26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Фільтрувати матеріали за датою: Середа, 17 липня 2019

          З 9 по 12 липня тривав навчально-ознайомчий  візит до Львова для представників Маловисківської та Бобринецької об’єднаних територіальних громад за напрямком «Розвиток спорту та розбудова спортивної інфраструктури громади».

          У Маловисківській ОТГ розбудова спорту та спортивних програм є одним з пріоритетних напрямків розвитку громади. Відтак, з метою урізноманітнення та збільшення обсягу послуг у галузі спорту, а також удосконалення спортивного виховання та розбудови спортивної інфраструктури Програмою USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) було організовано поїздку до м. Львів, оскільки саме це місто має велику кількість цільових програм, розвинуту спортивну інфраструктуру та охоплює своєю підтримкою та направленим розвитком велику кількість різноманітних видів спорту. Зокрема, футболу, дитячо-юнацького спорту, спортивного туризму, шахів та інші.

          У роботі, окрім делегацій громад, також взяли активну участь директор департаменту фізичної культури та не олімпійських видів спорту Міністерства молоді та спорту України Матвій Бідний та програмний спеціаліст Кіровоградського офісу Програми ДОБРЕ Вікторія Зубкова.

          В ході візиту учасників заходу було детально ознайомлено з розробкою та впровадженням спортивних цільових програм і конкурсів у Львові, роботою комунального підприємства «ЛьвівСпортРесурс», практичним досвідом реалізації спортивних проектів. Крім того за кілька днів представники ОТГ відвідали зони спортивних майданчиків (футбольний, баскетбольний, street workout, петанг, скейт-парк), Центр національно-патріотичного виховання і самозахисту «Форпост», футбольний стадіон Арена Львів, Школу східних мов (тут викладачі закладу поділилися інформацією щодо концепції викладання східних мов та східних бойових мистецтв, розповіли про авторську програму викладання освіти в середній школі), Львівську шахову академію (засновники розповіли про напрацювання та програму «Шахи в школі» та особливості розвитку шахів у місті), дитячі клуби «КросФіт» та «Імпульс».

          Підводячи підсумки візиту учасники заходу визначили для себе пріоритети в розбудові галузі фізичної культури та спорту на території Маловисківської міської об’єднаної територіальної громади та напрямки подальшого розвитку з метою більш масового доручення до спорту жителів громади.

Опубліковано в Новини

          За ініціативи Маловисківського міського голови Юрія Гульдаса у Малій Висці на центральній площі міста встановлено контейнер для одягу, взуття та іграшок, які незатребувані у використанні жителів громади. 17 липня о 13.00 відбудеться анонс цієї ініціативи. Тож запрошуємо всіх до участі – прийти і принести речі, які не використовуються, і цим самим допомогти тим, хто їх потребує.

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Липень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Останні Новини