26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Фільтрувати матеріали за датою: П'ятниця, 10 липня 2020

          10 липня 2020 року, як і анонсувалося раніше, відбулася толока, ініційована міською владою. Метою заходу було наведення порядку та підготовка до подальшої реалізації плану реконструкції прибережної та паркової зон і прилеглої території до маєтку Кудашевих. В толоці  взяли участь працівники виконавчого комітету, підприємств, установ та організацій , депутати Маловисківської міської ради, громадські активісти, небайдужі городяни, представники соціально відповідального бізнесу та інші. В результаті спільної кількагодинної роботи в парку було скошено бур’яни, вирубано дикорослі кущі, зібрано і  вивезено сміття, прокладено екодоріжку, залито фундаменти на місцях встановлення двох альтанок. Роботи по реконструкції парку біля маєтку Кудашевих триватиме…

Опубліковано в Новини

           Процедура розгляду електронних петицій, поданих до Маловисківської міської ради, визначена в розділі ІV «РОЗГЛЯД ЕЛЕКТРОННОЇ ПЕТИЦІЇ» Положення про електронні петиції, затвердженого рішенням сесії Маловисківської міської ради від 30 січня 2020 року №2064.

 

Детальніше – у відео

 

         ДОВІДКОВО: Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) − це п’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програма спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні.

Опубліковано в Новини

          9 липня  2020 року під головуванням Маловисківського міського голови Юрія Гульдаса відбулося чергове – липневе – засідання виконавчого комітету Маловисківської міської ради.

          В ході роботи було розглянуто і підтримано ряд питань, що стосуються жителів Маловисківської міської об’єднаної територіальної громади.

          Серед них - про організацію та проведення Дня міста та Незалежності України, заходів до річниці Маловисківської ОТГ та творчого Звіту молодіжної студії «РеSпект», про оздоровлення дітей закладів дошкільної освіти влітку 2020 року, встановлення опіки та призначення опікуна, затвердження списку дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, про пільгові перевезення та інші.

Крім того, надано матеріальну допомогу військовослужбовцю, який виявив бажання проходити службу за контрактом в Збройних Силах України, матеріальні допомоги на поховання та лікування жителям ОТГ, дозволи на пониження крон дерев, пільги по відвідуванню дітей дитсадків громади тощо.

Людмила ЛИННИК,

керуючий справами виконавчого комітету

Маловисківської міської ради

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Липень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Останні Новини