26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Четвер, 12 березня 2020

           12 березня 2020 року під головуванням першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Олександра Бакалінського відбулося засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, до складу якої входять керівники та представники силових структур,структурних підрозділів чи відділів виконавчого комітету міської ради, ДСНС, охорони здоров’я, Маловисківського районного управління Головного управління Держпродслужби в області, сільські старости, керівники комунальних підприємств та інші.

          Основна тема зібрання – вироблення стратегії і тактики та взаємодія підрозділів, сил та засобів, наявних на території, на випадок виявлення хворих жителів Маловисківської ОТГ на коронавірус 2019-nCoV.  Головний лікар комунального некомерцийного пидприемства «Маловискивський центр первинної медико-санітарної допомоги» Ольга Левченко розповіла про симптоми хвороби, хто входить до потенційної групи ризику по цьому захворюванню та яким чином вберегтися від цього небезпечного вірусу. Присутні поділилися своїм баченням роботи співробітників служби чи працівників підприємства, установи, організації в умовах оголошеного карантину чи в разі виявлення хворих на коронавірус. Силовики також наголосили про заборону масових заходів  та запобігання такому негативу, як паніка, рятівники – на необхідності проведення дезінфекційних заходів у великих закладах торгівля та громадських установах.

Опубліковано в Новини

           12 березня в сесійній залі Маловисківської міської ради під головуванням першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Олександра Бакалінського відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради на якому було розглянуто важливі питання життєдіяльності Маловисківської міської об’єднаної територіальної громади. Зокрема, про забезпечення жителів території якісною дошкільною освітою, проведення місячника благоустрою населених пунктів громади (з 16 березня по 17 квітня 2020 року), захист прав дітей, внесення змін до складу комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, надання пільг на відвідування дітьми закладів освіти, одноразової матеріальної допомоги та інші.

Людмила ЛИННИК,

керуючий справами (секретар)

виконавчого комітету Маловисківської міської ради

 

Опубліковано в Новини

          11 березня  2020 року в сесійній  залі  міської ради  відбулося  публічне представлення звіту про виконання міського бюджету за 2019 рік. Провела публічне представлення Лариса Похила, завідувачка сектором фінансів міської ради.

          До міського бюджету за 2019 рік, згідно звіту,  надійшло 97 118,2 тис. грн. при  запланованих 92 924,8 тис. грн.(105%).

          Податкових і неподаткових надходжень (без врахування  офіційних трансфертів) -62 131,2 тис. грн. , в тому числі:

          податку та збору на доходи фізичних осіб надійшло  31 484,3 тис.грн.;

акцизного податку -5 708,9 тис.грн.;

єдиного податку- 8 872,1 тис.грн.;

земельного податку та орендної  плати – 10 070,5 тис.грн.;

інших податків – 2 357,2 тис.грн.

Офіційних трансфертів  надійшло 34 986,9 тис. грн., в тому числі:

освітньої субвенції- 19 569,8 тис.грн.;

медичної субвенції – 9 056,1 тис.грн.;

         субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури – 1 957,3 тис.грн.;

         субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій – 250,0 тис.грн.;

         субвенції з державного бюджету на надання державної підтримки особам з особливими потребами- 247,7 тис.грн.;

         субвенція з місцевого бюджету за рахунок залишку коштів  освітньої субвенції з державного бюджету -149,0 тис.грн.;

         субвенція з місцевого бюджету на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення якості освіти за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 53,7 тис. грн.;

базової дотації- 544,4 тис. грн.;

          субвенції на забезпечення якісної освіти «Нова українська школа» - 288,3 тис. грн.;

          додаткової дотації з державного бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків на утримання закладів освіти та охорони здоров’я - 2 870,7 тис.грн.

