26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: П'ятниця, 27 березня 2020

          26 березня під головуванням Маловисківського міського голови Юрія ГУЛЬДАСА відбулося пленарне засідання 65-ї сесії Маловисківської міської ради, на яке зібралися 17 депутатів міськради.

          Серед питань, які були винесені на сесію, одним з основних було питання виділення коштів медикам та рятівникам для забезпечення роботи щодо запобігання занесенню та поширенню коронавірусної інфекції на території Маловисківщини. Так, КНП «Маловисківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Маловисківської районної ради на придбання напівмасок-протигазів, пально-мастильних матеріалів; дезинфікуючих засобів; одноразових комплектів ЗІЗ було виділено 106,5 тис. КНП «Маловисківська центральна районна лікарня« Маловисківської районної ради для потреб інфекційного відділення на придбання  комбінезонів захисних (багаторазового використання); бахіл (багаторазового використання); комбінезонів захисних (одноразових); бахіл (одноразових); комплектів  постільних (одноразових); покриття на матрац вологонепроникного (багаторазового використання) було виділено кошти в сумі 50,3 грн. Відповідно до Програми цивільного захисту Маловисківської міської об’єднаної територіальної громади на 2016-2020 роки рятівникам передбачено 25 000 грн. (на придбання захисних закритих окулярів з непрямою вентиляцією або без вентиляції; респіраторів протиаерозольних, одноразових, що відповідають рівню захисту не нижче FFP2; одноразового захисного одягу для захисту біологічно небезпечних факторів; захисних печаток; оприскувачів; засобів для проведення дезінфекції). Нині, завдяки оперативній роботі працівників міськради, ці кошти вже на рахунках розпорядників.

          Депутати також погодили проведення в 2020 році Конкурсу міні проектів місцевого розвитку «Майбутнє громади в наших руках»; затвердили Програму забезпечення житлом учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни ІІІ групи з числа учасників АТО/ООС, які перебувають на квартирному обліку в Маловисківській міській раді,  на 2020 – 2021  роки; підтримали передачу з балансу КП «Мала Виска ЖЕД» Маловисківської  міської ради кількох багатоквартирних житлових будинків у м. Мала Виска для самостійного управління співвласників багатоквартирного будинку; затвердили програму забезпечення  оздоровленням та відпочинком дітей з інвалідністю, які проживають на території Маловисківської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 – 2022 роки та інші.

Опубліковано в Новини

          У п’ятницю 27 березня працівники комунального підприємства «Мала Виска МКП», в рамках заходів щодо недопущення на території Маловисківської ОТГ поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом (COVID-19), проводили дезінфекцію вулиць та тротуарів м.Мала Виска дезінфікуючим розчином. Зважаючи на важливість проблеми в Україні і світі, комунальники проводитимуть і надалі дезінфікуючі заходи у місті.

Опубліковано в Новини

          На позачерговому засіданні виконавчого комітету Маловисківської міської ради, яке провів 27 березня Маловисківський міський голова Юрій ГУЛЬДАС, члени виконкому міськради обговорили ситуацію в Україні у зв’язку з поширенням захворювань на коронавірус серед українців та, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2020 р. №239 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» внесли зміни до рішення виконавчого комітету від 18.03.2020 року №140 «Про запобігання поширенню на території Маловисківської міської ОТГ коронавірусу COVID-19».

Опубліковано в Новини

          У зв’язку з щоденним ускладненням ситуації щодо поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19, в Україні і світі, а також враховуючи збільшення кількості осіб, які повертаються з інших країн, де зареєстрований COVID-19, пропонується вжити наступні протиепідеміологічні заходи в місцях скупчення людей, в торгівельних точках, аптеках та інших закладах, які продовжують працювати під час карантину в області:

     1. Відвідування закладів, транспорту повинно відбуватися виключно у разі нагальної потреби.

     2. Для зменшення часу перебування в закладах, транспорті та уникнення контактів з іншими людьми, необхідно заздалегідь підготуватися (наприклад, мати чіткий перелік необхідних закупок, в банках, на Укрпошті вирішувати тільки ті питання, які потребують особистої присутності, пересуватися транспортом на робочі місця або у крайній необхідності).

     3. За можливості рекомендується пересуватися вулицями населеного пункту, без залучення громадського транспорту або особистим легковим автотранспортом.
     4. На зупинках громадського транспорту дотримуватись відстаней один від одного 1,5-2 м.

     5. Під час відвідування сімейних лікарів, громадських місць рекомендується одягати маски або респіратори, рукавички.

     6. Керівникам закладів необхідно:

     – забезпечити засобами індивідуального захисту всіх працівників, які мають постійний контакт з відвідувачами, працюють на технологічних процесах з готовою кулінарною продукцією, готовими стравами, з коштами тощо;

     – провести розрахунки максимально допустимої кількості людей, які можуть одночасно перебувати у торговій залі з урахуванням відстані між покупцями 1,5-2 м та розмістити відповідне оголошення на вході;

     – контролювати кількість відвідувачів у торговій залі відповідно до розрахунків та не допускати її збільшення;

     – у разі заповнення відвідувачами торгової зали іншим клієнтам чекати біля входу з дотриманням відстані не менше 1,5-2 м;

     – здійснювати регулярне провітрювання та дезінфекцію розрахункових прилавків, віконець, касових транспортерів, апаратів, іншого приладдя, в магазинах – візків, корзин, вагів для самообслуговування;

     – встановити дозатори з дезінфікуючими антисептичними засобами для рук відвідувачів при вході до закладу, забезпечити миття рук в туалетах;

     – контролювати правильне використання засобів індивідуального захисту працівниками;
     – якщо в штаті закладу є медичний працівник, обов’язково залучити до огляду персоналу та виконання протиепідемічних заходів;

     – не допускати до роботи хворих працівників;

     – рекомендувати відвідувачам безготівковий розрахунок.

 

Головне управління Держпродспоживслужби

в Кіровоградській області

Опубліковано в Новини

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ МАЛОВИСКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Виконавчий комітет Маловисківської міської ради і я особисто,
дуже турбуємося про здоров’я кожного з вас!

          Тому, у зв’язку з ймовірністю поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом (COVID-19), закликаємо вас, НЕ ПАНІКУВАТИ І ДОТРИМУВАТИСЯ ПРАВИЛ ОСОБИСТОЇ ГІГІЄНИ:

          - ретельно мити руки з милом;

          - користуватися дезінфектором;

          - при контакті з іншими особами – тримати дистанцію, щонайменше 1,5 м;

          - у місцях великого скупчення людей – користуватися масками.

          Крім того, просимо, по можливості, ОБМЕЖИТИ ПЕРЕСУВАННЯ – виїздити з дому у разі крайньої необхідності, уникати поїздок між населеними пунктами.

ПОТУРБУЄМОСЯ РАЗОМ ПРО НАШЕ ЗДОРОВ’Я!

Юрій ГУЛЬДАС,

Маловисківський міський голова

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Березень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Останні Новини