26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Фільтрувати матеріали за датою: П'ятниця, 16 жовтня 2020

                 

 

З метою підготовки до пленарного засідання чергової  сімдесят другої  сесії міської ради, яка відбудеться  22 жовтня,  планується проведення засідання постійних комісій міської ради :

№з/п

Назва постійної комісії

Дата проведення засідання

Початок роботи

Запрошені

 

Постійна комісія з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи

Кирстя Олексій Леонідович– голова

19.10.2020 року

понеділок

 

10.00.

Бакалінський О.М., Цибульський І.А.

старости сіл (села)

 

 

Постійна комісія з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності

Бровченко Олександр Дмитрович – голова

19.10.2020 року

понеділок

 

14.00

Бакалінський О.М., Похила Л.В., Пісний С.А.,  Сойченко Т.В., керівники комунальних підприємств

 

 

Постійна комісія з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку

Прилуцький Микола Миколайович – голова

21.10.2020 року

середа

13.00

Бакалінський О.М., Жовтило А.В., Похила Л.В.; керівники самостійних структурних підрозділів та комунальних установ, підприємств, головні бухгалтери (виключно ті, що  подавали клопотання на 71 сесію)

 

Постійна комісія з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення Жигалов Тарас Миколайович – голова комісії

 

19.10.2020 року

понеділок

 

16.00

Шпак Т.М.

 

Постійна комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності і етики

Ніколенко Олександр Васильович – голова

19.10.2020 року

понеділок

 

16.00

Постолюк Л.А.

Засідання постійних комісій відбудуться у сесійній залі міської ради

Юрін О.М. – забезпечення  відеозапису постійних засідання комісій

 

Секретар ради   Л.А.ПОСТОЛЮК

Опубліковано в Новини

Головним механізмом забезпечення соціального захисту населення при оплаті житлово-комунальних послуг є програма житлових субсидій.Відповідно до норм Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодівання витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» житлова субсидія призначається за наявності різниці між розміром плати за житлово-комунальні послуги в межах соціальної норми житла, соціальних нормативів користування житлово-комунальними послугами і розміром обов'язкового відсотка платежу.

З початком нового опалювального сезону потрібно подати документи  для призначення субсидії на опалення електроенергією:

- громадянам, які у літній період користувались пільгою на оплату житлово – комунальних послуг, а на зимовий бажають користуватись житловою субсидією;

- громадянам у яких відбулися зміни у складі сім’ї;

- громадянам у яких відбулися зміни в переліку отримуваних житлово-комунальних послуг

- громадянам, які є внутрішньо переміщеними особами;

- громадянам, які орендують житло;

- громадянам в яких в житловому приміщенні є зареєстровані особи, які не проживають.

Громадяни, яким у неопалювальний сезон було призначено житлову субсидію та у яких не відбулось ніяких змін, розрахунок субсидії буде здійснюватись автоматично.

Субсидія взагалі не призначається:

• на житлове приміщення в якому ніхто не зареєстрований;

• на житлові приміщення в яких опалювальна площа перевищує: для квартир – 120 кв. метрів, та будинки – 200 кв. метрів, крім дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей;

• у разі, коли у члена домогосподарства або у члена сім’ї особи із складу домогосподарства відсутні доходи,  і такі особи перебували за кордоном сукупно більше 60 днів протягом періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії (крім тих, які надають соціальні послуги, перебувають у місцях позбавлення волі, перебувають у складних життєвих обставинах, викликаних тривалою хворобою, що підтверджується висновком лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я, є алко- або наркозалежними, що підтверджується довідкою від лікаря або на момент призначення житлової субсидії сплачують єдиний соціальний внесок у розмірі, не меншому ніж мінімальний, протягом двох місяців підряд перед днем звернення за призначенням житлової субсидії. До 60-денного періоду перебування за кордоном не включаються дні службового відрядження, лікування або навчання за кордоном, що підтверджується відповідними документами);

• якщо неповнолітні діти (крім студентів денної форми навчання, місце проживання яких зареєстроване у гуртожитках) маючи батьків, зареєстровані в житловому приміщенні самі;

• у складі домогосподарства або у складі сім'ї члена домогосподарства є особи, які, за даними Єдиного реєстру боржників, мають заборгованість за виконавчими провадженнями про стягнення аліментів понад три місяці (крім осіб, які є алко- або наркозалежними, що підтверджується довідкою від лікаря, вважаються безвісно відсутніми за рішенням суду або мають правовий статус осіб, зниклих безвісти);

            • житлова субсидія не призначається (у тому числі на наступний період), якщо структурними підрозділами з питань соціального захисту населення отримано інформацію про наявність простроченої понад три місяці (на дату надання такої інформації підприємствами-надавачами житлово-комунальних послуг) заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком і загальна сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян на день звернення за призначенням житлової субсидії (на сьогодні це 340 грн.).  Якщо в період отримання житлової субсидії, у Вас виникне заборгованість (станом на 1 травня 2021 р.) по будь-якій організації, то житлову субсидію на наступний період буде призначено лише після сплати боргу за даною організацією або після складання договору реструктуризації заборгованості та в подальшому буде призначено субсидію лише у безготівковій формі

Громадянам, які були звільнені з роботи в період карантину відповідно до пункту 1 частини першої статті 40 Кодексу законів про працю України і зареєструвалися в службі зайнятості як безробітні, на підставі заяв про призначення житлових субсидій  та інформації центрів зайнятості щодо їх перебування на обліку.

