26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Фільтрувати матеріали за датою: Понеділок, 11 січня 2021

          11 січня 2021 року в сесійній залі Маловисківської міської ради під головуванням міського голови Юрія Гульдаса відбулася робоча нарада за участі головного державного ревізора-інспектора Новоукраїнського відділу податків і зборів фізичних осіб управління податкового адміністрування ГУ ДПС у Кіровоградській області Наталії Панченко, працівників відділу земельних відносин міської ради та сільських старост територій, які входять до складу Маловисківської міської територіальної громади. Захід відбувся відповідно до листа облдержадміністрації від 31 грудня 2020 року №01-18/1553/0.3 «Про виконання місцевих бюджетів за доходами». В ході його проведення було відпрацьовано питання взаємодії органів місцевого самоврядування з податковими органами щодо мобілізації до місцевих бюджетів надходжень податку на доходи фізичних осіб, річного декларування фізичних осіб-підприємців, осіб, які здійснюють незалежну професійну діяльність, та громадян, які одноосібно обробляють земельні частки (паї) загальною площею понад 2 га.

          Зважаючи на те, що з 8 по 24 січня 2021 року в Україні посилено протиепідеміологічні заходи, аналогічні зустрічі планується провести по завершенню локдауну з підприємцями та аграрниками, які працюють на території громади, на яких обговорити питання стосовно підвищення рівня оплати праці найманих працівників, легалізації трудових відносин та здійснення заходів з виявлення випадків ухилення платників від сплати податку на доходи фізичних осіб (наявність неоформлених трудових відносин, виплата заробітної плати у розмірах менше визначеного мінімального розміру, виплата заробітної плати працівникам без перерахування ПДФО тощо), проведення заходів, спрямованих на забезпечення надходжень плати за землю, зокрема перегляд договорів оренди земельних ділянок в частині збільшення розміру орендної плати за земельні ділянки сільськогосподарського та несільськогосподарського призначення у законодавчо визначених межах, укладання нових договорів оренди земель запасу і резервного фонду, припинення права користування земельними ділянками у випадку систематичної несплати земельного податку або орендної плати за землю та надання їх у оренду іншим землекористувачам та інше.

Опубліковано в Новини

Міський голова Юрій Гульдас видав розпорядження  від 31.12.2020 року № 91/б про скликання позачергової сесії міської ради 12 січня 2021 року о 10.00. в зв’язку з зупиненням  дії рішення міської ради від 29 січня 2020 року № 174.

З розпорядженням можна ознайомитися за посиланням

Опубліковано в Новини

     З 8 до 24 січня включно 2021 року в Україні діють посилені карантинні обмеження.

     Відповідну постанову «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19» було прийнято на засіданні Кабінету Міністрів ще 9 грудня 2020 року. Рішення прийняте для того, щоб не допустити розгортання нової потужної хвилі захворюваності, яка може наступити, зокрема, і після новорічних та різдвяних свят.

     Відповідно до ухваленого документа, з 8 до 24 січня 2021 року заборонятиметься робота кафе, ресторанів, барів (крім доставки та замовлень на винос).

     Забороняється приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення, крім:

          торгівлі виключно товарами, що належать до продуктів харчування, лікарськими засобами, виробами медичного призначення, засобами гігієни, побутової хімії, засобів зв’язку, друкованих засобів масової інформації, ветеринарними препаратами, кормами, насінням, засобами захисту рослинна торгівельних площах, не менше як 60 відсотків яких призначено для торгівлі такими товарами. Торговельна діяльність іншими групами товарів може відбуватися лише із здійсненням адресної доставки замовлень;

 

     Дозволяється торгівля пальним.

     Також в зазначений період можна надавати фінансові послуги, дозволена діяльність фінансових установ і діяльність з інкасації та перевезення валютних цінностей, діяльність операторів поштового зв’язку, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів (без зон харчування), діяльність з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, перукарень та салонів краси за попереднім записом.

     Забороняється робота кінотеатрів, фітнес-клубів, спортивних залів, басейнів, театрів.

     На період дії посиленого карантину заборонятиметься відвідування закладів освіти, торгівля непродовольчими товарами, проведення будь-яких розважальних, спортивних або культурних масових заходів.

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Січень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Останні Новини