26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Фільтрувати матеріали за датою: Середа, 06 березня 2019

          У середу 6 березня 2019 року в актовій залі Маловисківської міської ЗШ №3 відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня 8 Березня.

          Присутніх у залі жінок привітав Маловисківський міський голова Юрій Гульдас. Крім того, Юрій Леонідович вручив представницям прекрасної половини громади Грамоти та Подяки за досягнення в роботі, сумлінну працю та з нагоди свята.

          Далі для учасниць заходу силами відділу культури та туризму, дитячої школи мистецтв (в основному чоловічої половини) та молодіжної студії «РЕСПЕКТ» було підготовлено і проведено святковий концерт, який, судячи зі схвальних відгуків, порадував багатьох жінок, присутніх у залі.

Опубліковано в Новини

          У середу 6 березня 2019 року ювілейний День народження відзначив керівник Маловисківського дитячо-юнацького центру «ВИСЬ» Володимир Павлович КУЗЬМИЧ. На урочистості з нагоди ювілею В.П. Кузьмича, які відбувалися в актовій залі ДЮЦу завітали керівники громади, відділів та навчальних закладів ОТГ, чимало друзів, колег та знайомих ювіляра.

          Розпочався захід з вітання Маловисківського міського голови Юрія Гульдаса та його першого заступника Олександра Бакалінського. Далі продовжили вітання працівники відділу культури та туризму (керівник Юлія Рижикова), відділу освіти, молоді та спорту (керівник А.В. Шпак), міської ЗШ №3 (директор І.С. Шусь), дитсадка «Ромашка» (керівник О.В. Капустеря), дитячої школи мистецтв (керівник Л.Т. Король) та інші. А завершилися урочистості невеличким концертом та спільним фото на порозі ДЮЦ.

Опубліковано в Новини

          Раді бачити шанувальників мистецтва Великого Кобзаря на літературно – музичному заході «Шевченко наш, він для усіх століть», який відбудеться 11 березня о 15 год. в залі Маловисківської дитячої школи мистецтв.

Оргкомітет

Опубліковано в Новини

          Відомий у Кропивницькому засновник спортивного клубу «Борець» і тренер джиу-джитсу Євген Скирда звернувся до підлітків з закликом займатися спортом, зокрема бойовими мистецтвами, і припинити знущання над однолітками.

          Відеозвернення було записане за ініціативи керівника обласного управління юстиції Вадима Гуцула у рамках інформаційної кампанії #СтопБулінг.

          «Євген Скирда – успішний тренер джиу-джитсу, який виховав далеко не одного чемпіона світу. Він достеменно знає на власному досвіді, яке значення має сила. І його позиція як лідера думки має справити позитивне враження на свідомість підлітків, які зопалу мають звичку проявляти агресію до оточуючих», – розповів Вадим Гуцул.

           Сам Євген Скирда погодився на пропозицію взяти участь у записі без зайвих вагань. Як розповів джитсер, наразі в соціальних мережах і новинах досить часто можна зустріти інформацію про випадки булінгу.

           «Найгірше те, що дуже часто підлітки з'ясовують стосунки не сам-на-сам, а нападають юрбою на слабшого. Така модель поведінки свідчить лише про духовну слабкість агресорів. Та й взагалі фізичну силу не раджу застосовувати, хіба що йдеться про ситуації, коли потрібно захиститися або ж заступитися за когось», – відзначив Євген Скирда.

          Також спортсмен звернувся до підлітків, які страждають від цькувань: «Не мовчіть про свої проблеми в спілкуванні з однолітками в школі чи на вулиці. Навчіться довіряти дорослим і ділитися з ними своїми переживаннями. І ще одна моя порада: займіться собою, почніть тренуватися. Розвинувши свої фізичні навики й вдосконаливши характер, ви помітите, як проблема вирішиться сама по собі».

          Нагадаємо: під час Кропивницького національного мистецького фестивалю свою думку щодо булінгу висловили такі відомі співаки, як Віктор Бронюк і Арсен Мірзоян. Артисти також закликали підлітків не замовчувати про свої проблеми, а відкрито говорити про них батькам і вчителям.

Опубліковано в Новини

          Для того щоб уникнути плутанини, перш за все, хочу пояснити, що таке державна реєстрація речових прав на нерухоме майно. Це офіційне визнання і підтвердження державою фактів набуття, зміни або припинення речових прав на нерухоме майно шляхом внесення відповідних відомостей до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

          Які права підлягають державній реєстрації?

