26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Фільтрувати матеріали за датою: Четвер, 08 жовтня 2020

          Використовуючи погожі дні працівники фірми-підрядника, яка виграла тендер на ремонт міжбудинкових проїздів у мікрорайоні "Вись", провели ямковий ремонт дорожнього покриття. Про актуальніцсть цієї проблеми свідчили неодноразові звернення жителів цієї території. Відтак, на її вирішення кошти було передбачено в міському бюджеті. А днями  проведено асфальтування вибоїн на дорожному покритті міжбудинкових проїздів.

 
Опубліковано в Новини

          8 жовтня 2020 року під головуванням Маловисківського міського голови Юрія Гульдаса відбулося чергове засідання виконавчого комітету Маловисківської міської ради, в якому, зважаючи на протиепідеміологічні заходи, пов’язані із пандемією на коронавірусну інфекцію, взяла участь мінімальна кількість членів виконкому та працівники міської ради і підприємств, установ та організацій, підпорядкованих їй, які розробляли проекти рішень.

          Так, члени виконкому розглянули і обговорили звіт про виконання міського бюджету за дев’ять місяців 2020 року, підтримали питання щодо затвердження забезпечення заходів міської ради у жовтні-листопаді 2020 року, погодили програму забезпечення фінансових витрат на 2021 рік щодо проведення міською радою заходів, програми розвитку КП «Мала Виска Водоканал», «Мала Виска МКП», культури та туризму, освіти та фізичної культури і спорту в Маловисківській ОТГ на 2021-2023 роки, заслухали інформацію керівників комунальних підприємств громади про готовність  до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 рр., підтримали питання щодо проведення на території Маловисківської ОТГ Дня працівника соціальної сфери та Дня працівника культури, проведення урочистих заходів з нагоди визволення України від нацистських загарбників, надали пільги дітям, батьки яких відносяться до пільгових категорій, по відвідуванню дитсадків громади та дитячої школи мистецтв, матеріальну допомогу військовослужбовцю, який уклав перший контракт зі Збройними Силами України, на лікування та поховання жителів громади, погодили встановлення агітнаметів та агітпродукції політичним силам, які йдуть на місцеві вибори, розглянули заяви жителів міста щодо пониження крони дерев тощо.

Опубліковано в Новини

ШАНОВНІ ЮРИСТИ МАЛОВИСКІВСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

          Виконавчий комітет Маловисківської міської ради щиро та сердечно вітає вас з Днем юриста, - професійним святом, яке об’єднує усіх, хто захищає конституційні права та свободи наших громадян, сприяє розбудові демократичної, правової Української держави – держави для людей.

         Сьогодні немає такої сфери діяльності, державного органу чи підприємства, які б обходилися без консультації юриста. Щодня до фахівців юридичної справи за порадою та допомогою звертаються тисячі громадян. Відтак, професія юристів відповідальна і почесна та потрібна всім людям – громадянам правової держави.

          Щиро зичу вам та вашим сім’ям миру, добра, здоров’я, добробуту, щастя й життєвої наснаги, кар’єрного росту та нових успіхів у професійній і громадській діяльності!

З повагою,

Юрій ГУЛЬДАС,

Маловисківський міський голова

Опубліковано в Новини

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ МАЛОЇ ВИСКИ!

          9 жовтня 2020 року о 9.30 у міському парку відбудеться зустріч представників Маловисківської міської ради та комунальників з розробниками проекту «Freeride» (будівництво скейт-парку) в рамках конкурсу міні-проектів «Майбутнє громади в наших руках» щодо визначення місця розташування майбутнього скейтпарку.

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Жовтень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Останні Новини