26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Фільтрувати матеріали за датою: Четвер, 09 липня 2020

           У Маловисківській міській раді розпочато роботу з розробки Дорожньої  карти підвищення ефективності залучення громадян та підтримки громадських ініціатив  на 2020-2023 роки

          З метою залучення мешканців нашої громади до прийняття рішень на місцевому рівні та активізації  роботи громадських організацій або  ініціатив в міській раді розпочато роботу з  розробки Дорожньої  карти підвищення ефективності залучення громадян та підтримки громадських ініціатив Маловисківської міської об'єднаної територіальної  громади на 2020-2023 роки.

           Документ має сприяти місцевій владі та громадським організаціям, місцевим ініціативним групам та активним громадянам дійти спільного бачення використання інструментів участі в громаді, залучення громадян до ухвалення рішень, підтримки та налагодження партнерських відносин керівництва та мешканців громади.

          З документом – проектом Дорожньої  карти підвищення ефективності залучення громадян та підтримки громадських ініціатив на 2020-2023 роки, можна ознайомитися за посиланням.

Запрошуємо усіх небайдужих та активних мешканців громади ознайомитися з проектом Дорожньої карти та направити  власні пропозиції  щодо її удосконалення . Листи з Вашими пропозиціями та зауваженнями можна направляти на поштову адресу вул. Спортивна, 6,  м.Мала Виска, Маловисківська міська рада або  на електронну пошту : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Для полегшення обробки кореспонденції просимо робити позначку «Дорожня карта інструментів участі». Такі пропозиції ми чекаємо з з 09 по 22 липня 2020 року

          Крім того, пропонується  відвідати 30 липня онлайн-засідання зацікавлених представників громади та представників Спілки «Громадські ініціативи України» та Агенції сталого розвитку «Хмарочос», під час якого буде опрацьована  фінальна версія “Дорожньої карти”. За результатами буде підготовлено документ, який стане визначальним для місцевої влади та  місцевих  мешканців  у залученні до управління громадою.

Розробка дорожньої карти підвищення ефективності залучення громадян та підтримки громадських ініціатив Маловисківської  громади на 2020 - 2023 роки напрацьована спільно з представниками органів влади та громадськості  Маловисківської  міської об'єднаної територіальної  громади в рамках проєкту «Голос громади в місцевому самоврядуванні», що реалізовувався Спілкою «Громадські ініціативи України» та Агенцією сталого розвитку «Хмарочос»  в рамках Програми USAID “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність” (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

 

Опубліковано в Новини

          За інформацією начальника КП «Мала Виска Водоканал» Володимира Аврунова,  працівники підрядної організації, яка займається роботами щодо будівництва водогінної мережі по вулицях Тобілевича, Осипенко, Матросова та Берегова (Мануйлівської сільської ради), розпочали будівництво  приміщення водогінної дозаторної станції, яка забезпечуватиме цей водогін водою під необхідним тиском. Це третій – завершальний – етап водофікації «Костянтинівки» (першим – було сполучення двох відрізків водогону під мостом, другим – перевірка і розчищення колодязів та з’єднання у мережу магістралей). Далі буде встановлено огорожу, яка забезпечить санітарну зону об’єкту та обмежить доступ до нього. Роботи планується (звісно, якщо не завадять якісь форс-мажорні обставини) завершити і подати воду споживачам вже до кінця липня 2020 року.

Опубліковано в Новини

          Однією з ознак демократичності будь-якої країни є наявність дієвих механізмів щодо забезпечення участі громадян у формуванні політики на державному чи місцевому рівнях. Публічне управління обов’язково має бути спрямовано на забезпечення прав та інтересів громадян. Зазначене можна реалізувати шляхом постійної підтримки діалогу в системі «влада-громадськість» з ефективним зворотнім зв’язком, що допоможе забезпечити швидке реагування на зміни в суспільних відносинах та вирішенні нагальних проблем. Отже, впровадження інформаційних технологій у практику публічного управління є вимогою сьогодення та запорукою його ефективної реалізації, оскільки всі розвинуті держави намагаються сформувати потужне електронне врядування. Практикою доведено, що результативна взаємодія неможлива без впровадження електронних засобів комунікації. Як сучасна форма звернення громадян до органів публічної влади нині активно застосовується подання електронних петицій.

          Органи місцевого самоврядування по Україні активно використовують сервіси для збору петицій від громадян. Маловисківська міська рада має свій сервіс для петицій:  https://petition.e-dem.ua/malavyska.

          Детальніше з досвідом роботи місцевих громад по роботі з електронними петиціями можна ознайомитися за посиланнями:

 

В Торецьку

В Запоріжжі

В Сумах

В Компаніївці

В Смоліному

 

(При підготовці публікації використовувалися тематичні матеріали з мережі Інтернет та відеохостінгу  «YouTube»)

 

         ДОВІДКОВО: Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) − це п’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програма спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні.

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Липень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Останні Новини