26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: П'ятниця, 28 лютого 2020

          28 лютого 2020 року в Маловисківській станції переливання крові серед учасників акція «Здай кров – врятуй життя», оголошеної керівництвом цієї медичної установи, як і анонсувалося раніше, відбувся розіграш трьох призів подарункових сертифікатів на 1000 та два по 500 грн, наданих благодійниками відповідно В.В. Залєсним, Н.Б. Авсецевою та Є.О.Месюренком.

           Головний лікар Маловисківської СПК Микола Крикуненко розпочинаючи урочистий захід привітав присутніх – донорів та працівників СПК – та повідомив, що за час проведення акції в ній взяли участь 109 донорів, серед яких два почесних (В.М. Логвиненко (с. Смоліне) та І.І. Невмержицький (м. Мала Виска) та два кандидати на звання почесного донора (С.Г. Шаповал (с. Березівка) та С.І. Бондар (м. Мала Виска). Шість осіб здавали кров вперше. Із загальної кількості донорів, які здали кров за час акції – 16 жінки, решта – чоловіки. 52 донори – зі с. Смоліне, 37 – з м. Мала Виска, решта – з інших населених пунктів Маловисківського району. Присутніх також привітала її проведенням такого заходу заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Алла Жовтило. Крім того Алла Василівна повідомила, що напередодні відбулася сесія Маловисківської міської ради, на якій депутати підтримали Програму розвитку донорства крові та її компонентів у Маловисківській міській об’єднаній територіальній громаді  на 2020 – 2021 роки та виділили 70 тисяч гривень на придбання апарату запаювача ПХВ трубок, що необхідний в процесі заготівлі крові та переробці її на компоненти. Далі, власне, перейшли до проведення розіграшу. Щоб ні в кого не закралися сумніви, номерки по черзі з «барабану» витягували спочатку власниця бару «У ПЕТРОВИЧА» Надія Авсейцева, далі заступник міського голови Алла Жовтило та один з присутніх у залі донорів. Тож доля і випадок розподілили подарунки наступним чином: сертифікат на 1000 гривень виграв М.С. Верлан (с. Смоліне), на 500 гривень – почесний донор В.М. Логвиненко (с. Смоліне) та О.М. Єльніков (м. Мала Виска). Втім, як кажуть в таких випадках, перемогла спільна й благородна справа, адже кожен з учасників акції здав кров, компоненти якої, без сумніву, врятують чиєсь життя.

          Далі всіх присутніх гостинний керівник установи Микола Крикуненко запросив до фуршетного столу на чашку чаю чи кави, поласувати приготовленими смаколиками та  фруктами. А на останок, весь згуртований колектив Маловисківської СПК на згадку про захід сфотографувався на спільну і дружню світлину.

Опубліковано в Новини

          27 лютого 2020 року в Маловисківській міській об’єднаній територіальній громаді з робочим візитом побували спеціалісти Програми #DOBRE міжнародної організації Глобал Ком’юнітіз (Global Communities), які проаналізувала реалізацію проектів Програми в компоненті «Удосконалення послуги». В складі делегації Програми #DOBRE в Малій Висці побували програмний спеціаліст Програми Вікторія Зубкова, спеціалісти з послуг органам місцевого самоврядування Максим Бурдавіцин та Олександр Муратов, програмний спеціаліст #DOBRE Олена Радул.

          В ході роботи проведено аналіз виконаних монтажних робіт обладнання, придбаного в рамках Програми КП «Мала Виска Водоканал». Також переглянуто план реалізації комплексного проекту щодо вдосконалення послуги, зокрема уточнено терміни та обсяг робіт з реалізації середньострокових та довгострокових заходів.

          #DOBRE       

          #USAID

          #Маловисківська міська рада

          ДОВІДКОВО: Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) − це п’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програма спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні. Програма USAID DOBRE працює в 7 цільових областях: Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Херсонській, Кіровоградській, Миколаївській та Тернопільській.

 

Опубліковано в Новини

          27 лютого 2020 року в сесійній залі Маловисківської міської ради під головуванням міського голови Юрія Гульдаса відбулося пленарне засідання шістдесят четвертої сесії міської ради. На це засідання з’явилися 18 депутатів міської ради Крім запланованих 14 основних та блоку земельних питань, депутати підтримали внесено ще двох, що стосуються центральної районної бібліотеки: перше – направити лист до Маловисківської районної ради про скасування рішення про продаж частини приміщення установи, друге – прийняти рішення про готовність Маловисківської міськради прийняти у власність приміщення бібліотеки цілісним майновим комплексом без зміни цільового призначення.

