26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Фільтрувати матеріали за датою: Середа, 10 червня 2020

          10 червня відбулася підсумкова он-лайн-зустріч, організована представниками програми «DOBRE»,  щодо проекту парку-громадського простору, підготовленого  в рамках проекту «Туристичний кластер «Маєток  поміщиків Кудашевих» - інновація економічного розвитку  Маловисківської ОТГ». В роботі взяли участь представники Програми #DOBRE американського агентства USAID: Юлія Огаренко, Богдан Синько, спеціаліст з місцевого економічного розвитку Віталій Юрків та його колега Богдан Келічавий, програмний спеціаліст Програми Вікторія Зубкова та представники Маловисківської міської об’єднаної територіальної громади – міський голова Юрій Гульдас, секретар міськради Леся Постолюк, заступники міського голови Олександр Бакалінський і Алла Жовтило, працівники міськради, члени громадських організацій та інші.

          Під час зустрічі присутні переглянули презентацію, підготовлену командою Програми #DOBRE, а також обговорено план парку, концепцію зелених насаджень, розташування фотозон та місць відпочинку, етапи втілення проекту на найближчі роки та кроки для розвитку парку-громадського простору. Під час обговорення чимало креативних позицій міським головою Юрієм Гульдасом та працівниками Маловисківської міської ради було узгоджено та погоджено, щоправда було висловлено й ряд слушних пропозицій, аби наблизити проект до бачень місцевої влади та потреб громади. За результатами цієї зустрічі, враховуючи пропозиції учасників он-лайн-зустрічі представниками Програми #DOBRE будуть підготовлені кінцеві матеріали та детальне керівництво з описом усіх матеріалів.

 

          ДОВІДКОВО: Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) − це п’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програма спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні.

 

 #Програма DOBRE 

 #DOBRE

 #USAID

 #Маловисківська міська рада

 

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Червень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Останні Новини