26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Фільтрувати матеріали за датою: Четвер, 05 вересня 2019

          4 вересня в кінці дня відбулася сходка жителів вулиці Сонячна (колишня Воровського), які мешкають у будинках №№ з 80 по 117. Ініціаторами зустрічі з представниками міської влади та комунальниками стали самі жителі цієї вулиці, які обурені діями сусідки щодо благоустрою території, прилеглої до її будинку та її поведінкою щодо сусідів.

          Крім того, в ході спілкування жителів цікавили проблеми освітлення вулиці, благоустрою провулків, несанкціонованого вивезення сміття, використання прилеглих земельних ділянок тощо.

          Під час спілкування, заслухавши проблемні питання, інспектором з благоустрою КП «Мала Виска МКП» було вручено попередження жительці вул. Сонячна, а за 10 днів буде перевірено як нею були усунуті вказані недоліки. Якщо нічого не зміниться – доведеться сплачувати адміністративний штраф і все рівно наводити лад в дворі та біля обійстя.

          У зібранні взяли участь перший заступник Маловисківського міського голови Олександр Бакалінський, землевпорядник відділу земельних відносин Станіслав Тамко, майстер КП «Мала Виска МКП» Сергій Піньковський, інспектор з благоустрою КП «Мала Виска МКП» Любов Парасойченко.

          Відтак, мешканці вулиці стали партнерами міськради в роботі щодо благоустрою території у спільних діях з особами, які порушують правила благоустрою.

Опубліковано в Новини

          4 вересня 2019 року в сесійній залі Маловисківської міської ради члени комісії зібралися на чергове засідання, на якому було обговорено алгоритм реалізації пунктів постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року №877 з правками від 26 червня 2019 р. та механізм дії влади відповідно до Порядку надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних, наближених до сімейних, інших форм виховання, на забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їхнього числа. Також обговорено кандидатури осіб, що перебувають на обліку у службі сім’ї та дітей виконкому міськради та мають право на отримання такого житла та можуть його придбати згідно з вищезгаданою постановою КМУ.

Опубліковано в Новини

          4 вересня в актовій залі Маловисківської міської школи №3 з метою привернення уваги громадськості до теми дитячої безпеки у соціальному середовищі в рамках проекту «Давай зміни» представники громадської організації молодих освітян «ДієVO» провели інформаційну акцію «Щеплення безпеки». Окрім дітей і батьків, захід відвідали представники місцевої влади, поліції, а також навчальних закладів Маловисківської ОТГ, Кропивницького, Знам’янки, Новомиргорода, Пантаївки. Відбулася презентація тематичних плакатів для батьків і педагогів, що містять життєво важливі поради як уберегти дітей від небезпеки, яку можуть представляти незнайомі люди.

Для ДієVO тема дитячої безпеки є особливо актуальною, оскільки майже всі члени організації мають дітей дошкільного або шкільного віку та працюють у навчальних закладах.

          «Я стомилася читати публікації про зниклих дітей, тому почала цікавитись як вберегти дитину від рук зловмисників і вирішила створити інфографіку з порадами. Як вихователь і як мама, вважаю, що культуру безпечної поведінки потрібно прививати змалечку. Це як імунітет від небезпек на все життя» - ділиться своєю мотивацією організаторка акції Марина Матковська.

          Як діяти, якщо загубилась дитина? Що робити малюку, який в натовпі втратив з поля зору батьків? Чи можна довіряти людині в формі? Як виглядають підозрілі особи? Мало хто з дітей здогадувався , що злі наміри може мати навіть мила на вигляд старенька бабуся. Від дорослих та дітей прозвучало безліч питань, на які відповів дільничий офіцер поліції Максим Перехрест.

          «У дитсадках і школах вивчаються основи безпеки життєдіяльності, часто проводяться тижні знань пожежної безпеки, правил дорожнього руху тощо. Проте, ми вважаємо, що приділяється недостатньо уваги формуванню у дітей навичок безпечної поведінки у соціумі: на вулиці, в громадських місцях і навіть, в Інтернеті» - говорить  Віра Шуліма, голова громадської організації молодих освітян «ДієVO». Молоді освітяни готові до співпраці з владою і бізнесом для того, щоб якомога більшим тиражем надрукувати презентовані інформаційні матеріали, які розробили маловисківські громадські активістки.

          Наприкінці заходу найменші жителі Малої Виски перевтілились в акторів та  розповіли історію про те, як Колобок втік із дому та через свою довірливість до незнайомців став жертвою злочину. У театралізованій формі малеча надала кілька слушних порад для своїх ровесників.

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Вересень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Останні Новини