26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Фільтрувати матеріали за датою: П'ятниця, 26 червня 2020

          28 червня 2020 року відбудеться ювілейна – десята – урочиста церемонія нагородження переможців та лауреатів міського конкурсу «Молода людина року-2020». Як і повідомлялося раніше, нинішнього року механізм проведення конкурсу та визначення його переможців та лауреатів зазнав деяких змін. Відтак, переможців і лауреатів у кожній з десяти номінацій конкурсу обирали не за підсумками анкетного голосування, а за результатами відбору членами експертної ради конкурсу. 25 червня 2020 року в сесійній залі Маловисківської міської ради відбулося засідання цієї ради, до складу якої входило п’ятнадцять представників громадськості, підприємств, установ, організацій, закладів Маловисківської міської ОТГ та Маловисківського району. На розгляд експертної ради було винесено три десятки кандидатур в десяти номінаціях на присвоєння почесного звання «Молода людина року-2020». В номінації «Молодий підприємець року» - Бобришов Антон, Золотоношенко Юрій, Піскун Олександр, Румянцев Антон та Стець Катерина; «Молодіжна ініціатива року» - Онойко Владислав, Ценцура Оксана та Чмихун Марина; «Молодий керівник року» - Бондар Ольга та Бут Олександр; «Молодий працівник силових та спеціальних структур (органів безпеки) року» - Колеснік Іван, Перехрест Ірина та Фітенко Максим; «Молодий державний службовець року» - Постолюк Антон та Тимченко Дмитро; «Молодий юрист року» - Дем’янчик Валерія та Кучеренко Марина; «Молодий працівник охорони здоров’я року» - Білоус Вікторія, Беженуца Марина, Дзюбенко Дарія, Петришин Іван та Яворська Ірина; «Молодий освітянин року» - Горбуліна Юля, Мельниченко Оксана та Чебану Аліна; «Молодий талант року в галузі культури та мистецтва» - Бровко Катерина, Кардаш Катерина та Цуркан Тетяна; «Учень року» - Охота Сергій, Сорока Анастасія та Услиста Олеся. В ході присутні ознайомилися з характеристиками кандидатів, висловили свої думки щодо претендентів на перемогу та в ході голосування визначилися з переможцями та лауреатами конкурсу «Молода людина року-2020». Результати будуть оголошені під час проведення урочистої церемонії нагородження в День молоді 28 червня 2020 року на центральній площі міста Мала Виска о 20.00. Також всім учасникам конкурсу будуть вручені відповідні дипломи, стрічки, сувеніри та символічні подарунки.

          Крім цього учасників і присутніх на заході маловищан та гостей міста чекають концертна програми, гарний настрій та святковий феєрверк.  Організатори заходу запрошують всіх відвідати свято та отримати задоволення від дійства, приуроченого молоді!

 

  

Опубліковано в Новини

           Через відсутність кворуму в пленарному засіданні чергової 68-ї сесії Маловисківської міської ради депутати, щойно розпочавши роботу, зробили перерву. Натомість Маловисківський міський голова Юрій Гульдас, депутати та працівники міськради зустрілися з представниками бізнесу Маловисківської міської ОТГ і в ході продуктивного діалогу роз’яснили, які наступного року (зустріч стосувалася питань щодо ставок місцевих податків і зборів, які мали затвердити депутати міськради на 68-ій сесії міської ради) будуть розміри податків до міського бюджету. Під час зустрічі з підприємцями в усіх питаннях досягнуто порозуміння, а учасники зібрання отримали відповіді на свої запитання від представників міської влади.

Опубліковано в Новини

          Портал «Електронні петиції м. Мала Виска» (https://petition.e-dem.ua/malavyska) створений для забезпечення ефективної участі громадськості міста в процесах управління. Електронна петиція – це колективне звернення громадян до Маловисківської міської ради через офіційний портал Маловисківської міської влади. Петиції, які набрали 100 і більше підписів громадян протягом не більше 60 днів з дня оприлюднення петиції, надсилаються на розгляд Маловисківській міській раді.

 

Як подати електронну петицію

 

  1. Перейдіть на портал https://petition.e-dem.ua/malavyska

 

          2. Зареєструйтесь на порталі:

  • перейдіть за посиланням "Реєстрація"
  • заповніть форму особистими даними
  • натисніть кнопку «Реєстрація»
  • підтвердіть реєстрацію зі вказаної електронної пошти

          або увійдіть до свого особового запису, якщо ви вже зареєстровані на порталі.

 

          3. Перейдіть за посиланням "Створити петицію".

 

          4. Заповніть форму: вкажіть заголовок петиції та опишіть її суть. Одна петиція має стосуватися лише одного питання. За бажанням завантажте зображення відповідно до змісту петиції.

 

          5. Натисніть кнопку «Створити петицію»

 

          На порталі Електронні петиції ви також можете підтримати петиції, по яким триває збір підписів.

          Перед створенням електронної петиції ознайомтесь із нижченаведеним Рішенням Маловисківської міської ради та Положенням про електронні петиції (рішення 63-ї сесії Маловисківської міської ради від 31 січня 2020 року №2064 «Про затвердження Положення про електронні петиції» та №2065 «Про внесення змін до Статуту територіальної громади та затвердження Порядку розгляду електронних петицій»).

 

#петиція_можливості

#маловисківська_петиція

#комунікуй_через_петицію

#петиція_дієвий_інструмент

#DOBRE

#Програма DOBRE 

#USAID

#ДОБРЕ

#ХМАРОЧОС

#Маловисківська міська рада

 

         ДОВІДКОВО: Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) − це п’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програма спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Червень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Останні Новини