26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Фільтрувати матеріали за датою: Неділя, 21 квітня 2019

          В рамках проекту  «Чиста громада – чистий дім » під час місячника благоустрою, який тривав з середини березня до 20 квітня, в Маловисківській ОТГ було  заплановано і проведено ряд екологічних заходів. А в суботу 20 квітня в День довкілля на центральній площі Малої Виски відбувся екологічний флешмоб за участі учнів та освітян громади, працівників Маловисківської міської ради, який підготували та провели працівники відділу культури та туризму виконкому міськради (керівник Юлія Рижикова).

          Учасників екологічного флешмобу привітав Маловисківський міський голова Юрій Гульдас.   Програму заходу запальним танцем продовжили учасники молодіжної студії «РESПЕКТ». Далі школярі та вчителі закладів освіти громади, які вишикувалися у формі літер, що складалися у слова «Чиста громада – чиста Україна!» спільно повторили гасла «Збережемо природу – для мене, для тебе, для всього народу!» та «Чиста громада – чиста Україна!». А наостанок кожен учасник заходу отримав в подарунок від міської ради невеличкий презентик – морозиво (було роздано 300 пачок). А всі обгортки від морозива юні учасники екофлешмобу викинули до сміттєвих урн, подаючи приклад решті городян, що смітити не можна!

  
Опубліковано в Новини

          18 – 19 квітня 2019 року в актовій залі Маловисківського дитячо-юнацького центру «ВИСЬ» відбулася стратегічна сесія з підготовки комунікаційної стратегії громади, організована Українським кризовим медіа-центром в рамках Програми USAID DOBRE «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність». Від Маловисківської ОТГ в заході взяли участь Маловисківський міський голова Юрій Гульдас, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Людмила Линник, працівники Маловисківської міської ради, освіти, культури, соціального захисту населення, представники малого бізнесу, громадськості та інші. Команду Проекту DOBRE представляли експертка з комунікацій та управління кризовими ситуаціями, роботи з пресою та державними структурами, директорка зі зв’язків з громадськістю компанії «Кока-Кола Україна» Олеся Жулинська, менеджерка з комунікацій компанії «Кока-Кола Україна» Ольга Чумак, виконавча директорка громадської організації «Український кризовий медіа-центр» (УКМЦ) Юлія Шмигальова, керівниця програми УКМЦ–DOBRE Ірина Малик, координаторка з комунікацій програми УКМЦ-DOBRE у центральних регіонах Оксана Якуніна, керівник мистецького напрямку УКМЦ Леонід Марущак, керівниця прес-центру УКМЦ Марта Білас.

          В ході роботи учасники заходу визначилися з тим, що таке комунікація з громадськістю, і як з її допомогою досягти поставлених задач, було обговорено та відпрацьовано напрямки стратегії розвитку Маловисківської об’єднаної територіальної громади та розроблено концепцію комунікаційної стратегії ОТГ.

Опубліковано в Новини

          У четвер 18 квітня 2019 року під головуванням Маловисківського міського голови Юрія Гульдаса відбулося квітневе засідання виконавчого комітету Маловисківської міської ради, у якому взяли участь керівники структурних підрозділів виконкому міськради, комунальники, члени ради старійшин та інші. В ході роботи було розглянуто питання благоустрою міста та населених пунктів громади, соціального захисту жителів ОТГ, надання матеріальної допомоги жителям населених пунктів громади та інші.

Опубліковано в Новини
Неділя, 21 квітня 2019 05:16

З ЮВІЛЕЄМ, КОЛЕГО!

          Виконавчий комітет та колектив працівників Маловисківської міської ради щиро та сердечно вітають справного фахівця своєї справи – інспектора з питань реєстрації місця проживання фізичних осіб Маловисківської міської ради

ГОРБАНЬОВУ Вікторію Вікторівну

з ювілейним Днем народження!

          Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту в оселі!

           Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють і допомагають колеги, оминають негаразди й непорозуміння, а підґрунтям щасливого життя та плідної діяльності завжди будуть міцне здоров’я, сповнене любові та добра серце, натхненна думка й щирі почуття.

          Нехай здійсняться усі заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив і людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність та вміння творити добро. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення. Щастя Вам, радості, добра, благополуччя та миру!

З повагою

Юрій ГУЛЬДАС,

Маловисківський міський голова

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Квітень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Останні Новини