26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Субота, 28 листопада 2020

   Особа, обрана депутатом місцевої ради,подає  декларацію впродовж п’ятнадцяти календарних днів з дня набуття повноважень.  Відповідне положення  закріплене у частині 3 статті 45 ЗУ «Про запобігання корупції».

Закон України «Про статус депутатів місцевих рад» у частині 2 статті 4 визначає, що повноваження депутата місцевої ради починаються з дня відкриття першої сесії відповідної ради з моменту офіційного оголошення підсумків виборів відповідною територіальною виборчою комісією і закінчуються в день відкриття першої сесії цієї ради нового скликання,  крім передбачених законом випадків дострокового припинення повноважень депутата місцевої ради або ради, до складу якої його обрано.

Таким чином, днем набуття повноважень депутатів Маловисківської міської ради 8 скликання є 19 листопада 2020 року.

Декларацію необхідно подати протягом 15 календарних днів із дня відкриття першої сесії ради.На сайті НАЗК необхідно обрати тип декларації «кандидата, що претендує на зайняття посади», оскільки на згаданій посаді вони ще не перебували.Декларація кандидата, що претендує на зайняття посади, відповідно до частини 3 статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» подається за минулий   рік.  Роз’ясненнями НАЗК від 13.02.2020 року № 1, щодо застосування окремих положень вищевказаного Закону стосовно заходів фінансового контролю, це означає, що така декларація охоплює минулий рік до обрання на посаду.Тобто, новообрані депутати мають подати декларацію за 2019 рік, а саме, за період з 01.01.2019 року по 31.12.2019 року, враховуючи нові правила подачі декларацій, які набрати чинності із Законом України №140-ІХ від 02.10.2019 року.

Якщо з якихось причин Ви вже подали декларацію за минулий рік (тобто за період з 01.01.2019 року по 31.12.2019 року), повторно її подавати після оголошення результатів виборів та набуття повноважень не потрібно, оскільки відомості про Ваші доходи та видатки за минулий рік вже є у НАЗК.Це також стосується депутатів міської  8 скликання, які були депутатами міської ради 7 скликання.

Чинним законодавством передбачено відповідальність за:

  1. неподання декларації;
  2. несвоєчасне подання декларації;
  3. декларування недостовірних відомостей, за що може наставати як кримінальна, так і адміністративна відповідальність.

 

 

Секретар міської ради    Леся ПОСТОЛЮК

Опубліковано в Новини

          27 листопада 2020 року в сесійній залі Маловисківської міської ради, під головуванням Маловисківського міського голови Юрія Гульдаса, відбулося друге засідання першої сесії Маловисківської міської ради восьмого скликання.

          Після оприлюднення протоколів міської територіальної виборчої комісії її секретарем Олександром Шулімою про складання депутатських повноважень Олександром Бакалінським у зв’язку з призначенням його на посаду першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради та реєстрацію депутатом міської ради Олександра Кашпуровського, який був наступним у виборчому списку, міський голова вручив депутатам їх посвідчення.

          З’ясувавши  деякі питання депутати досить швидко затвердили кількісний та персональний склад комісій з передачі майна колишніх Лозуватської, Миролюбівської та Мануйлівської сільських рад на баланс Маловисківської міської ради.

          А от щодо персонального складу нового виконавчого комітету Маловисківської міської ради, пропозиції щодо якого, відповідно до чинного законодавства, вносить міський голова, депутати так і не дійшли згоди і більшістю голосів не підтримали список запропонованих міським очільником кандидатур. Відтак, відповідно до ст. 51 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет, обраний за міськрадою сьомого скликання, поки що здійснюватиме свої повноваження до сформування нового складу виконкому. Неузгодженість у цьому питанні, схоже, наклала відбиток на розгляд наступного – обрання та затвердження голів постійних комісій міськради (їх перелік та персональний склад узгодили тиждень тому на першому засіданні установчої сесії міськради восьмого скликання). Після жвавого обговорення кандидатур очільників комісій депутати вирішили голосувати не за всіх відразу – списком – , а по кожній окремо. В результаті в Маловисківській міській раді нині маємо: постійну комісію з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту очолив Олександр Ніколенко; з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва – Олександр Бровченко; з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою – Микола Ніколенко;  з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту – Олександр Зелюнко; з гуманітарних питань – Дмитро Терновий.

          Далі, перейшли до розгляду питання стосовно ситуації, що склалася нині в Олександрівці після обрання депутатами на минулому засіданні старостою Олександрівського старостинского округу  Валерія Бобринця (питання було узгоджене на початку засідання і його розгляд було перенесено на кінець сесії). Частина жителів території не задоволена і категорично налаштована проти Валерія Миколайовича, а тому готові вдаватися до радикальних заходів якщо міська рада не змінить свого рішення. Близько півтора десятки олександрівців зібралися на центральній площі міста, чекаючи на спілкування з депутатами, і спостерігали за розвитком подій на пленарному засіданні, що демонструвалося по LED-екрану. За згодою депутатів міськради (оскільки у зв’язку з протиепідеміологічними заходами, запровадженими через складну ситуацію в Україні із захворюванням на COVID-19, обмежено до мінімуму присутність громадян на сесійних засіданнях) до зали запросили авторів звернень-жительок села Олександрівка, в яких ті висловлюють своє бачення стосовно розвитку території та кандидатур на посаду сільського старости. Заслухавши їх інформацію, депутати вирішили направити ці звернення для вивчення питання на розгляд постійних комісій до наступної сесії міськради.

          По закінченні пленарного засідання сесії міські обранці кількох політичних сил поспілкувалася з мешканцями Олександрівки, з’ясувавши їх настрою та суть проблеми у більш розширеному форматі.

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Листопад 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Останні Новини