          Протягом 2019 року з міського бюджету  проведено касових видатків  в обсязі 96 270,0 тис.грн., в тому числі на:

галузь «Освіта» спрямовано  54 855,5 тис.грн.;

галузь»Соціальний захист та соціальне забезпечення» - 3 187,6 тис.грн.;

галузь»Культура і  мистецтво»-1 977,8 тис.грн.;

галузь»Фізична культура і спорт» -281,4 тис.грн.;

утримання та розвиток автомобільних доріг- 3 252,0 тис.грн.;

         на  житлово-комунальне господарство(організація благоустрою населених пунктів) склали  7 699,0 тис.грн.,

інші  послуги,пов’язані з економічною діяльністю – 7 997,6 тис.грн, в тому числі внески до статутного капіталу суб’єктів господарювання – 1 172,3 тис.грн.

субвенції з  міського бюджету до районного бюджету – 614,4 тис.грн.

          В загальній сумі видатків видатки  по захищених статтях склали  77 108,8 тис.грн.(80,1%), в тому числі  на:

виплату заробітної плати з нарахуваннями – 50 058,8 тис.грн.;

енергоносії – 6 207,6 тис.грн;

харчування та медикаменти – 1 822,6 тис.грн;

соціальне забезпечення – 628,2 тис.грн.;

трансферти  іншим органам управління – 18 391,6 тис.грн.

Опубліковано в Новини

          Відповідно до прийнятого 11 березня 2020 року на засіданні Кабінету Міністрів України рішення щодо недопущення поширення СОУГО-19 на території України, наказу начальника управління освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації № 198-ОД від 11 березня 2020 року «Про призупинення освітнього процесу», з метою мінімізації ризиків поширення на території Маловисківської міської об’єднаної територіальної громади гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, керуючись ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» в закладах загальної, дошкільної, позашкільної освіти на період з 12 березня по 3 квітня 2020 року призупинено освітній процес.

          На відділ освіти, молоді та спорту виконкому Маловисківської міської ради покладається забезпечення освоєння здобувачами освіти виконання освітніх програм та змісту кожного навчального предмета. А також проведення комплексу робіт щодо підтримання функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій, дотримання правил техніки безпеки, а також необхідного температурного режиму в закладах та профілактичних, протиепідемічних та дезінфекційних заходів. Здійснення оплати праці працівникам закладів освіти проводитиметься відповідно до статті 113 Кодексу Законів про працю України.

 

Опубліковано в Новини

          11 березня ц.р. в сесійній залі Маловисківської міської ради програмним  спеціалістом  Програми DOBRE Вікторією Зубковою  проведено презентацію «Дослідження громадської думки щодо оцінки індикаторів – громад учасниць Програми DOBRE,  Маловисківська міська рада (Кіровоградська область)». Захід відбувався відкрито та публічно, про  проведення  результатів соціологічного дослідження  громадської думки  напередодні було  розміщено  повідомлення на сайті Маловисківської міської ради та на сторінці у соцмережі ФБ  для  якнайширшого  залучення до заходу мешканців нашої громади, які  мають бажання отримати неупереджену  інформацію про діяльність міської ради Маловисківської міської об’єднаної територіальної громади, як органу місцевого самоврядування  від незалежних експертів.

          Презентація проводилася  для присутніх працівників апарату міської ради, виконкому та самостійних структурних підрозділів та комунальних підприємств. До участі у заході також були запрошені та долучилися депутати міської ради 7 скликання, представники місцевих громадських організацій та місцеві активісти.

          Дослідження громадської думки на території Маловисківської міської ради, результати якого презентовані 11 березня,   проводилося на замовлення   Програми DOBRE. За результатами соціологічного дослідження, що проведено консалтинговою  компанією  Ipsos Group S.A , яка спеціалізується на   дослідженнях  світового ринку (штаб-квартира компанії знаходиться в Парижі, Франція,  але підрозділи компанії  присутні в різних країнах,  включаючи Україну) було сформовано ключові індикатори та загальна оцінка стану справ у громаді.

          Ці ключові індикатори  дослідження включали у себе такі позиції:

  • Знання, задоволеність та доступ до інформації про місцеві послуги;
  • Джерела інформації про діяльність місцевої влади;
  • Підтримка реформи децентралізації;
  • Впевненість і довіра до органів місцевого самоврядування;
  • Довіра до місцевих інституцій – виконкому , структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради;
  • Залученість жителів громади  до прийняття рішень;
  • Бюджетний процес у громаді;
  • Поширеність корупції серед посадових осіб та працівників місцевого самоврядування.

