26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Вівторок, 14 квітня 2020

            Великдень 2020 року відбудеться в складних умовах – вимушених тимчасових обмежень для громадян, які запровадив Кабінет міністрів України, щоб не допустити поширення гострої респіраторної хвороби, викликаної коронавірусною інфекцією. Втім, навіть в цих особливих умовах поширення коронавірусу в Україні, Великдень ніхто не відміняє і це – одне з найбільших релігійних свят – святкуватиметься українцями, однак дещо інакше, ніж зазвичай. Міністерство культури та інформаційної політики розробило свої рекомендації щодо пасхальних богослужінь у період карантину (див. світлини).

Опубліковано в Новини

ШАНОВНІ СВЯЩЕННОСЛУЖИТЕЛІ ХРАМІВ, РОЗТАШОВАНИХ НА ТЕРИТОРІЇ МАЛОВИСКІВСЬКОЇ ОТГ!

           Цього року найбільше релігійне свято – Великдень – відбудеться в складних умовах – вимушених тимчасових обмежень для громадян, які відповідно до постанов від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 02 квітня 2020 року №255 «Про внесення змін до постанови КМУ від 11 березня 2020 р. №211» запровадив Кабінет міністрів України, щоб не допустити поширення гострої респіраторної хвороби, викликаної коронавірусною інфекцією. На жаль, COVID-19 вніс свої корективи й в інші релігійні свята та поминальні дні.

           Зважаючи на це, шановні священнослужителі церков, розташованих на території Маловисківської ОТГ, звертаюся до вас: не допускайте у церквах масового скупчення людей, проводьте богослужіння без вірян. Ви маєте організувати все так, щоб уникнути натовпу, адже серед тих, хто захоче відвідати службу, багато людей похилого вику, подумайте про їхнє здоров’я. Як альтернативу, пропонуємо освячувати великодні паски та кошики в приватному секторі, розподілившись повулично і попередньо повідомивши вірян про час і місце проведення освячення.

          Зважте на те, що зараження коронавірусною хворобою священнослужителів зафіксовані у кількох областях України. А у Тернопільській від коронавірусу священик помер. Не зважаючи на інфікування, він проводив релігійні обряди і тепер у зоні ризику опинились сотні людей, 14 з яких з підтвердженим діагнозом знаходяться у важкому стані. Також на карантин зачинилась Києво-Печерська Лавра, де близько сотні священнослужителів заразились вірусом, двоє померли. Аналогічна ситуація у Чернівецькій області, там службу проводили четверо хворих священників із різних церков.

          Хочу попередити, що біля храмів патрулюватимуть поліцейські. Вони не допустять скупчення людей та будуть пояснювати вірянам, що задля їхньої безпеки не можна збиратись натовпом. Я дуже прошу вас попередити вірян у найбільше релігійне свято не створювати конфліктних ситуацій та не перешкоджати співробітникам поліції виконувати їхні професійні обов’язки. Порушникам карантинного режиму загрожують чималі штрафи, але ж ніякі гроші не варті вашого здоров’я.

          Сподіваюсь на ваше розуміння. Не наражайте на небезпеку себе та інших. Адже шанувати традиції варто, але не тоді, коли цим ви ставите під загрозу життя та здоров’я своє та ближніх.

З повагою Юрій ГУЛЬДАС,

Маловисківський міський голова

Опубліковано в Новини

Шановні депутати сьогодні о 14:00 відбудеться тестове підключення до системи Zoom для організації у подальшому дистанційних пленарних засідань міської ради.

Для підключення необхідно завантажити прогаму Zoom

https://zoom.us/client/latest/ZoomInstaller.exe

https://play.google.com/store/apps/details?id=us.zoom.videomeetings&hl=ru

 

ссилка на підключення:

 

 
Идентификатор конференции: 73942912311
Пароль: 0met5L

 

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Квітень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Останні Новини