26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Фільтрувати матеріали за датою: П'ятниця, 05 липня 2019

          Ініціативна група «Активні освітяни» стала грантером у рамках проекту «Голос громади в місцевому самоврядуванні» програми  USAID  «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE). До складу ініціативної групи входять вчителі, яким не байдужа тема безпеки: Світлана Майдебура, Ірина Рябоконь, Оксана Лисенко, Дар’я Матко і керівниця проекту Оксана Ценцура. Проект «Безпека на дорозі – це життя» буде реалізовуватися в Маловисківській громаді. Завданнями цього проекту є: привернення уваги населення до проблеми безпеки на дорозі; інформування жителів громади про засоби  збереження життя пішоходів і велосипедистів на дорозі в темну пору доби; заохочення дітей і дорослих вивчати і дотримуватися правил дорожнього руху. Проект покликаний згуртувати громаду навколо безпеки на засадах Community policing. Основною ідеєю являється партнерство між поліцейськими, громадою та місцевою владою.

          Заплановано проведення ігор з правил дорожнього руху, майстерень з виготовлення світловідбиваючих флікерів, круглого столу з проблем безпеки на дорозі. Перша майстерня проходитиме на свято Івана Купала на березі річки Вись. Інші заходи будуть проводитися в Молодіжному просторі «Дієво» (Маловисківська гімназія) і у всих школах ОТГ (з початком навчального року).

          На майстернях кожна дитина громади зможе виготовити свій унікальний флікер.

          Флікер - підвіска, брелок, значок або наліпки, які відбивають світло в темряві. Світло, що падає на флікер, відбивається у тому напрямку, звідки воно падає. Навіть у дощ, туман ці наклейки не втрачають своїх властивостей.

Опубліковано в Новини

    5 липня у Малій Висці на території Маловисківської міської ЗШ №3 відбулося урочисте відкриття футбольного майданчика зі штучним покриттям, будівництво якого розпочалося минулої осені. Цей проект реалізовано за рахунок коштів бюджетної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України»  та Маловисківської міської ради на умовах паритетного співфінансування  - фінансова частка держави і міськради складає по приблизно 750 тисяч гривень.

    В урочистостях взяли участь керівництво Маловисківської об’єднаної територіальної громади, керівники та працівники структурних підрозділів та відділів виконавчого комітету міської ради, учителі та учні загальноосвітніх навчальних закладів, дитсадків громади, спортсмени та представники спортивної громадськості Малої Виски та інші.

    З вітальним словом до учасників заходу звернувся Маловисківський міський голова Юрій Гульдас, який привітав усіх з цим святом, наголосив на важливості спорту в житті кожного та висловив впевненість, що відкриття цього футбольного поля забере багатьох підлітків та молодь з барів на спортмайданчики. Юрій Леонідович також подарував вихованцям футбольного гуртка ДЮЦ «ВИСЬ» м’ячі. Привітали присутніх з подією і керівник Кіровоградського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Дмитро Янчук (він теж подарував юним футболістам м’яч) та директор центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Первозванівської сільської ради Наталія Фельдман.

    Захід було підготовлено силами відділу освіти, молоді та спорту та педагогічного і учнівського колективів Маловисківської міської ЗШ № 3.З нагоди відкриття майданчика відбувся невеличкий концерт.

    Символічну стрічку на воротях об’єкту, що символізує його офіційне відкриття, перерізали міський голова Юрій Гульдас та керівник ЦФЗН «Спорт для всіх» Дмитро Янчук.

    Право першого удару по воротах на щойно відкритому футбольному полі було надано Маловисківському міському голові Юрію Гульдасу.

    А вихованці футбольного гуртка дитячо-юнацького центру «ВИСЬ» (керівник В.Садовнік) – молодша та старша групи – відразу ж провели дружній пробний матч, випробувавши футбольне поле і оцінивши якість штучного покриття «у роботі».

Опубліковано в Новини

    - про це та інше йшла мова на зустрічі консультанта з управління активами програми DOBRE  Анастасії Сербіної, яка 4 липня відвідала Маловисківську ОТГ з другим візитом, та керівництва Маловисківської міської ради.

    Учасники заходу детально обговорили питання наповнення та використання Реєстру комунального майна, розробки програми управління активами громади, удосконалення локальних актів та отримання навичок щодо відчуження та списання майна, удосконалення роботи з безхазяйним майном у громаді, налагодження претензійно-позовної роботи у ОТГ з боржниками, які користуються земельними ділянками без правовстановлюючих документів, управління земельними ресурсами тощо.

    Під час зустрічі проведено навчання із застосування відповідних рішень із даних питань, обговорено проблемні аспекти.

    У роботі від Маловисківської міської ради взяли участь секретар міської ради Леся Постолюк, перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Бакалінський, керуюча справами виконкому міської ради Людмила Линник, начальник відділу земельних відносин виконкому міської ради Ігор Цибульський, завідувач сектором економіки та інвестицій виконкому міської ради Галина Федоренко, спеціаліст-юрист виконкому міської ради Тетяна Захватихата та інші.

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Липень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Останні Новини