26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Фільтрувати матеріали за датою: Четвер, 02 липня 2020

          2 липня 2020 року в сесійній залі Маловисківської міської ради під головуванням Маловисківського міського голови Юрія Гульдаса продовжилося пленарне засідання чергової сесії міської ради, перенесене з 25 червня 2020 року через відсутність кворуму. Розпочинаючи роботу депутати обговорили і практично одноголосно підтримали пропозицію щодо проведення пленарного засідання, у зв’язку з пандемією в Україні і світі на коронавірус COVID-19, в обмеженому режимі. Крім того, публічність роботи в сесійній залі була забезпечена трансляцією пленарного засідання на офіційному сайті Маловисківської міської ради та інформаційному LED-екрані, встановленому на центральній площі Малої Виски.

          Всі питання були оговорені на засіданнях постійних комісій міськради, а тому депутати спрацювати якісно та оперативно. Так, внесено зміни до рішення від 12 грудня 2019 року № 1929 «Про бюджет Маловисківської  міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» та до рішення міської ради від 26 березня 2020 року № 2176 Про  проведення в 2020 році конкурсу мініпроектів місцевого розвитку «Майбутнє громади в наших руках». Проведено моніторинг виконання Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Маловисківської  міської об’єднаної територіальної громади за 2019 рік. Надано дозволи на списання основних засобів, які перебувають на балансі Маловисківської міської ради, безоплатну передачу майна  з балансу Маловисківської ЗШ № 3 І-ІІІ ступенів на баланс комунальному підприємству  «Мала Виска – МКП», затверджено акти приймання-передачі багатоквартирних житлових будинків, що перейшли на самостійне управління в 2020 році.

          Депутати затвердили  Положення про уповноважену особу з питань запобігання та виявлення  корупції в Маловисківській міській раді, Порядок виявлення, обліку та набуття у комунальну власність Маловисківської міської об’єднаної територіальної громади майна відумерлої спадщини та безхазяйного майна та  складу постійно діючої комісії, продовжили терміну дії договору з КНП ЦПМСД та Маловисківським РВК безоплатного користування комунального майна Маловисківської міської ОТГ; внесли зміни до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів у сфері господарської діяльності Маловисківської міської ради на 2020 рік». Також було підтримано встановлення ставки акцизного  податку з реалізованих суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів, транспортного  податку, єдиного податку для першої та другої групи фізичних осіб-підприємців, ставок та пільг зі сплати земельного податку на території Маловисківської міської ради Маловисківської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік.

          Проект рішення про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки для об’єктів житлової та нежитлової нерухомості на території Маловисківської міської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік депутати не підтримали більшістю голосів. А тому ставки цього виду податку відповідно до пп. 12.3.5 п. 12.3 ст. 12 Податкового кодексу України залишаються на рівні 2020 року.

          Насамкінець розглянуто блок земельних питань.

Опубліковано в Новини

           2 липня 2020 року працівниками філії Маловисківський райавтодор розпочато поточний ремонт дорожнього покриття проїздів біля будинків №№ 1 та 3, що по вулиці Шевченка в мікрорайоні "Вись". Кошти на це в розмірі 150 тис. грн було передбачено в міському бюджеті на 2020 рік.

 

Опубліковано в Новини

          30 червня 2020 року в мікрорайоні "Вись" за ініціативою мешканців багатоквартирного будинку №3, що по вул. Шевченка, проведено зустріч жителів з керівництвом КП "Мала Виска ЖЕД" та представниками міської ради. Під час зустрічі обговорювались питання щодо тарифів та послуг, які надає управитель. А по завершенню зібрання мешканці обговорили і визначилися з тим, що потрібно аби завершити створення ОСББ , щоб вирішувати питання утримання будинку так, як вирішать самі мешканці багатоповерхівки.

Опубліковано в Новини

          Виконавчий комітет Маловисківської міської ради нагадує вам, що розпочався період сплати земельного податку та орендної плати за земельні ділянки, що перебувають у власності або користуванні громадян, за 2020 рік.

          Щоб уникнути переплат та не сплачувати нарахування штрафних санкцій, просимо сплатити нараховані податки до 1 серпня 2020 року. Хто не отримав податкове повідомлення-рішення, може звернутися до Маловисківської міської ради (у земельний відділ) або до Маловисківського відділення ДФС й дізнатися про розмір нарахованого податку або орендної плати за земельні ділянки, які використовуються для городництва, розміщення гаражів тощо. 

Опубліковано в Новини

Електронна петиція - це звернення громадян до органів державної влади та місцевих рад з вимогою розглянути важливе питання чи вирішити проблему.

 

Електронна петиція до Маловисківської міської ради розглядається у випадку, якщо було зібрано 100 підписів за 60 днів.

 

Правова підстава: громадяни можуть звертатися до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, органу місцевого самоврядування з електронними петиціями через офіційний веб-сайт органу – стаття 23ЗУ «Про звернення громадян».

 

Як користуватися: кожен громадянин може створити електронну петиції та розпочати процес збору підписів – для цього достатньо натиснути кнопку «Єдина система місцевих петицій» на веб-сайті Маловисківської міської ради і зайти на Портал місцевих петицій, зареєструватися, заповнити спеціальну форму, описати суть звернення (проблеми, яку потрібно розглянути), зазначити свої ПІБ та адресу електронної пошти.

 

Ініціюйте збір підписів під електронними петиціями з будь-яких важливих для громади питань.

 

Пам’ятайте! Електронна петиція, яка набрала встановлену кількість підписів, підлягає обов’язковому розгляду органом влади, зокрема виноситься на розгляд сесії місцевої ради у першочерговому порядку.

 

ЯК ПОДАТИ ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ ДО МАЛОВИСКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (ВІДЕО)

 

ДОВІДКОВО: Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) − це п’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програма спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні

Опубліковано в Новини

          З 1 липня 2020 року відновили роботу міські дитсадки «Ромашка» та «Чебурашка». Таке рішення було прийняте міською владою в межах заходів адаптивного карантину, за результатами засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій та відповідно до рішення виконавчого комітету Маловисківської міської ради від 11 червня 2020 року №190. Вже першого дня із задоволенням ДНЗ відвідали 28 дітлахів. На подвір’ї навчальних закладів їх зустрічали медпрацівники дитсадків, які проводили дошкільнятам температурний скринінг (вимірювання температури). Вимірювання температури вихованцям ДНЗ проводилося кілька разів впродовж всього часу перебування в навчальному закладі.

           На разі з п’яти дитсадків, які знаходяться на території Маловисківської міської об’єднаної територіальної громади, розпочали роботу два. Всім необхідним для роботи в умовах пандемії на корона вірусні інфекцію ДНЗ забезпечені.

Фото зі сторінок ДНЗ в соціальній мережі Фейсбук

 

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Липень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Останні Новини