При цьому для розрахунку житлової субсидії враховується розмір призначеної допомоги по безробіттю без урахування сум отриманої заробітної плати.

За додатковою інформацією звертатися за адресою: м. Мала Виска, вул. Центральна, 79. Телефон для довідок (05258) 5 16 05.

 

 

Начальник відділу соціального захисту

населення, праці та охорони здоров’я                                                            Тетяна Шпак

Опубліковано в Новини
Торгівля людьми - здійснення незаконної угоди, об’єктом якої є людина, а так само вербування, переміщення, переховування, передача або одержання людини, вчинені з метою експлуатації, у тому числі сексуальної, з використанням обману, шахрайства, шантажу, уразливого стану людини або із застосуванням чи погрозою застосування насильства, з використанням службового становища або матеріальної чи іншої залежності від іншої особи, що відповідно до Кримінального кодексу України визнаються злочином.
Слід зазначити, що жертвою торгівців людьми може стати будь-яка особа, незалежно від віку та статі. 
Основними уразливими категоріями осіб, які відносяться до групи ризику потрапити до торгівців людьми є: незаміжні жінки, самотні матері, розлучені особи; молодь, діти вулиці, діти-сироти, вихідці з неблагополучних сімей; сільське населення; внутрішньо переміщені особи; іноземні громадяни – трудові мігранти; особи, які зазнали насильства, у тому числі сексуального; бідні, малозабезпечені особи; особи з проблемами психічного здоров’я.
Найбільш вразливими до торгівлі людьми категоріями населення є:
жінки у віці 18-26 років, у першу чергу незаміжні (вразливі до сексуальної експлуатації);
чоловіки у віці 25-60 років, у першу чергу одружені (вразливі  до трудової експлуатації);
діти у віці 13-18 років, у першу чергу дівчатка з неповних та реструктурованих сімей (коли один із батьків нерідний).
Торгівля людьми є третім за прибутковістю видом злочинної діяльності, після продажу зброї та наркотиків.
Торгівля людьми має різні види, серед яких :
 - Примусова праця - будь-яка робота, що вимагається від особи під загрозою застосування покарання, фізичного та психологічного насильства. 
 - Рабство - стан людини, щодо якої застосовуються атрибути права власності, зокрема, насильницьке підпорядкування однієї людини іншій. 
 - Сексуальна експлуатація - використання особи у діяльності сексуального характеру за винагороду або будь-яку іншу форму відшкодування незалежно від того, чи носить така діяльність добровільний або примусовий характер.
5) Використання у порнобізнесі - діяльність юридичних та фізичних осіб у сфері надання послуг сексуального характеру, створення або утримання місць розпусти та звідництво, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів з метою отримання прибутку.
6) Примусова вагітність – це
а) посягання на волю, життя та здоров’я жінки, пов’язане із здатністю народжувати, проведення протиправних дій щодо запліднення у примусовому порядку, в тому числі штучного.
б) використання репродуктивної функції організму жінки шляхом природнього або штучного запліднення без її згоди та подальше примушування жінки до виношування дитини.
7) Вилучення органів людини - вилучення з організму людини її складової частини, що має певну будову і спеціальне призначення без згоди самої особи або за її згодою, досягнутою шляхом використання злочинних засобів впливу на неї. Обіцяна особі винагорода не сплачується в повному обсязі або не сплачується взагалі.
8) Проведення дослідів над людиною без її згоди - незаконне проведення медико-біологічних, психологічних або інших дослідів над людиною, що створює небезпеку для її життя чи здоров’я.
9) Використання у жебрацтві - організація та примушування осіб до заняття жебрацтвом шляхом побиття, зґвалтування, навмисного заподіяння каліцтва, нанесення фізичних та/або психологічних травм та інших видів насильства. 
10) Втягнення в злочинну діяльність - Передбачає дії, пов'язані з безпосереднім психологічним або фізичним впливом на особу, вчинені з метою викликати в неї прагнення взяти участь у одному чи кількох злочинах (примушення до крадіжок, виготовлення та/або перевезення, та/або розповсюдження наркотиків, інших заборонених товарів, торгівлі зброєю, викрадення та/або збуту автотранспортних засобів, здійснення інших злочинів).
11) Використання у збройних конфліктах - використання особи, яка знаходиться у підневільному стані іншої особи, для виконання нею бойових завдань, пов’язаних з поваленням державної влади або порушення суверенітету і територіальної цілісності держави, тощо.
12) Усиновлення (удочеріння) з метою наживи - взяття на виховання в сім’ю дитини на правах сина чи доньки, оформлене в установленому порядку, вчинене з метою отримання будь-якої матеріальної вигоди або уникнення певних витрат завдяки усиновленню (удочерінню) (наприклад, бажання отримати контроль над власністю усиновленої особи, залучення до заняття жебрацтвом, азартними іграми, проституцією тощо).
13) Продаж дитини – продаж батьками, близькими родичами, подружжям тощо особи, яка не досягла 18 річного віку, з метою отримання прибутку.
 
За додатковою інформацією звертатися за адресою: м. Мала Виска, вул. Центральна, 79. Телефон для довідок (05258) 5 16 05.
Начальник відділу соціального захисту
населення, праці та охорони здоров’я                                           Тетяна Шпак
 
 
Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Жовтень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Останні Новини