26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Фільтрувати матеріали за датою: П'ятниця, 15 травня 2020

          В рамках проекту «Туристичний кластер «Маєток Кудашевих» - інновація економічного розвитку Маловисківської ОТГ», підготовлений працівниками виконкому міськради в рамках співпраці з Програмою ДОБРЕ, отримано сім яток та три альтанки (комунальники громади щойно завершили їх збирання). Загалом же цей проект передбачає залучення позабюджетних коштів для розвитку громади та отримання міжнародної технічної допомоги у сумі понад 1,2 млн. грн.

          Цей проект розроблено відповідно до Стратегії розвитку Маловисківської міської об’єднаної територіальної громади, включає у себе різні стратегічні напрямки: розвиток місцевих ініціатив, зокрема підприємницьких, влаштуванням нових зелених зон на території громади, природоохоронні заходи, покращення якості надання послуг, а ще збереженням  об’єктів історичної спадщини місцевого значення, звернення уваги на історію рідного краю та відомих постатей минулого – уродженців Маловисківщини, які внесли значний внесок у розвиток  наукових та технічних знань.

          В ході реалізації  проекту чимало вже зроблено: розчищено та впорядкувано прибережну зону, улаштовано зону відпочинку на березі річки Вись, облаштовано під’їзд та стоянку, проводиться розробка дизайну парку та облаштування паркової зони.

          Нинішній етап – це встановлення альтанок для відпочинку та створення торгівельної зони.

          В найближчих планах – влаштування місць для сімейного відпочинку на природі, встановлення інформаційних лавок, дороговказів та стендів, що розповідатимуть про  історію міста та його видатних людей.

            #DOBRE

Опубліковано в Новини

          У четвер 14 травня 2020 року комунальники Маловисківської ОТГ на чолі з Володимиром ЛИСЕНКОМ встановили на річці Вись, напроти рекреаційної зони, що біля парку маєтку Кудашевих, фонтан (його знімали на зиму). Тож тепер він жвавими струменями води та гарною музикою радує городян та гостей міста, які завітали до цієї міської зони віпочинку.

Опубліковано в Новини
П'ятниця, 15 травня 2020 22:03

В МАЛІЙ ВИСЦІ ТРИВАЄ РЕМОНТ АЛЕЙКИ

          Завершено підготовчі роботи і розпочато укладання тротуарної плитки на відрізку алейки, що веде з центра Малої Виски до «Містечка». Щоправда, нинішнього року комунальники планують відремонтувати не лише її, а й деякі інші…

Опубліковано в Новини

          14 травня 2020 року під головуванням Маловисківського міського голови Юрія ГУЛЬДАСА відбулося травневе засідання виконавчого комітету Маловисківської міської ради, на порядок денний якого виносилося 11 питань.

          Члени виконкому заслухали звіт про виконання бюджету за січень-квітень 2020 року. На жаль, зважаючи на карантинні заходи, пов'язані із захворюванням на COVID-19 у світі та Україні, не всі заплановані надходження до бюджету вдалося отримати.

           Також було заслухано інформацію про внесення змін до рішення виконкому № 170 від 22.04.2020 року «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 17.04.2020 року №169 «Про запобігання поширенню на території Маловисківської міської ОТГ коронавірусу COVID-19»

щодо послаблення карантинних обмежень відповідно до рішень уряду. Відтак, з 11 травня відкрито для відвідування парки, сквери, зони відпочинку, салони краси, перукарні, музеї, бібліотеки, заклади громадського харчування на виніс, літні майданчики кафе та ресторанів придотриманні протиепідеміологічних заходів, заклади оптової та роздрібної торгівлі непродовольчими товарами, аудитори, адвокати, нотаріуси, журналісти та інші. Обговоривши це питання виконком затвердив зміни відповідним рішенням.

          Що ж стосується виплати міської  премії обдарованим учням Маловисківської ОТГ члени виконавчого комітету перенесли розгляд цього питання на наступне засідання виконавчого комітету, оскільки сума премії – 200 грн – замала, а щоб збільшити її потрібні зміни до відповідної Програми, затвердити які може тільки сесія міської ради.

          Крім цього було надано матеріальну допомогу жителям Маловисківської ОТГ, які звернулися по неї до міськради з відповідною заявою.

Людмила ЛИННИК,

Керуючий справами (секретар)

Виконавчого комітету Маловисківської міської ради

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Травень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Останні Новини