26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Фільтрувати матеріали за датою: Середа, 26 червня 2019

27 червня у Малій Висці (Маловисківська ОТГ) відбудеться Молодіжний баркемп "Сильні місцеві ініціативи - сильна громада".

Локація 1. Шкільний сквер ЗОШ #4, 10.00-12.00

Локація 2. Молодіжний простір "Дієво" (Маловисківська гімназія), 12.00-15.30

У програмі заходу: презентація молодіжних ініціатив громади, креативні майстерні з напрацювання ідей для розвитку активного і творчого молодіжного середовища в громаді, знайомство з інструментами участі, які допоможуть втілювати ці ідеї. А також - знайомство з кейсами відкритих просторів, хабів, центрів, коворкінгів: що вже працює і буде корисним для Маловисківської громади.

Нагадаємо, що баркемп - неформальний освітній захід, який пропонує вільні і творчі підходи до взаємодії людей, відкриває можливість обміну думками в інтерактивних форматах, є практичним та прикладним на 85% і щедрим на 100% на позитивну атмосферу, творчі експерименти та відкриття. 

Координаторки баркемпу: Світлана Дубина (0957900875), Ірина Ткаченко (0976931163)

Партнери молодіжного баркемпу: ГО "Простір ідей", ГО молодих освітян "Дієво"

Захід проводиться спілкою "Громадські ініціативи України" в рамках проекту "Голос громади в місцевому самоврядуванні" програми USAID "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" (DOBRE). Cпілка "Громадські ініціативи України" є регіональним партнером програми USAID DOBRE в Кіровоградській області.

Опубліковано в Новини

    У вівторок 25 червня під головуванням Маловисківського міського голови Юрія Гульдаса відбулося чергове засідання комісії із захисту прав дитини виконавчого комітету Маловисківської міської ради. Члени комісії розглянули ряд актуальних питань, що стосуються захисту прав дітей,  зняття з соціального супроводу сім’ї, у зв’язку із закінченням терміну надання соціальної послуги, надання дозволу батькам щодо зміни визначеного місця проживання дитини, надання дозволу на проживання дитини біля батька та інші.

Павло ЗАХВАТИХАТА,

начальник служби у справах сімʼї та дітей

виконавчого комітету Маловисківської міської ради

Опубліковано в Новини

          25 червня відбулося пленарне засідання 55 сесії Маловисківської міської ради, яке пройшло під головуванням Маловисківського міського голови Юрія Гульдаса. На порядок денний зібрання виносилося 58 питань.

           Депутати міської ради внесення зміни до рішення від 18 грудня 2018 року № 1297 «Про міський бюджет на 2019 рік». А саме – виділили 565 тис грн на поточний ремонт вулиць Центральна, Шевченка, Європейська та бульвару Велігіна, 102 тис грн. – на придбання пам’ятного знаку учасникам АТО та ООС та 250 тис грн. – на придбання комплекту меблів та обладнання для Маловисківської ЗШ №3 І-ІІІ ступенів.

          Крім того було затверджено План заходів з реалізації Стратегії розвитку Маловисківської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 - 2020 роки», проектну заявку «Придбання спецтехніки (автогрейдера) для комунальних потреб КП «Мала Виска МКП»», склад та організацію роботи конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директорів Маловисківської гімназії та Маловисківської ЗШ № 3 І-ІІІ ступенів, Протокол засідання конкурсного комітету з розгляду наданих конкурсних пропозицій та визначення переможця конкурсу з надання послуг зі збору та вивезення твердих побутових відходів в межах території Маловисківської міської об'єднаної територіальної громади, Положення про порядок продажу земельних ділянок комунальної власності та права на їх оренду на земельних аукціонах на території Маловисківської міської ради, рекомендованого розміру орендної плати за землю в % від нормативної грошової оцінки землі на 2020 рік та обмежили реалізацію алкогольних напоїв на території міста Мала Виска та Маловисківської ОТГ в нічний час.

          Також було встановлено ставки та пільги на 2020 рік – зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, акцизного податку з реалізованих суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на території Маловисківської ОТГ, єдиного податку для першої та другої групи фізичних осіб-підприємців, транспортного податку, земельного податку на території Маловисківської міської ради.

          Крім цього депутати розглянули блок земельних питань та заслухали відповідь на депутатське звернення Романа Разілевича стосовно місця будівництва меморіалу учасникам АТО/ООС.

Опубліковано в Новини

          24 червня 2019 року діти Маловисківської міської ОТГ повернулися з І зміни оздоровлення з Дитячого  закладу оздоровлення та відпочинку «Чайка», що знаходиться у мальовничому куточку Гайворонщини. Тривала зміна 21 день.

         Значна увага під час відпочинку приділялася організації змістовної виховної роботи з дітьми, які перебувають у таборі, творчо і змістовно продумано заходи на кожну літню зміну. Діти із задоволенням брали участь у музичних конкурсах, дискотеках та розвагах, відвідували комп’ютерні, хореографічні, вокальні гуртки, брали участь у  спортивних заходах – малих олімпіадах, змаганнях з різних видів спорту.

         А скільки приємних вражень подарували туристичні походи, екскурсії вздовж річки Південний Буг, у яких діти для себе відкрили мальовничі краєвиди Прибужжя.

 

                                                                             Тетяна Шпак,

                                                                             начальник відділу соціального

захисту, праці та охорони здоров’я

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Червень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Останні Новини