26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Середа, 25 березня 2020

          25 березня завершено роботи з ремонту покрівлі даху міської ЗШ №3. Рівно місяць знадобився ремонтникам, щоб усунути шкодочинні наслідки штормового вітру, який 24 лютого наробив лиха на даху цього навчального закладу. Відтак, завдяки вчасному реагуванню міської влади та оперативності виконавців ремонтних робіт, на разі дощі не загрожують актовому  залу, спортивному залу для занять дзюдо та їдальні школи. До того ж, в ході проведення ремонту даху працівники ремонтної бригади зміцнили та надійно закріпили дерев’яні конструкції тих ділянок, які не постраждали внаслідок негоди, але могли б не витримати наступного разу, усунувши прорахунки та наслідки халатних дій своїх колег, які виконували попередній капітальний ремонт даху в 2015 році.

 

Опубліковано в Новини

          Рішенням сесії Маловисківської міської ради від 27 лютого 2020 року №2121 «Про внесення змін до бюджету Маловисківської ОТГ на 2020 рік» передбачено субвенцію до районного бюджету для забезпечення інсуліном хворих на цукровий діабет жителів громади в сумі 350 тис грн. На разі відповідні фінансові документи на 70 тис грн. з цієї суми вже у відділенні Державного казначейства в Маловисківському районі і днями мають надійти на рахунок ЦРЛ для придбання цього життєво важливого для інсулінозалежних препарату.

Опубліковано в Новини

          Згідно постанови № 144  від 26 лютого 2020 року затвердженою Кабінетом Міністрів України „Про затвердження Порядку виплати одноразової грошової винагороди особам, яким присвоєно звання Герой України за здійснення визначного геройського вчинку”. Відповідно до постанови, грошова винагорода виплачується в 50-кратному розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня календарного року, в якому присвоєно звання Герой України. У цьому році вона становитиме 105, 1 тис. грн.

           Відповідно до Порядку виплати одноразової грошової винагороди особам, яким присвоєно звання Герой України за здійснення визначного геройського вчинку, одержувачами грошової винагороди є громадяни України з числа:

  •           - осіб, яким присвоєно звання Герой України з врученням ордена „Золота Зірка”;
  •           - членів сімей осіб, яким присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена „Золота Зірка” посмертно, або у разі смерті особи, якій присвоєно звання Герой України із врученням ордена „Золота Зірка”. До членів сімей належать особи, які проживали разом із Героєм України: дружина (чоловік), діти, батьки.

          Для отримання грошової допомоги Герой України подає структурному підрозділу з питань соціального захисту населення ( за місцем проживання) заяву про виплату грошової винагороди із зазначенням власного поточного рахунка в банківській установі. До заяви додаються такі копії документів (із оригіналами для звірки даних):

  •           Копію документа про присвоєння звання Героя України із врученням ордена «Золота зірка»;
  •           Копію паспорта громадянина України;
  •           Копію довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер) або ж відмітку про його відмову;
  •           Копію свідоцтва про смерть Героя України;
  •           Копію свідоцтва про шлюб – для виплати грошової винагороди дружині (чоловікові);
  •           Копію свідоцтва про народження дитини, паспорта громадянина України (у разі наявності) – для виплати грошової винагороди дитині;
  •           Рішення районної, районної у м. Києві держадміністрацій, виконавчого органу міської, районної у місті (у разі їх створення), сільської, селищної ради або суду про встановлення опіки та піклування над дитиною сиротою, дитиною, позбавленою батьківського піклування (у разі здійснення опіки або піклування над дітьми Героя України) – для виплати грошової винагороди дитині Героя України;
  •           Копію свідоцтва про народження Героя України – для виплати грошової винагороди батькам загиблого (померлого).

Тетяна ШПАК,

начальник відділу соціального захисту,

праці та охорони здоров’я виконавчого комітету

Маловисківської міської ради

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Березень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Останні Новини