26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Фільтрувати матеріали за датою: Середа, 03 червня 2020

          3 червня 2020 року в міській раді  відбувся вебінар  «Проведення оцінювання PMCI в Маловисківській ОТГ».  У роботі взяли участь представники Робочої  групи з проведення  4-го етапу оцінювання Індексу спроможності місцевої влади (PMCI)  від Маловисківської ОТГ та програмний спеціаліст Програми DOBRE Вікторія Зубкова. 

          У ході  проведення заходу  учасники провели  спільне  обговорення  базового варіанту матриці з оцінювання та визначилися  з подальшими кроками щодо доопрацювання документів з PMCI.

          Індекс спроможності місцевої влади проводиться щорічно з часу партнерства Маловисківської ОТГ і Програми DOBRE. Щорічна оцінка індексу спроможності  громади  досліджує внутрішню систему управління громадою, наявні системи, структури та процеси.  Від того, як побудовані внутрішні процеси  в управлінні громадою залежить те, як мешканці громади сприймають та оцінюють діяльність місцевої влади та послуги, що вона надає.

          Робота над оцінкою спроможності  у 2020 році  наразі триває. Після отримання   результатів оцінювання PMCI  спеціалістами  міської  ради буде  оприлюднено   інформацію у вільному  доступі.          

 

          ДОВІДКОВО: Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) − це п’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програма спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні.

 

 #Програма DOBRE 

 #DOBRE

 #USAID

 #Маловисківська міська рада

Опубліковано в Новини

          10 червня о 10.00 відбудеться підсумкова онлайн-зустріч, організована представниками програми «DOBRE»,  щодо проекту парку-громадського простору, підготовленого  в рамках проекту «Туристичний кластер «Маєток  поміщиків Кудашевих» - інновація економічного розвитку  Маловисківської ОТГ».     

          Зустріч триватиме орієнтовно 2-3 години.

          Запрошуємо до участі представників робочої групи з МЕР, підприємців, громадськість та активну молодь.

          Під час зустрічі планується переглянути коротеньку презентацію, а також обговорити план парку та інші матеріали, етапи втілення проекту на найближчі 5 років та кроки для розвитку парку-громадського простору. За результатами цієї зустрічі будуть підготовлені кінцеві матеріали та детальне керівництво з описом усіх матеріалів.

 

          Деталі для підключення до зустрічі:

 

Join Zoom Meeting

https://zoom.us/j/4392825343?pwd=Vng1Q2NIR2k3Z081VXd3TEhpMXk3QT09

Meeting ID: 439 282 5343

Password: DOBRE6

Опубліковано в Новини

           Відповідно до урядових документів, доручення голови Кіровоградської ОДА та згідно рішення 65-ї сесії Маловисківської міської ради від 26.03.2020 р. №2174 на могилах учасників антитерористичної операції Льва Панкова та Віталія Івандюка було встановлено флагштоки та піднято Державні Прапори України, як Героям, які захищали свободу, незалежність та територіальну цілісність нашої держави.

Опубліковано в Новини

          Тривають ремонтні роботи на водогоні, який має забезпечити водою жителів вулиць Тобілевича, Матросова, Осипенко та вул. Берегова, яка належить до Мануйлівської сільської ради. На разі під містком змонтовано ланку, що з'єднує гілки водогону з його відрізком від свердлловини - роботи тут практично завершені. Далі працівники-ремонтники мають провести роботи на гілках водогону (навести лад у водогінних колодязях, деяку з них накрити люками, з'єднати мережу). Потім збудувати приміщення водогінної станції та здати об'єкт в експлуатацію. Загалом планується впоратися до кінця нинішнього літа. 

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Червень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Останні Новини