          У нашій державі обов’язковій державній реєстрації прав на нерухоме майно підлягають:

 • право власності;
 • речові права, похідні від права власності такі, як право користування (сервітут),право користування земельною ділянкою для сільськогосподарських потреб (емфітевзис), право забудови земельної ділянки (суперфіцій), іпотека тощо;
 • право власності на об’єкт незавершеного будівництва.

         До кого необхідно звернутись?

           Сьогодні державну реєстрацію, зокрема права власності на об’єкти нерухомого майна (квартиру) здійснюють:

 • виконавчі органи сільських, селищних та міських рад, Київська, Севастопольська міські, районні, районні у містах Києві та Севастополі державні адміністрації;
 • акредитовані суб’єкти;
 • нотаріуси.

          Які документи необхідно подати для державної реєстрації права власності?

          Для реєстрації права власності на нерухоме майно на підставі рішення суду необхідно подати такі документи:

 • паспорт та податковий номер;
 • рішення суду, що набрало законної сили, щодо права власності та інших речових прав на нерухоме майно або ухвали суду про затвердження (визнання) мирової угоди з оригіналом підпису секретаря та мокрою печаткою;
 • квитанція про сплату адміністративного збору за державну реєстрацію прав.

          Як довго чекати?

          Загалом державна реєстрація права власності та інших речових прав (крім іпотеки) проводиться протягом 5 робочих днів з дня реєстрації відповідної заяви в Державному реєстрі прав і становить 190 грн.

          За бажанням особи, реєстраційні дії можуть вчинятись у менші строки, але доведеться сплатити додатково. За реєстрацію протягом 2робочих днів – 1920 грн, за реєстрацію протягом 1 робочого дня – 3840 грн, а якщо протягом 2 годин – 9600 грн.

          Чи можуть відмовити у державній реєстрації прав?

           Так, Закон України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» міститьперелікобставин, через дію яких може бути відмовлено у державній реєстрації прав. Наведу декілька з них:

 • заявлене речове право, обтяження не підлягають державній реєстрації відповідно до цього Закону заява про державну реєстрацію прав подана неналежною особою;
 • подані документи не відповідають вимогам, встановленим Законом;
 • подані документи не дають змоги встановити набуття, зміну або припинення речових прав на нерухоме майно;
 • наявні суперечності між заявленими та вже зареєстрованими речовими правами на нерухоме майно та їх обтяженнями;
 • наявні зареєстровані обтяження речових прав на нерухоме майно;
 • заявника, який звернувся із заявою про державну реєстрацію прав, що матиме наслідком відчуження майна, внесено до Єдиного реєстру боржників.

          Який результат розгляду поданих документів?

           За результатом розгляду заяви та документів, поданих для державної реєстрації прав, державний реєстратор приймає рішення щодо державної реєстрації прав або щодо відмови в такій реєстрації.

          Після проведення реєстраційних дій та внесення відповідного запису до Державного реєстру прав, формується витяг з такого реєстру, після чого реєстратор/нотаріус роздруковує витяг без використання спеціальних бланків з проставленням підпису та печатки. Тобто витяг з реєстру, що підтверджує проведення реєстрації права власності.

          Куди звертатися за більш детальною консультацією та роз’ясненнями?

          Якщо у вас залишились питання з цього приводу, будь ласка, телефонуйте до контакт-центру системи безоплатної правової допомоги за номером 0 (800) 213 103, цілодобово та безкоштовно в межах України. В центрах та бюро надання безоплатної правової допомоги по всій країні ви можете отримати юридичну консультацію та правовий захист.

Опубліковано в Новини

          У вівторок 5 березня 2019 року учасники художнього колективу «Зорі над Виссю» (художній керівник Микола Жигалов) привітали жительок Первомайського та Паліївки зі святом 8 Березня – Міжнародним жіночим днем! Для прекрасної половини сіл прозвучали пісні про кохання, нелегку роботу та любов до своєї країни – України.

          Крім того, в Первомайському побували секретар Маловисківської міської ради Леся Постолюк, перший заступник Маловисківського міського голови Олександр Бакалінський та заступник міського голови Алла Жовтило, які долучилися до вітань жінок Первомайської громади, а також привітали з ювілейним Днем народження старосту Первомайського старостинського округу Наталію Тупаленко. А силами працівників відділу культури та туризму для ювілярки відбувся невеличкий концерт.

          Далі ж естафету вітань перейняли учасники колективу «Зорі над Виссю» і майже дві години дарували пісні присутнім місцевим жителькам.

          Такий же гарний та змістовний концерт відбувся і в Паліївці.

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Березень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Останні Новини