26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Фільтрувати матеріали за датою: П'ятниця, 03 липня 2020

          У п’ятницю 3 липня 2020 року Маловисківський міський голова Юрій Гульдас провів ранкову нараду з керівниками та працівниками відділів і секторів виконкому міськради та комунальних підприємств міста в парку біля маєтку Кудашевих. Учасники наради оглянули територію маєтку, прилеглого парку прибережної зони та рекреаційну зону відпочинку, обговорили концепцію подальшої їх розбудови, визначилися з обсягами та термінами будівництва, місцями облаштування торгівельної зони, встановлення яток та альтанок, прокладання екодоріжок тощо. Продовження робот щодо облаштування паркової зони шляхом залучення всіх працівників відділів, секторів та служб виконкому міськради, а також підприємств, установ, організацій та закладів Маловисківської міської об’єднаної громади (проведення так званої толоки)  заплановано  на середину та кінець наступного тижня.

Опубліковано в Новини

          Щоб озвучити місцевій владі пріоритетність вирішення того чи іншого питання, яке має значний громадський інтерес, сьогодні не обов’язково писати сотні листів і пікетувати владні кабінети. Завдяки можливостям електронних ресурсів, до органів місцевого самоврядування можна звернутися віртуально – через сервіс електронних петицій. Виявляється, ще нині можна подати електронну петицію до Маловисківської міської ради на спеціально створеному ресурсі e-dem.in.ua.

          Як і для чого – в інформаційному ролику (мотиваційне відео взято з мережі Інтернет).

 

          ДОВІДКОВО: Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) − це п’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програма спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні

 

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Липень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Останні Новини