26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net

Фільтрувати матеріали за датою: Четвер, 19 листопада 2020

Четвер, 19 листопада 2020 22:56

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, КОЛЕГО!

ШАНОВНИЙ ОЛЕКСАНДРЕ МИХАЙЛОВИЧУ!

          Виконавчий комітет Маловисківської міської ради щиро вітає Вас з Днем народження!

          Від усього серця бажаємо Вам миру та злагоди в державі, міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів, щастя та добробуту в оселі!

          Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють і допомагають колеги, оминають негаразди й непорозуміння, а підґрунтям щасливого життя та плідної діяльності завжди будуть міцне здоров’я, сповнене любові та добра серце, натхненна думка й щирі почуття.

          Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення. Щастя Вам та Вашій родині, радості, добра, благополуччя та удачі!

Хай обминають Вас болі й тривоги,
Хай стелиться довга життєва дорога,
Хай легко працюється, гарно живеться,
Все вміється, множиться і удається!
Хай радість приносить Вам кожна година,
Щасливою буде життєва стежина

Від біди вберігає молитва свята,
Будьте здорові на довгі літа!

 

З повагою

Юрій ГУЛЬДАС,

Маловисківський міський голова

Опубліковано в Новини

          19 листопада 2020 року відбулася установча сесія новообраної Маловисківської міської ради восьмого скликання, яку зібрала голова Маловисківської міської територіальної виборчої комісії  Тетяна Лановенко.  На засіданні було оголошено протоколи щодо результатів голосування на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року: виборів міського голови та депутатів міської ради. За словами Тетяни Лановенко, уже втретє на посаду очільника міста, а нині голови Маловисківської міської територіальної громади, обрано Юрія Леонідовича Гульдаса.  За нього проголосували 2645 виборців, що становить майже 64% виборців, які взяли участь у голосуванні.  На установчій сесії Юрій Гульдас отримав відповідне посвідчення.  Голова ТВК також зачитала постанову ТВК про реєстрацію обраних депутатів до Маловисківської міської ради, що нині складається з 26-и депутатів і в якій представлено шість політичних партій.

          Міського голову та новообраних депутатів міськради привітала громадська активістка, вчитель історії Маловисківської гімназії Олена Мазур.

          Наступним питанням порядку денного було обрання секретаря міської ради, яке, відповідно до чинного законодавства, проводиться таємним голосуванням. Після обрання лічильної комісії перейшли до процедури голосування. Пропозиція міського голови щодо обрання на цю посаду секретаря міської ради сьомого скликання Лесі Постолюк з першого разу не була підтримана більшістю голосів депутатського корпусу: 13 – «за» і 13 – «проти».  Відтак довелося зробити більш ніж на годину перерву і провести узгоджувальну раду і лише після обговорення всіх питань порядку денного, які виносилися на першу частину першої сесії Маловисківської міської ради вдалося порозумітися і обрати не лише секретаря міськради (за пропозицією депутата міськради Миколи Ніколенка повторно було внесено кандидатуру Лесі Постолюк, яку цього разу підтримали 24 депутати), а й у режимі відкритого голосування затвердити запропоновані міським головою кандидатури першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександра Бакалінського, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Алли Жовтило, керуючого справами виконавчого комітету Людмили Линник.

          Щодо сільських старост – депутати підтримали кандидатури запропоновані міським головою по Паліївському старостинському округу – Людмила Шамка, Первомайському старостинському округу – Наталія Тупаленко, та Миролюбівці й Червоній Поляні – Наталія Ткаченко. По Олександрівському старостинському округу, не підтримавши пропозицію очільника громади, депутати запропонували та затвердили альтернативну кандидатуру Валерія Бобринця, така ж ситуація і по двох інших територіях – старостами тут затверджені по Мануйлівці та Лутківці – колишній Мануйлівський сільський голова Михайло Баранік, по Лозуватці та Диминому – колишній Лозуватський сільський голова Олександр Головач.

          Депутати з деякими доповненням затвердили кілька процедурних та невідкладних питань (внесли зміни до штатного розпису міськради, затвердили посадовий оклад, розміри надбавки та інших виплат міському голові тощо) та створили в структурі Маловисківської міської ради фінансове управління. Крім того було затверджено персональний склад постійних комісій міськради, депутати яких самі оберуть між собою голів, заступників та секретарів.

          Другу частину першої сесії Маловисківської міської ради восьмого скликання заплановано провести наступного тижня, попередньо обговоривши та узгодивши питання, що будуть винесені на розгляд, зокрема щодо кількісного та персонального складу виконавчого комітету міськради, структури та штатного розпису Маловисківської міської ради

  

Опубліковано в Новини

          18 листопада 2020 року під головуванням Маловисківського міського голови Юрія Гульдаса відбулося листопадове засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Маловисківської міської ради.

          В ході роботи члени комісії розглянули клопотання служби у справах сім’ї та дітей щодо взяття під соціальний супровід кількох сімей, які нині перебувають в складних життєвих обставинах, затверджено індивідуальні плани дітей, які перебувають на первинному обліку служби, надали дозвіл на виділення неповнолітньому земельної частки (паю) з гектарів фермерського господарства, що розпайовується тощо.

Павло Захватихата,

начальник служби у справах сім’ї та дітей

виконавчого комітету Маловисківської міської ради

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Листопад 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Останні Новини