26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Вівторок, 24 березня 2020

          На «гарячу лінію» Маловисківської міської ради надходять повідомлення про нехтування жителями деяких населених пунктів Маловисківської ОТГ цим правилом.   Замість того, щоб самоізолюватися після повернення із-за кордону, чи спілкування з такими особами, люди вільно пересуваються вулицями населеного пункту, спілкуючись без захисних масок з односельцями.

          Таким нагадуємо, що Верховна Рада України 17 березня 2020 року ухвалила новий закон щодо протидії поширенню коронавірусної інфекції в Україні, яким передбачено суворе покарання за порушення режиму карантину і за недотримання санітарних норм. Зокрема, для осіб, які можуть бути інфіковані коронавірусом COVID-19, передбачена адміністративна відповідальність за самовільне залишення місця обсервації (карантину) та рішень органів місцевої влади. За це передбачено штраф від 1000 до 2000 неоподаткованих мінімумів (від 17 000 грн до 34 000 грн), а для посадових осіб – від 2000 до 10000 неоподаткованих мінімумів (від 34 000 грн до 170 000 грн).

          Тож всіх, хто нещодавно прибув із-за кордону, ще раз просимо пройти рекомендований Всесвітньою організацією охорони здоров’я термін самоізоляції протягом 14 днів. Кожен має чітко розуміти, що в залежності від власних дій чи бездіяльності може запобігти розвитку епідемії чи стати джерелом її активного поширення в своїй родині, на території свого населеного пункту, громади, області держави.

          Нагадуємо, що на «гарячу лінію» Маловисківської міської ради можна зателефонувати за телефонами: 098 751-08-56 та 099 702-13-48.

          Дисципліна та виконання усіх особистих та загальних заходів безпеки є протидією поширенню коронавірусної інфекції! Пам'ятайте, відповідальність – рятує життя!».

Виконавчий комітет

Маловисківської міської ради

 

Опубліковано в Новини

ШАНОВНІ ПІДПРИЄМЦІ ТА ВЛАСНИКИ АПТЕК, ЯКІ ПРАЦЮЮТЬ НА ТЕРИТОРІЇ МАЛОВИСКІВСЬКОЇ ОТГ!

           Звернутися до вас змусили обставини, які склалися в нашій державі і в усьому світі щодо епідемії коронавірусу. Звісно, це біда для жителів багатьох країн. Втім не привід для того, щоб перестати бути людьми і жити за принципом: кому війна, а кому й... навпаки. Адже у Малій Висці в продуктовій торгівельній мережі за останні кілька днів без будь-яких підстав зросли ціни на продукти харчування, що входять до споживчого кошика, а в аптеках – на ліки, засоби індивідуального захисту (медичні маски) та дезінфікуючі речовини. 

          Перебуваючи в панічному настрої дехто з мешканців нашої громади  намагається придбати товари першої необхідності (продукти харчування  тривалого зберігання, ліки)  на кілька місяців наперед, створюючи ажіотаж та підігріваючи обстановку.

 Коли ж зростає попит на ту чи іншу продукцію, деякі продавці , користуючись нагодою, піднімають ціну до високого рівня,  не зважаючи на те, що купівельна спроможність покупців у кожного різна.

А в умовах карантинних обмежень у деяких  громадян доходи взагалі  припинилися, і ці люди вже сьогодні перебувають в особливо скрутному становищі.

 Високі ціни на товари першої необхідності  призводять до росту соціальної напруженості в суспільстві, і небайдужі городяни вже активно обговорюють це у соціальних мережах і, звісно, засуджують такий безпідставний крок.

          Якщо врахувати, що чимало жителів громади отримують невисокі зарплати, а багатьом підприємцям у зв’язку з обмежувальними проти епідеміологічними заходами взагалі довелося закрити магазини та прикрити підприємницьку діяльність, то  я особисто та виконавчий комітет Маловисківської міської ради звертається до всіх вас, шановні підприємці,  з проханням проявити чуйність та людяність. зважити на вищевикладене і встановити реальні ціни на продукцію, яку продаєте. Війна й епідемія – це не час, щоб заробляти на нужденних, - для цього є інша пора. Давайте разом гідно і з достоїнством переживемо ці непрості моменти і залишимося людьми.         