          Розпочавши роботу, депутати міської ради заслухали і переглянули на слайдах інформацію щодо виконання Програми соціально-економічного розвитку території Маловисківської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік та звіт про виконання бюджету за 2019 рік. Міський голова Юрій Гульдас прозвітував про роботу за 2019 рік (дещо в скороченому вигляді Звіт міського голови за 2019 рік буде розміщено на шпальтах міського бюлетеня за березень №64). Обговоривши, депутати міськради затвердили внесення змін до Програми розвитку комунального підприємства Мала Виска МКП на 2020 рік та затвердили Програму розвитку донорства крові та її компонентів у Маловисківській міській об’єднаній територіальній громаді  на 2020 – 2021 роки.

          Жваво обговоривши, депутати погодили внесення змін до рішення від 12 грудня 2019 року № 1929 «Про бюджет Маловисківської  міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік», а саме розподілили залишок коштів загального фонду міського бюджету, що утворився станом на 1 січня 2020 року в сумі 7, 04 млн. грн. З них, на освітянську галузь заплановано виділити 2,68 млн. грн. – 1,2 млн. грн. на капітальний ремонт покрівлі Маловисківської ЗШ №3 та 1,12 млн. грн – на співфінансування проекту «Спроможна школа» капітального ремонту будівлі Маловисківської ЗШ №3 (утеплення фасадів, покрівлі, заміна вікон та дверей). Культура отримає з вільних лишків 250 тис. грн., соціальний захист – 47 тис. грн. На організацію благоустрою населених пунктів з вільних лишків буде витрачено 341,9 тис. грн., на зміни статутного капіталу комунальних підприємств – 840 тис. грн., поточний та капітальний ремонти доріг – 722,5 тис. грн., розроблення схем планування та забудови територій – 120 тис. грн. Крім того, субвенції з бюджету ОТГ обласному бюджету складуть: 630 тис. грн. – на співфінансування реконструкції міського стадіону «КОЛОС» (з виготовленням проектно-кошторисної документації) та 70 тис. грн. – на придбання апарату запаювача ПХВ трубок, що необхідний в процесі заготівлі крові та переробці її на компоненти, для Маловисківської станції переливання крові .

Субвенція районному бюджету: 350 тис. грн. – КНП «Маловисківська ЦРЛ» для забезпечення інсуліном хворих на цукровий діабет жителів Маловисківської ОТГ та 600 тис. грн. – КНП «Маловисківський ЦПМСД» на оплату праці з нарахуваннями – 440 тис. грн., медикаменти та перев’язувальні матеріали – 80 тис. грн., інші виплати населенню – 80 тис грн. На забезпечення діяльності міської ради ОТГ буде витрачено 385, 6 тис. грн.: програма «Призовник-2020» - 50 тис. грн., забезпечення заходів землеустрою – 26 тис. грн., оплата послуг «Е-рішення» - 100 тис. грн. тощо.

          Також підтримано одноголосно виплату в 2020 році одноразової щорічної допомоги    Почесному громадянину міста Малої Виски та участь у конкурсному відборі проектів ДФРР проектної заявки «Капітальний ремонт будівлі Маловисківської ЗОШ № 3 І-ІІІ ступенів (утеплення фасадів, покрівлі, заміна вікон та дверей) по вул. 20 років Жовтня, 3, м.Мала Виска, Кіровоградської області. Коригування» і  «Капітальний ремонт вул. Центральна (від вул. Містечкової до вул. Європейської) в м. Мала Виска Кіровоградської області»;

          Після розгляду блоку земельних питань, депутати заслухали інформацію про продаж Маловисківською районною радою частини приміщення центральної районної бібліотеки, висловили свою думку з цього приводу та надали слово громадській активістці міста, вчителю історії Маловисківської гімназії Олені Мазур і члену ради старійшин Миколі Матвієнку. Обговоривши це питання, депутати прийняли рішення про готовність прийняти у власність приміщення бібліотеки цілісним майновим комплексом без зміни цільового призначення.

          На останок було розглянуто і підтримано депутатське звернення депутата Маловаисківської міської ради Володимира Діордіци про ремонт під’їзних доріг до багатоповерхівок у мікрорайоні «ВИСЬ» та заслухано інформацію про стан справ з пошкодженим буревієм даху на міській ЗШ №3 та терміни, алгоритм й перспективи його ремонту.

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Лютий 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

Останні Новини