніципальне співробітництво і фінансувати ЦРЛ (чи як прозвучало від Віталія Пастушенка, Маловисківську мужмуніципальну лікарню) пропорційними до кількості населення частками. Підбиваючи підсумки «медичної теми» було визначено терміни та умови зустрічі керівників територій та лікарні з наступним обговоренням та підписанням договору про міжмуніципальне співробітництво, яким регламентуватимуться всі аспекти роботи, в тому числі й фінансування.

          Якщо у медичних питаннях учасники наради знайшли спільну мову, то цього не скажеш про подальшу долю районного Будинку культури. Своїми думками щодо цього – а вони були досить різновекторними - поділилися керівник РБК Любов Левченко, міський голова Юрій Гульдас, Мар’янівський сільський голова Андрій Флоря, голова Новоукраїнської районної ради Олександр Небога, депутати Новоукраїнської районної ради Олександр Бакалінський та Людмила Линник, секретар Маловисківської міської ради Леся Постолюк, начальник відділу культури та туризму міської ради Юлія Рижикова. Обговорення питання про передачу Будинку культури разом з установами, які там працюють, йшло досить емоційно. Втім підбиваючи підсумок «культурного питання» Віталій Пастушенко зазначив, що нині треба зробити паузу і відкласти його розгляд на період вивчення всіх нюансів справи, а потім зібратися всім сторонам (включаючи орендарів приміщення РБК), обговорити  і узгодити всі сторони з представниками всіх громад і вже далі вирішувати, як бути. Таку зустріч заплановано провести наступного тижня, попередньо вивчивши рекомендації Міністерства культури України щодо передачі закладів культури з районної у комунальну власність громад.

          На завершення зустрічі, підсумовуючи захід, голова райдержадміністрації Віталій Пастушенко наголосив на необхідності спільного вирішення спірних питань, а також пообіцяв сприяння у питаннях збільшення надходжень до місцевих бюджетів, адже від цього залежить і розвиток всього Новоукраїнського району.

          Маловисківський міський голова Юрій Гульдас висловив готовність до співпраці та участі в роботі нарад з керівниками територіальних громад з проблемних питань медичної галузі та культури, проведення яких планується найближчим часом.

 

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Січень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Останні Новини