 Зауважу, що за моїм дорученням 23 березня ц.р. Робоча група з числа працівників виконкому міської ради провела моніторинг цін у супермаркетах і продовольчих магазинах Малої Виски. Аналіз показує, що вартість продуктів харчування за 7 днів у середньому значно зросла, на деякі види – практично удвічі.  Зокрема,на овочі, лимони, крупи, макаронні вироби, цукор тощо.

          Враховуючи, що міська влада не має засобів впливу на ціноутворення, яке контролює держава, звертаюся до Вашого сумління  - прошу залишатися доброчесними людьми і не наживатися на скруті інших.

           Давайте діяти разом: об’єднаємося і спільно поборемо це захворювання. Миру й здоров’я всім нам.

З повагою

Юрій ГУЛЬДАС,

Маловисківський міський голова

Опубліковано в Новини

ШАНОВНІ КЕРІВНИКИ РЕЛІГІЙНИХ ГРОМАД МАЛОВИСКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОТГ!


          З метою зниження ризику розповсюдження коронавірусної інфекції, посилення заходів протиепідемічної безпеки та на виконання пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня №215 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та пункту 1.2 рішення виконавчого комітету Маловисківської міської ради від 18 березня 2020 року №140, забороняється до 3 квітня 2020 р. проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім тих, які необхідні для забезпечення роботи органів державної влади та місцевого самоврядування.

          Звертаємось з проханням до керівників релігійних громад Маловисківської міської об’єднаної територіальної громади:

          - обмежити під час богослужінь, релігійних обрядів, церемоній та процесій присутність прихожан в культових будівлях (нагадуємо, не більше 10 осіб), та, за можливості, проводити їх в онлайн-режимі;
          - посилити заходи протиепідемічної безпеки у храмах, використовуючи засоби дезінфекції;
          - проводити роз’яснювальну роботу з прихожанами стосовно запроваджених заходів безпеки під час карантину.

Виконавчий комітет

Маловисківської міської ради

Опубліковано в Новини
Вівторок, 24 березня 2020 06:00

У НАГОДІ КОМУНАЛЬНИКАМ СТАЄ ТЕХНІКА

           Нині, не зважаючи на обмежувальні заходи на території населених пунктів Маловисківської громади, пов’язані з епідемією коронавірусу, комунальні служби міста працюють у звичному режимі. Так щодня на вулицях, в парку, скверах трудяться працівники-комунальники, щоб місто стало чистіше, гарніше, привабливіше. А щоб прискорити роботу і зменшити навантаження на руки працівників, у КП «Мала Виска МКП» для завантаження і подрібнення сміття та минулорічного опалого листя з куп на причіп застосовують спеціальний навантажувач. Цю техніку комунальники вже добре освоїли і вміло користуються нею, прибираючи місто.

Опубліковано в Новини

          23 березня бригада ремонтників, попередньо завершивши всі підготовчі роботи, замінивши пошкоджені і зміцнивши дерев’яні конструкції даху ЗШ №3, розпочала його перекриття металопрофілем. На цей тиждень синоптики прогнозують погоду без опадів, відтак вже за кілька днів ремонтники мають відремонтувати дах, пошкоджений в результаті шкодо чинності суми двох факторів – професійного і людського недбальства та буревію 24 лютого 2020 року.

 

Опубліковано в Новини

          У понеділок 23 березня 2020 року на міському стадіоні «Колос» побували фахівці, які проводили роботи щодо інженерно-геологічного дослідження ділянок під майбутнє будівництво тут нових об’єктів та з’ясовували можливість технічного обґрунтування доцільності та принципової можливості будівництва в умовах конкретної місцевості на стадії проектування. Спеціалісти здійснили буріння інженерно-геологічних свердловин та зробили відбір проб ґрунту для лабораторних досліджень його хімічних і фізико-механічних властивостей. Результати цієї роботи необхідні проектанту, який готує проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт стадіону в рамках президентської програми «Велике будівництво» (100 шкіл, 100 садочків, 100 стадіонів).

          Варто нагадати, що ремонтні роботи планується завершити до кінця літа 2020 року, витративши на них 15 млн. грн., з яких – 14 млн. грн. - з державного фонду регіонального розвитку (ДФРР).

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Березень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Останні Новини