26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Фільтрувати матеріали за датою: Неділя, 08 вересня 2019

          У суботу 7 вересня 2019 року в Малій Висці відбувся Фестиваль добрих практик  громад Кіровоградщини. До Малої Виски того дня з’їхалися представники Бобринецької, Компаніївської, Новоукраїнської, Помічнянської, Новопразької, Смолінської та Дмитрівської об’єднаних територіальних громад, аби представити кращі практики співпраці з Програмою ДОБРЕ (Децентралізація приносить кращі результати та ефективність).

          Спочатку учасники Фестивалю переглянули на LED-екрані (це символічно, адже він був придбаний завдяки Програмі ДОБРЕ) відеоролик про Маловисківську ОТГ, далі гостей - учасників фестивалю на центральній площі міста маловищани привітали видовищним флешмобом (в ньому взяли участь вихованці дитячих танцювальних колективів громади), а Маловисківський міський голова Юрій Гульдас мовив вітальне слово. А потому – всі учасники фестивалю центральною алеєю перейшли до міського парку, де були заплановані і проходили всі  фестивальні дійства.   

          Урочисте відкриття заходу також відбулося у міському парку. Фестиваль громад відкрили співорганізатори Маловисківський міський голова Юрій Гульдас, керівник Програми ДОБРЕ Бері Рід та керівник проекту в спілці «Громадські ініціативи України» та Агенції сталого розвитку «Хмарочос» Сергій Ткаченко.

          В ході роботи по відповідних локаціях було відпрацьовано чимало актуальних питань та обговорено цікавих тем щодо розвитку громад, а також визначено шляхи їх вирішення спільно з Програмою ДОБРЕ. В перервах між заходами, передбаченими програмою Фестивалю, його учасники могли насолоджуватися живою музикою маловисківських музикантів та сфотографуватися у фотозонах, оформлених в тематичних сільських, сільськогосподарських та щироукраїнських  традиціях. А під час обіду, гості скуштували наваристу юшку та запашну кашу, яку приготували господарі та господині, що мешкають в селі Краснопілка, Паліївка, Вишневе, Олександрівка  та ін.

          На жаль, час Фестивалю громад був обмеженим, тож промайну швидко, але з великою користю для всіх учасників. Тож, роз’їжджаючись по домівках гості щиро ділилися своїми позитивними враженнями та висловлювали бажання якнайшвидше зустрітися на такому ж заході знову…

          Організатори Фестивалю громад – Маловисківська міська рада, громадська спілка «Громадські ініціативи України» та Агенція сталого розвитку “Хмарочос”, регіональні партнери Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) у  Кіровоградській області у реалізації  проекту «Голос  громади у місцевому  самоврядуванні».

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Вересень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Останні Новини