26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: П'ятниця, 10 квітня 2020

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ МАЛОВИСКІВСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

          Змушений звернутися до вас у зв’язку з надскладною ситуацією з поширенням коронавірусної інфекції у світі і в нашій державі. Нині в Україні виявлено близько тисячу дев’ятсот випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом. Дісталася ця біда й нашої Кіровоградської області: станом на 9 квітня 82-і людини захворіло, серед яких чимало медичних працівників, чотири випадки хвороби виявилися смертельними.

          Відтак, зрозумілі підстави керівництва нашої держави стосовно посилення карантинних заходів, передбачених постановою Кабінету міністрів України від 2.04.2020 року, яка набрала чинності 6 квітня. Тож тепер, з дому необхідно виходити, маючи при собі посвідчення особи і пересуватися тільки в масці, не більше ніж по двоє, за винятком – супроводу дітей. Всіх бажаючих посмажити шашлики чи займатися на спортмайданчиках, порушників без масок чекають штрафи від 17 до 34 тисяч гривень. Закликаю всіх священників громади утриматися від служби в церквах, а вірян – від походу в храми. Це стосується й Вербної неділі, і Великодня.

           Зважаючи на це оперативно було зібрано засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та проведене засідання виконкому міської ради. Вирішено, що міський ринок працюватиме, але з дотримання всіх санітарних норам та правил торгівлі в умовах запобігання коронавірусній інфекції. З метою боротьби з коронавірусом на території міста проводилися і будуть проводитися дезінфекції вулиць, тротуарів, парковок біля торгівельних закладів, інших громадських місць. Прошу співробітників нашої поліції контролювати місця масового зібрання молоді і взагалі ситуацію в місті, аби забезпечити дотримання масочного режиму, правопорядку на території громади.

          Лише дотримуючись правил особистої гігієни та вимог правил безпеки в умовах карантину ми зможемо запобігти поширенню цього захворювання. Не хворійте і нехай Господь допомагає вам в усьому!

          Нагадую, що в нас продовжує роботу «гаряча лінія» Маловисківської міської ради. Зателефонувавши на номери 098-751-08-56, 099-702-13-48 кожен отримає вичерпну інформацію!

          Бажаю всім здоров’я!

З повагою Юрій ГУЛЬДАС,

Маловисківський міський голова

Опубліковано в Новини

          9 квітня 2020 року на черговому засіданні виконавчого комітету Маловисківської міської ради було прийняте рішення №143 від 9.04.2020 р. «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 27.03.2020 р. №141 «Про запобігання поширенню на території Маловисківської міської отг коронавірусу COVID-19». Далі, як кажуть, – без коментарів…

Опубліковано в Новини

          - йшла мова на черговому засіданні виконавчого комітету Маловисківської міської ради, яке відбулося 9 квітня 2020 року під головуванням Маловисківського міського голови Юрія Гульдаса. На порядок денний зібрання було винесено 23 питання.

          Члени виконкому заслухали інформацію про виконання міського бюджету за січень-березень 2020 року, внесли зміни та доповнення до рішення від 18.03.2020 р. №140 «Про запобігання поширенню на території Маловисківської міської ОТГ коронавірусу CОVID-19» (зокрема, щодо роботи на міському ринку торгівельних яток, в яких реалізуються продукти харчування, насіннєвий і посадковий матеріал, запчастини, м’ясо-молочного павільйону та магазинів господарчих товарів і будівельних матеріалів з дотриманням загальних вимог торгівлі в умовах карантину)(це рішення виконкому міськради буде оприлюднене на сайті Маловисківської міської ради та на сторінці міськради в соцмережі Фейсбук окремо).

          Було обговорено та затверджено проведення заходів до Дня Перемоги та Дня примирення на території населених пунктів ОТГ, як в разі зняття карантину, так і в іншому випадку, заслухано інформацію про хід виконання заходів по благоустрою та наведенню порядку на території громади та звіт про роботу інспектора з благоустрою. Члени виконкому внесли зміни до списків сімей, які перебувають під супроводом та у складних життєвих обставинах, погодили надання матеріальної допомоги учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, ветеранам-учасникам бойових дій Другої світової війни, пільг по сплаті батьківської плати в ДНЗ, матеріальної допомоги на лікування жителям ОТГ.

          Окремо, за пропозицією працівників поліції та зі слів Юрія Гульдаса, було внесено до порядку денного питання стосовно роботи церков, розташованих на території населених пунктів громади, у Вербну неділю та на Великдень. Так, зважаючи на поширення короновірусної інфекції серед жителів України та масові захворювання на CОVID-19, пропонується священикам не проводити служби у приміщеннях храмів, а вірян – не збиратися на богослужіння і освячення великодніх кошиків, бо це несе потенційну загрозу інфікуватися. Натомість, як альтернативу під час пандемії, проводити відеотрансляцію служби з церков в соціальних мережах, а освячення провести по вулицях міста.

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Квітень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Останні Новини