26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Четвер, 13 лютого 2020

          13 лютого 2020 року в сесійній залі Маловисківської міської ради під головуванням міського голови Юрія ГУЛЬДАСА відбулося чергове засідання виконавчого комітету міськради. На порядок денний зібрання виносилося тридцять питань.

          Так, зокрема, члени виконавчого комітету заслухали звіт щодо виконання міського бюджету за 2019 рік, організацію харчування учнів та вихованців закладів освіти громади, затвердили план роботи служби у справах сім’ї та дітей виконкому міськради, підтримали виділення коштів на проведення заходів міськради, відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав (15 лютого) (крім того воїни-інтернаціоналісти отримають з нагоди цієї дати щорічну матеріальну допомогу з міського бюджету), Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні (20 лютого), Дня народження Т.Г.Шевченка (10 березня), Дня визволення м. Мала Виска від нацистських загарбників (13 березня),  святкування Масляної (29 лютого) та Дня Святого Валентина (14 лютого) та Міжнародного жіночого дня (6 березня). Крім того члени виконкому переглянули презентацію та заслухали вичерпну інформацію про виконання Програми соціально-економічного розвитку, підготовлену сектором соціально-економічного розвитку, інвестицій та проектної діяльності міськради, підтримали створення робочої групи з відпрацювання населених пунктів з питань профілактики виникнення пожеж, надали пільги по відвідуванню дитсадків громади дітьми, батьки яких відносяться до пільгових категорій, матеріальну допомогу сім’ї загиблого в зоні ООС військовослужбовця, на поховання та лікування.

Людмила ЛИННИК,

керуючий справами (секретар)

виконавчого комітету Маловисківської міської ради

 

Опубліковано в Новини

          Днями технічний арсенал комунального підприємства «Мала Виска МКП» поповнився новим механічним знаряддям, яке полегшить роботу працівників КП щодо забезпечення твердим паливом і розчищення лісосмуг від хмизу та тонкої парослі. Подрібнювач гілок здатний перерубати гілки м’якої породи діаметром до 12 см, а також гілки твердої породи діаметром до 10 см, плоского матеріалу та рейок до 6 см. Його продуктивність – до 10 м³ готової продукції за годину роботи. На подрібнювачі встановлена транспортувальна стрічка, за допомогою якої подрібнена сировина подається на причіп трактора, що заощаджує час та робочу силу, і дозволяє збільшити продуктивність.

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Лютий 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

Останні Новини