26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Середа, 22 квітня 2020

ШАНОВНИЙ ЮРІЮ ЛЕОНІДОВИЧУ!

 

          Прийміть щирі вітання з нагоди  Дня народження! Знаємо Вас як працелюбного, принципового, енергійного керівника, який віддає усі сили, знання та досвід для розвитку рідного міста Мала Виска зокрема та Маловисківської міської ОТГ в цілому.

          Тож нехай оптимізм і життєва енергія супроводжують Вас і надалі, дають можливість реалізовувати ідеї і приймати мудрі рішення, а Ваша самовіддана праця дарує Вам радість і задоволення, вдячність за добрі справи.

          Зичимо Вам миру та добра, міцного здоров`я, щастя і радості, добробуту і злагоди, сімейних гараздів, родинного благополуччя, нових професійних висот та перемог, здійснення всіх Ваших життєвих планів і сподівань, підтримки та розуміння рідних, друзів і колег!

 З повагою,

колектив Маловисківської міської ради

Опубліковано в Новини

           У зв’язку з поширенням у світі в цілому і в Україні зокрема коронавірусної інфекції COVID-19 сьогодні єдиним засобом зупинити поширення пандемії є тільки жорсткий карантин – із забороною будь-яких зібрань, самоізоляцією вдома. Особливо слід бути обережними людям поважного віку. Тому, будь ласка, не варто нехтувати цим правилом і відвідувати місця масового скупчення людей. Це стосується й кладовищ, особливо в поминальні дні. Вшанувати пам’ять близьких людей можна вдома у поминальний день, або пізніше, коли мине небезпека.

          Всі відповідні заходи та обряди можливо перенести, скажімо, на 6 та 7 червня - День Святої Трійці. Саме тоді й запрошуємо всіх мешканців населених пунктів Маловисківської міської об’єднаної територіальної громади та гостей з інших куточків України відвідати батьківщину та віддати належну шану та данину пам'яті покійним.

З надією на розуміння

Юрій ГУЛЬДАС,

Маловисківський міський голова

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Квітень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Останні Новини