26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Фільтрувати матеріали за датою: Середа, 12 червня 2019

         У жовтні 2018 року в Маловисківській ОТГ відбулися громадські слухання по погодженню проекту  «Детальний план території земельної ділянки в адміністративних межах Маловисківської міської ради  Кіровоградської області (за межами населеного пункту м. Мала Виска) з урахуванням розміщення енергогенеруючого об’єкта – електростанції з використанням енергії сонця».

          А днями розпочалися підготовчі земельні роботи – вирівнювання та трамбування землі на ділянці, де пізніше будуть встановлюватися панелі цього енергогенеруючого об’єкту.

          Хочеться вірити, що все обіцяне на громадських слуханнях, стосовно преференцій, які матимуть від будівництва цього об’єкту і введення його в дію жителі Маловисківської ОТГ (насамперед, це сплата податків до міського бюджету та фінансова підтримка території згідно соціально-партнерської угоди, а також створення для маловищан робочих місць), збудеться і власники енергогенеруючого об’єкту дотримають слова.

Опубліковано в Новини

    11 червня в сесійній залі Маловисківської міської ради відбувся поглиблений тренінг із гендерно-орієнтованого бюджетування в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)»

    Заступник міського голови Алла Жовтило поінформувала присутніх про участь в заході з гендерно-орінтованого бюджетування в Києві, на якій вона представляла Маловисківську міську об’єднану територіальну громаду разом з директором ЗШ №4, головою ГО «Прості Ідей» Інною Коваленко.

    Під час роботи учасники заходу розглянули і проаналізували попередні етапи роботи, актуальність та актуалізацію гендерних питань у програмі, гендерні аспекти бюджетних програм, формування гендерно-чутливих цілей та завдань бюджетної програми, вимірювання ефективності бюджетних програм, розробка гендерно-чутливих показників тощо.

    У заході взяли участь секретар Млаовисківської міської ради Леся Постолюк, представниці громадських об’єднань громади, працівниці структурних підрозділів міськради, закладів освіти, культури та інші.

Опубліковано в Новини
Пленарне засідання чергової 55-ї сесії відбудеться 25 червня 2019 року 
З розпорядженням міського голови про скликання 55-ї чергової сесії  можна ознайомитися за посиланням
Опубліковано в Новини

Які професії здобували цьогоріч громадян з інвалідністю?

 

Цьогорічпонад 40 громадян з інвалідністю,за направленням центрів зайнятості області, проходили професійне навчання з урахуванням рекомендацій індивідуальних програм реабілітації.

Слід зазначити, що при організації професійного навчаннявраховуються потреби ринку праці, вимоги індивідуальної програми реабілітації людей з інвалідністю та їхні побажання. Крім того, професійне навчання сприяє  підвищенню рівня конкурентоспроможності громадян з інвалідністю на ринку праці.

Серед професій та спеціальностей, які здобували громадяни зазначеної  категорії:  озеленювач, перукар, швачка, робітник фермерського господарства, водійавтотранспортних засобів, електрогазозварник, інспектор з кадрів, молодшамедична сестра, слюсар-ремонтник, продавець продовольчих товарів, тракторист-машиніст с/г виробництва тощо.

За груповою формою близько 10 осіб навчалися  у Полтавському, Дніпропетровськомута Одеському центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Також організовується професійне навчання громадян з інвалідністю безпосередньо на виробництві з метою адаптації їх на робочому місці та набуття практичних навичок. У такий спосіб проходили навчання  33особи з інвалідністю на підприємствах області, з них  30 осіб після стажування були працевлаштовані.

 

В. Бернікова, начальник відділу профнавчанняКіровоградського обласного центру зайнятості

Опубліковано в Новини

Слід зазначити, що  одним із основним завдань державної служби зайнятості  є сприяння громадянам у підборі підходящої роботи. Таке сприяння здійснюється для зареєстрованих безробітних.

Варто наголосити, що для пошуку роботи не обов’язково набувати статусу зареєстрованого безробітного. Соціальні послуги з пошуку роботи надаються також особам облікової категорії. До облікової категорії осіб можуть належати, зокрема, особи, які працюють і шукають додатковий заробіток. 

Для того, щоб стати на облік, особа пред’являє паспорт громадянина України або інший документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, а також довідку про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків. Такі особи інформують кар’єрного радника про свою освіту, досвід роботи.

Для надання статусу зареєстрованого безробітного, особа подає до центру зайнятості заяву встановленого зразка та пред’являє:

паспорт;

довідку про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків;

трудову книжку;

документ про освіту.

До 01 січня 2019 року діяв порядок реєстрації безробітних, який передбачав обов’язкове пред’явлення при реєстрації довідки про взяття особи на облік як ВПО. Наразі, діє порядок, який не передбачає такого обов’язку.

Слід зазначити, що новий порядок реєстрації передбачає первинне профілювання безробітних для оцінки їх особистісних та професійних характеристик, а також складання індивідуального плану надання послуг.

 

Безробітних інформують про можливості працевлаштування, попит на їх професії на ринку праці, систему мотивації до праці, ризик тривалого безробіття, визначення обсягу і видів послуг, які надаватимуться безробітному з метою його інтеграції до ринку праці.

Кар’єрний радник разом з безробітними розробляє індивідуальний план працевлаштування. Складання таких планів передбачено і відносно ВПО.

 

Б. Стоян, заступник директора Кіровоградського обласного центру зайнятості

 

Опубліковано в Новини

З метою підготовки до чергової  п’ятдесят п’ятої  сесії міської ради, яка відбудеться  25 червня  2019 року,  планується проведення засідання постійних комісій міської ради :

№з/п

Назва постійної комісії

Дата проведення засідання

Початок роботи

Запрошені

 

Постійна комісія з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи

Кирстя Олексій Леонідович– голова

18.06.2019

вівторок    

 

10.00.

Бакалінський О.М., Цибульський І.А.

старости сіл (села)

 

 

Постійна комісія з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку

Прилуцький Микола Миколайович – голова

 

13.06.2019

четвер

 

13.00.

Бакалінський О.М., Жовтило А.В., Похила Л.В., керівники самостійних структурних підрозділів та комунальних установ, головні бухгалтери

 

Постійна комісія з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності

Бровченко Олександр Дмитрович – голова

18.06.2019

вівторок   

 

14.00.

Бакалінський О.М., Похила Л.В., Федоренко Г.В., Сойченко Т.В., керівники комунальних підприємств

 

 

Постійна комісія з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту

Артишко Валерій Володимирович – голова

14.06.2019

п’ятниця

 

09.00.

Жовтило А.В., Шпак А.В.

 

Постійна комісія з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення

Жигалов Тарас Миколайович – голова

13.06.2019

четвер

 

16.30.

Постолюк Л.А., Жовтило А.В.,Захватихата П.В.

 

Постійна комісія з питань промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг

Селянко Валентин Павлович – голова комісії

13.06.2019

четвер

 

15.00.

Постолюк Л.А., Цибульський І.А., Сойченко Т.В.

 

спільне засідання комісій

18.06.2019.

вівторок

15.00.

Постолюк Л.А., Цибульський І.А., Сойченко Т.В.

 

Засідання постійних комісій відбудуться у сесійній  залі міської ради 

Юрін О.М. – забезпечення  відеозапису постійних засідання комісій

Секретар ради   Л.А.ПОСТОЛЮК

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Червень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Останні Новини