26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Фільтрувати матеріали за датою: Середа, 17 червня 2020

          17 червня 2020 року в Маловисківській міській раді відбулася інформаційно-консультативна онлайн зустріч щодо протидії торгівля людьми в об’єднаних територіальних громадах Кіровоградської області в якій взяли участь заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Алла Жовтило, працівники відділів та служб Маловисківської ОТГ, а також працівники Маловисківського відділу поліції ГУ НП в області. Захід відбувся в рамках проекту "Поширення Національного механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні", підтриманого Координатором проектів ОБСЄ в Україні за фінансової підтримки уряду Канади. Провів зустріч експерт-консультант проекту «Поширення національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні» Валентин Боровиков.

Опубліковано в Новини

          - такою була основна тема спільної наради за участю суб’єктів соціальної роботи, яка пройшла 17 червня 2020 року в сесійній залі Маловисківської міської ради під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Алли Жовтило. В роботі зібрання взяли участь керівники та працівники відділу освіти, молоді та спорту, соціального захисту населення, праці та охорони здоров’я, служби в справах сім’ї та дітей, закладів освіти громади, правоохоронних органів.

В ході проведення наради відбувся діалог між присутніми представниками відділів та служб стосовно розроблення спільних заходів спрямованих на організацію безпечного середовища для дітей, на території Маловисківської міської об’єднаної територіальної громади у відповідності до листа Міністерства Соціальної Політики України, Національної поліції України «Про захист дітей від жорстокого поводження, здійснення інших заходів щодо забезпечення їхньої безпеки», наказів «Про затвердження Порядку розгляду звернень та повідомлень з приводу жорстокого поводження з дітьми або загрози його вчинення», «Про взаємодію місцевих органів виконавчої влади з питань здійснення контролю за умовами утримання і виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу, соціального супроводження прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу». Кожен з присутніх висловив свою думку щодо питань, які розглядалися на нараді, та отримав відповіді на питання, що цікавили.

Павло ЗАХВАТИХАТА,

начальник служби у справах сімʼї та дітей

виконавчого комітету Маловисківської міської ради

 

 

Опубліковано в Новини

           Збільшується технічний арсенал працівників комунального підприємства «Мала Виска МКП» - нещодавно було придбано кущоріз для догляду за кущами самшиту та формування живої огорожі. Механічний (точніше бензиновий) привід дозволяє застосовувати реманент в будь-якому куточку населених пунктів Маловисківської ОТГ, не зважаючи на те, чи є там електричне джерело живлення чи ні. Та й продуктивність роботи реманенту відповідає сучасним вимогам – працівники «озброєні» кущорізм виконують поставлені завдання швидко і якісно.

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Червень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Останні Новини