          Соціологічне дослідження проводилося через персональні інтерв’ю (опитування) вдома у респондентів (у  мешканців усіх населених пунктів Маловисківської громади ) з використанням планшету (CAPI). Вік учасників опитування – від 15років і старші. Вибір опитуваних  - стратифікована вибірка з випадковим відбором респондента на останньому етапі (тих, кого опитували, визначала спеціальна комп’ютерна програма). Представниками компанії  Ipsos було опитано  383 мешканці, опитування проводилося  у  травні - червні  і серпні - вересні 2019 року.

          Результати опитування місцевих мешканців показали, що:

          Задоволеність  послугами  мешканців  Маловисківської ОТГ становлять 44% (при середньому показнику серед громад 1,2 когорти – учасниць Програми DOBRE 43%), що становить зростання в порівнянні з 2018 роком, коли проводилося останнє соціологічне дослідження, на 11%;

          Обізнаність жителів громади про доступ до інформації про послуги, які надаються міською радою становить 29% (при середньому показнику серед громад 1,2 когорти – учасниць Програми DOBRE 55%), даний показник  понизився на 9% в порівнянні з 2018 роком; 

          Впевненість мешканців громади у ефективному розпорядженні коштами місцевого бюджету становить 50 % (при середньому показнику серед громад 1,2 когорти – учасниць Програми DOBRE  39%), даний показник  зріс  на 21% в порівнянні з 2018 роком;  до речі, найбільш поширеним джерелом інформації про послуги, які надаються в ОТГ є розповіді знайомих людей – 83% мешканців вказали на це, дізнаються про життя у громаді через відвідування сайту міської ради 23% з числа опитаних, та з соціальних мереж – 14 % опитуваних жителів нашої громади;

          Впевненість громадян у тому, що бюджетний процес у Маловисківській громаді  є транспарентним та інклюзивним ( транспарентність – відкритість  бюджетної  інформації, стану та ефективності бюджетного нагляду, стану громадської участі у бюджетному процесі,  інклюзивність бюджету – рівень адаптації людей до економічних змін) становить 13% (при середньому показнику серед громад 1,2 когорти – учасниць Програми DOBRE  14%), даний показник  зріс  на 9% в порівнянні з 2018 роком; 

          Задоволеність місцевими мешканцями  заходами місцевої влади для залучення громадян до місцевого самоврядування становить 16% (при середньому показнику серед громад 1,2 когорти – учасниць Програми DOBRE  12%), даний показник  зріс  на 6% в порівнянні з 2018 роком; 

          Про ефективність  в громаді наявних  дієвих механізмів  залучення молоді до місцевого самоврядування засвідчили 45 % опитаних жителів громади (при середньому показнику серед громад 1,2 когорти – учасниць Програми DOBRE  29%), даний показник  зріс  на 24% в порівнянні з 2018 роком.

          Аналізуючи результати соціологічного дослідження громадської думки,  учасники заходу зійшлися на тому, що в цілому робота міської ради, як органу місцевого самоврядування, проводиться на належному рівні, показники індикаторів в більшості випадків вищі ніж середні показники серед громад 1 та 2 когорти учасниць Програми DOBRE. Але при цьому особливої уваги потребує удосконалення роботи міської ради  в  плані інформування мешканців про послуги, які надаються для жителів громади та удосконалення комунікації з мешканцями населених пунктів Маловисківської ОТГ. Це завдання, яке необхідно вирішити службовцям міської ради в короткі терміни.

          В цілому, презентація дослідження громадської думки мешканців Маловисківської громади показала місцевій раді її якість роботи в системі надання послуг, допомогла  визначити  першочергові завдання на найближчий час та на перспективу. Адже в умовах, а орган місцевого самоврядування повинен  адекватно реагувати на сучасні виклики та  ефективно вирішувати усі питання місцевого значення, задовольняючи  тим самим життєво необхідні потреби територіальної громади.

          Ознайомитися з презентацією можна тут.

 

# Програми DOBRE 

# DOBRE 

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Березень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Останні Новини