26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Фільтрувати матеріали за датою: Понеділок, 06 липня 2020
Маловисківська міська рада оголошує конкурсу міні-проектів
«Майбутнє громади в наших руках»
 
прийом  заявок   з 10:00 год.   06  липня  до  16:00 год. 20  липня  2020 року
 
Для тих, хто бажає отримати  інформацію щодо конкурсу міні – проектів, пропонуємо ознайомитися з Положенням
та  з Презентацією про умови конкурсу  
Файли для подачі заявки на участь у проекті.
 
Чекаємо на Ваші заявки!
За детальною інформацією звертайтесь:
Сектор соціально-економічного розвитку Маловисківської міської ради
за тел: 5-14-51
Опубліковано в Новини

          - йшла мова на  щопонеділковій нараді, яку провів Маловисківський міський голова Юрій Гульдас із заступниками та керівниками відділів, служб, структурних підрозділів виконавчого комітету та комунальних підприємств Маловисківської міської ради.

          Розпочав міський голова нараду з актуальної і важливої нині для маловищан теми – розподілу Кіровоградщини на чотири райони, а саме – утворення нового району з центром в Новоукраїнці. Прикро, що всі дії і намагання переінакшити ситуацію на користь Маловсиківського району не були підтримані ні нашими сусідами – новомиргородцями (вони мали надію, що будуть у Кропивницькому районі), ні навіть жителями Маловисківщини, які вирішили, що нехай буде все як буде. А відтак і маємо, що новоствореному району бути… Але з центром в Новоукраїнці, з усіма «удобствами» транспортного сполучення, розташування, логістики тощо. Всі заходи, яких було вжито з боку міської влади, виявилися марними – без підтримки жителів територій ними просто знехтували.

          Продовжив Юрій Гульдас нараду проблемою водозабезпечення жителів міста, а саме чому нині в спекотну пору жителі кількох кутків міста потерпають без води в мережі, а інші, якщо навіть вода й присутня у водогоні, не можуть її використовувати через низьку якість (колір та запах) та наявність в ній чималої кількості домішок – іржі, глини тощо. За словами начальника КП «Мала Виска Водоканал» Володимира Аврунова, відсутність води на вихідних, що минули, пояснюється кількома чинниками – аварією на одному з відрізків водогону, значним розбором води у спеку, занесенням труб водогону тощо. Якість води низька через те, що основна мережа міського водогону прокладена понад півстоліття тому, фізично відпрацювала свій ресурс і потребує заміни. Аварійність на водогоні теж знижують якість води у мережі. Міський голова, заслухавши інформацію В.Аврунова наголосив на необхідності пошуку методів підвищення якості води у мережі, зокрема шляхом встановлення  фільтрувальних пристроїв на відрізках, якими забезпечується водопостачання житлових масивів міста.

          Наголосив Юрій Гульдас і на необхідності постійного проведення благоустрою території населених пунктів ОТГ і міста зокрема: скошування трави в парках та скверах, просапування клумб тощо. Крім того, міський голова оголосив на четвер 9 липня 2020 року на 9.00 проведення загальноміської толоки з метою проведення благоустрою парково-відпочинкової зони біля маєтку Кудашевих – очищення від сміття та парослі прибережної території, скошування трави, прокладання та підсипання доріжок, планування та підсипання основи під альтанки та ятки тощо. Перед комунальниками міста поставлене завдання підготувати територію для проведення толоки і забезпечити всіх її учасників роботою, щоб використати працю городян з найбільшою ефективністю.

          Крім того, керівник КП «Мала Виска МКП» Володимир Лисенко поінформував про проблему в Первомайському, створену стихійним лихом – зливою, яка нещодавно пройшла на території старостату і завдала шкоди дорозі, що веде до помешкань десяти сімей сільчан. Відтак, для того, щоб виправити заподіяне стихією лихо, буде задіяна важка дорожня техніка та проведене вирівнювання дорожнього покриття підсипковим матеріалом.

Ю.Гульдас поцікавився в освітян, ходом проведення кампанії щодо складання тестів ЗНО, ремонтними роботами Паліївського та Олександрівського НВК та як працюють дитсадки громади.

          Крім цього міського голову цікавили питання: підготовки до проведення Дня міста Мала Виска, оздоровлення та відпочинку дітей Маловисківської ОТГ та завершення робіт на водогоні «Костянтинівки» і забезпечення водою жителів вулиць Тобілевича, Осипенко, Матросова.

Опубліковано в Новини
Понеділок, 06 липня 2020 06:58

ВСІ НА ТОЛОКУ!

Виконавчий комітет Маловисківської міської ради запрошує жителів та гостей Маловисківської ОТГ взчти участь в розбудові парку біля маєтку Кудашевих.

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Липень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Останні Новини