26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Фільтрувати матеріали за датою: Середа, 03 квітня 2019

Розмір виплати допомоги з безробіття залежить від страхового стажу, підстави звільнення та розміру зарплати

Державна служба зайнятості розповідає, що розмір виплати допомоги по безробіттю залежить від страхового стажу, підстави припинення трудових відносин та розміру заробітної плати, отримуваної громадянином перед звільненням.

Умови, тривалість та розмір виплати допомоги по безробіттю визначений ст. 22 та 23 Закону України від 02.03.2000 р. №1533-III «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» (зі змінами).

Відповідно до Закону застрахованим особам, визнаним у встановленому порядку безробітними, страховий стаж яких протягом 12 місяців, що передували реєстрації особи як безробітної, становить не менше ніж шість місяців за даними Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, розмір допомоги по безробіттю визначається у відсотках до їх середньої заробітної плати (доходу) залежно від страхового стажу:

– до 2 років – 50%;

– від 2 до 6 років – 55%;

– від 6 до 10 років – 60%;

– понад 10 років – 70%.

Застраховані особи, які протягом 12 місяців, що передували реєстрації особи як безробітної, за даними Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування мають страховий стаж менше шести місяців мають право на допомогу по безробіттю у мінімальному розмірі, який встановлюється Правлінням Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Допомога по безробіттю не може перевищувати чотирикратного розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого законом.

 

 

Відділ надання соціальних послуг

Маловисківської районної філії

Кіровоградського обласного центру зайнятості

 

 

 

 

Опубліковано в Новини

          У середу 3 квітня 2019 року в сесійній залі Маловисківської міської ради відбулося чергове зібрання бджолярів Маловисківської об’єднаної територіальної громади по питанню створення медового кооперативу в рамках Програми DOBRE. В заході взяли участь близько десятка пасічників (з двадцять запрошених).

          Перед проведенням зборів секретар Маловисківської міської ради Леся Постолюк ознайомила присутніх пасічників з інформацією щодо умов надання та розміру міжнародної технічної допомоги на створення медового кооперативу. А приватний підприємець Ірина Кудря («Бджола і Ше») презентувала інформацію про форми, структуру та діяльність майбутнього об’єднання пасічників. (З презентацією можна ознайомитися тут)

          Бджолярі громади провели  збори з метою визначитися щодо подальших перспектив створення та функціонування такого обслуговуючого об’єднання. Як з’ясувалося, пасічники, які зібралися в залі, не планують створювати кооператив і об’єднуватися, тож на кошти міжнародної технічної допомоги не претендують. Посадові особи міськради, в свою чергу, довели до відома присутніх, що проектну заявку про створення медового кооперативу, в зв’язку з прийнятим рішенням зборів бджолярів, буде виключено з переліку проектів  міськради в рамках Програми DOBRE.   

          Крім того, секретар міськради Леся Постолюк поінформувала присутніх, що з метою запобігання випадків отруєння бджіл під час проведення обробки сільгоспугідь хімічними засобами захисту рослин, видано розпорядження міського голови (з текстом розпорядження можна ознайомитися тут).

          В заході взяв участь і виступив перший заступник Маловисківського міського голови Олександр Бакалінський.

Опубліковано в Новини
Середа, 03 квітня 2019 08:39

Оголошення

     4 квітня 2019 року о 15 год.  в сесійній залі  міської ради  проводитиметься  зустріч щодо  роз’яснення   умов участі  та подання проектних заявок  на  конкурсі міні – проектів  «Майбутнє громади в наших руках», а також інформування  стосовно  конкурсу проектів  «Місцеві ініціативи для розвитку громад, який  проводиться  спілкою  «Громадські ініціативи України».

Запрошуємо на зустріч ініціативні групи  жителів громади, громадські  організації  та представників ОСББ

 

 

 

Виконавчий комітет  Маловисківської міської ради 

 

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Квітень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Останні Новини