26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Фільтрувати матеріали за датою: П'ятниця, 13 вересня 2019

          Днями в дворі Маловисківської міської ради було облаштовано велопарковку. Тож віднині власникам двоколісного транспорту, які завітали до міськради у справах, буде де його припаркувати.

Опубліковано в Новини

          12 вересня у сесійній залі Маловисківської міської ради відбулося засідання робочої групи по вдосконаленню другої послуги «Утримання та ремонт доріг в межах компетенції Маловисківської ОТГ, що проводяться в рамках проекту «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)» за фінансової підтримки USAID.

          На засіданні робочої групи проведено SWOT аналіз, визначено стратегічні цілі та заходи для їх реалізації, а також визначено індикатори результативності, проведено розробку плану дій довго-, середньо та короткострокових проектів.

Опубліковано в Новини

          12 вересня під головуванням першого заступника міського голови Олександра Бакалінського (міський голова Юрій Гульдас нині перебуває у відпустці) відбулося засідання виконавчого комітету Маловисківського  міської ради. В ході роботи було розглянуто ряд питань, які стосуються життєдіяльності Маловисківської міської об’єднаної територіальної громади, а саме – бюджету ОТГ, соціального захисту, благоустрою, освіти, культури, а також надано пільги батьками по харчуванню та відвідуванню дітей дитячих і позашкільних навчальних закладів освіти та культури.

 

Опубліковано в Новини

          7 вересня у міському парку Малої Виски відбувся Фестиваль добрих практик об’єднаних територіальних громад Кіровоградщини, у якому взяли участь вісім ОТГ. Гостей із інших територій приємно вразили підходи та рівень підготовки до цього свята – креативні фотозони, яскраве та оригінальне оформлення тематичних наметів, курені кашоварів, рибалок тощо. Відтак, організатори Фестивалю громад, а, зокрема Маловисківська міська рада, щиро дякують всім тим, хто долучився до створення казкової атмосфери під час проведення в парку цього свята. А саме – керівникові приміського ТОВ агрофірма «МАЯК» Михайлу Мельнику, приватним підприємцям Вадиму Румянцеву та Геннадію Кальніцькому, власниці магазину «Авілона»  Наталі Потаповій, старостам Людмилі Шамкій та Олександру Кашпуровському та жителям Паліївського та Олександрівського старостинських округів, комунальникам на чолі з Володимиром Лисенком, працівникам закладів освіти та культури, мешканцям сіл Краснопілка та Вишневе, які взяли участь у Фестивалі. Разом - ми сила і спільними зусиллями зможемо зробити більше корисних справ!

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Вересень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Останні Новини