26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Фільтрувати матеріали за датою: Вівторок, 05 березня 2019
Вівторок, 05 березня 2019 13:18

ХТО ТАКІ «МУНІЦИПАЛЬНІ НЯНІ»?

    Згідно  Постанови Кабінету Міністрів України від 30 січня 2019 р. № 68, «Деякі питання надання послуги з догляду за дитиною до трьох років “муніципальна няня”» було затверджено Порядок відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня».

    У порядку визначено механізм відшкодування вартості послуги у вигляді щомісячної адресної компенсації батькам, які офіційно уклали договір з “муніципальною нянею” про здійснення догляду за дитиною до трьох років. Також регламентовано умови, які повинні бути зазначені в договорі.

    «Муніципальною нянею»  може бути   будь-яка фізична особа-підприємець (КВЕД 97.00, КВЕД 88.91), юридична особа, яка надає послугу з догляду за дітьми (КВЕД 78.20, КВЕД 85.10), крім державних і комунальних закладів дошкільної освіти, та з якою укладено договір про здійснення догляду за дитиною до трьох років.

    Для призначення компенсації «муніципальна няня» слід звертатися до органів соціального захисту населення за місцем проживання, з таким пакетом документів: заява про надання компенсації послуги «муніципальна няня»; копія договору між отримувачем послуги та «муніципальною нянею»; документи що підтверджують витрати на оплату муніципальній няні послуги з догляду за дитиною (може бути: чек, розрахункова квитанція, виписка з банківського рахунку); копія свідоцтва про народження дитини; копія паспорта отримувача компенсації послуги «муніципальна няня»; документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податку заявника; рішення про встановлення опіки (у разі наявності); заява із зазначенням рахунка відкритого у банківській установі на ім’я заявника.

    Важливо знати, що компенсація призначається на строк здійснення догляду за дитиною до трьох років у розмірі прожиткового мінімуму для дітей до шестирічного віку станом на 1 січня відповідного року на кожну дитину за якою здійснюється догляд. З нового року ця сума становить 1626 гривень. Виплата компенсації здійснюватиметься щомісяця за умови подання заявником до 5 числа місяця в управління соціального захисту населення підтверджуючих документів про витрати на оплату послуги з догляду за дитиною «муніципальній няні». 

Тетяна ШПАК,

начальник відділу соціального захисту, праці

та охорони здоров’я виконкому міськради

Опубліковано в Новини

    В рамках реалізації шведсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» 27-28 лютого 2019 року відбувся навчальний візит до Новоукраїнської ОТГ Кіровоградської області. Серед учасників цього стаді-туру - Маловисківська громада, яку представляли заступник міського голови Жовтило А.В., депутат міської ради (член постійної комісії міськради з питань освіти) Хомич О.В., методист методкабінету відділу освіти Гетманець В.О., та делегації територіальних громад Миколаївської, Херсонської областей. Стаді-тур організовано за експертної підтримки шведсько-українського проекту  «Підтримка децентралізації в Україні» програми USAID  (DOBRE). Метою навчально-ознайомчого візиту було вивчення методології оптимізації мережі освітніх закладів, методології створення опорних шкіл, вирішення питань з підвезення, призначення керівника закладу освіти на конкурсній основі тощо.

    Під час цього візиту активно вивчали досвід Дунаєвецької громади (Хмельницька обл.) з питання оптимізації шкільної мережі, яким поділився начальник управління освіти Дунаєвецької ОТГ Володимир Колісник. Свою практику створення ефективної системи освіти, оптимізації мережі освітніх закладів, створення опорних шкіл презентувала начальник відділу освіти Новоукраїнської ОТГ Стратонова Тетяна. В перший день візиту про свою громаду розповів голова Новоукраїнської ОТГ Олександр Корінний. Привернув увагу інтерактивний виступ Айдера Сеїтосманова, експерта шведсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» щодо головних принципів у плануванні і проведенні оптимізації шкільної мережі. Учасники відвідали заклади освіти: школи №6 і №4, ЦДЮТ «Зоріт», сучасний заклад дошкільної освіти «Зернятко». В ході даного туру проходило активне спілкування з директорами та представниками педагогічних колективів вищезгаданих закладів освіти. Завдяки роботі модератора Інни Білик спілкування було активним, цікавим і корисним.

 

Опубліковано в Новини
    Публічне представлення звіту про виконання міського бюджету за 2018 рік відбудеться 11 березня  2019 року о 8:30 годині в приміщенні актового залу міської ради за адресою: м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6.
 
Запрошуємо усіх зацікавлених до участі у запланованому заході. 
Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Березень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Останні Новини