26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Фільтрувати матеріали за датою: Понеділок, 04 березня 2019

      28 лютого 2019 року в місті Києві відбулося засідання колегії Міністерства соціальної політики України на тему «Основні досягнення у соціальній сфері та перспективи розвитку». Засідання пройшло за участі Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана, Міністра соціальної політики Андрія Реви, голови Київської облдержадміністрації Олександра Терещука, керівників центральних органів виконавчої влади, представників органів соціального захисту населення з усіх регіонів країни, представників місцевого самоврядування. У засіданні колегії від Маловисківської ОТГ взяла начальник відділу соціального захисту населення, праці та охорони здоров’я  Тетяна Миколаївна Шпак.

      Було розглянуто досягнення впровадження реформ соціальної сфери та розглянуто проблемні питання з якими зіткнулися в процесі їх впровадження, також були визначенні пріоритетні напрямки подальшої роботи.

       Розглянуто успіхи впровадження нового порядку контролю за додержанням законодавства про працю і зайнятість, посилення захисту трудових прав громадян та легалізації зайнятості, що здійснюється інспекторами праці органів місцевого самоврядування.

        Також були розглянуті питання наближення соціальних послуг мешканцям ОТГ, інноваційні послуги для підтримки сім’ї та народжуваності («пакунок малюка», «муніципальна няня»), впровадження інтегрованої моделі надання соціальних послуг, забезпечення прав дітей, нові форми та методи роботи державної служби зайнятості, підвищення рівня пенсійного забезпечення та інше.

        Заслухавши озвученні питання на колегії хотілось би висвітлити досягнення в цьому напрямку і Маловисківської ОТГ.

         Маловисківською міською радою було створено, рішенням сесії № 815 від 21 грудня 2017 року «Про внесення змін до структури та чисельності при виконавчих органів Маловисківської міської ради», відділ соціального захисту населення, праці та охорони здоров’я, рішенням сесії № 813 від 21 грудня 2017 року «Про утворення Служби у справах сім’ї та дітей виконавчого комітету Маловисківської міської ради» створено службу у справах сім′ї та дітей до складу якої включений фахівець з соціальної роботи та рішенням сесії № 812 від 21 грудня 2017 року «Про утворення віддалених робочих місць в старостинських округах  Маловисківської міської ради  Маловисківської міської об’єднаної територіальної громади» утворені віддалені робочі місця в старостинських округах. Прийняття цих рішень дало змогу прийняти участь, разом із 40 іншими громадами по території України, в пілотному проекті по впровадженню моделі  інтегрованої системи соціального захисту населення. В рамках реалізації Проекту Світового банку “Модернізація системи соціальної підтримки населення України” було отримано технічну підтримку територіальній громаді для виконання функцій у сфері соціального захисту населення та захисту прав дітей. Робочі місця працівників даних  сфер було укомплектовано 3 персональними комп’ютерами і 3 ноутбуками, 6 багатофункціональними пристроями та пакетом офісних програм. Також для більш продуктивної роботи з 1 березня 2019 року планується впровадження в дослідну експлуатацію Програмного комплексу «Соціальна громада».

        Відділом соціального захисту населення, праці та охорони здоров’я постійно проводиться прийом та здача для обробки до управління соціального захисту населення Маловисківської РДА документів на всі види державних соціальних допомог та житлових субсидій. Крім державних соціальних допомог відділом проводиться виплати компенсаційних коштів за пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян на приміських маршрутах, матеріальної допомоги для відшкодування вартості проїзду громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, грошової допомоги інвалідам війни та учасникам бойових дій, яким виповнилося 90 років і більше, грошової допомоги інвалідам по зору, грошової допомоги учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, грошової допомоги ветеранам Великої Вітчизняної війни, матеріальної допомоги учасникам АТО (ООС), допомоги для забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю технічними засобами для використання в побутових умовах та інші виплати передбачені програмами Маловисківської ради. Здійснюється оздоровлення дітей пільгових категорій з обласного бюджету. Функціонує опікунська рада щодо питань недієздатних осіб або осіб дієздатність яких обмежена. 

          Проводяться роз’яснення по збору документів та надається клопотання для оформлення осіб до будинку-інтернат.

          Спеціалістом ІІ категорії (інспектором праці) відділу соціального захисту населення, праці та охорони здоров’я згідно затвердженого плану   проводить інспекційні відвідування та семінари роз’яснення для роботодавців та працівників з метою не допущення ними порушень законодавства про працю.

            Рішенням сесії міської ради № 814 від 21 грудня 2017 року створено комунальне підприємство Маловисківський центр надання соціальних послуг, яке надає соціальні послуги для самотньо-проживаючих та одиноких громадян похилого віку вдома. На сьогодні Центр надання соціальних послуг є практично єдиним постачальником соціальних послуг в Маловисківській громаді для певних категорій громадян, які потребують сторонньої допомоги – людей літнього віку та осіб з інвалідністю. Тому одним із важливих завдань у руслі реформи є інтегрований підхід покращення якості надання послуг. Із створенням Центру виникла необхідність включити до штату посаду соціального робітника, який для осіб з інвалідністю займається доставкою, рубанням та занесенням дров, вугілля, ремонтом паркану, косінням бур’янів, копанням присадибної ділянки, в зимовий час відкиданням снігу та ін.. Згідно запитів осіб, які перебувають на обслуговуванні надаються інші соціальні послуги, як наприклад, перукаря, швеї інші соціальні послуги відповідно до Державних стандартів.

          За рахунок власних коштів які надійшли як плата за надання соціальних послуг всі соціальні робітники забезпечені велосипедами. Також була придбана пральна машина і згідно укладеного договору, найнятий працівник надає послуги прання.

          Маловисківська ОТГ однією із перших отримала від держави спеціально обладнане авто для перевезення осіб з інвалідністю. Тому уже найближчим часом для таких осіб стануть доступними послуги перевезення.

Опубліковано в Новини
Понеділок, 04 березня 2019 09:39

З ЮВІЛЕЄМ!

          Виконавчий комітет та колектив працівників Маловисківської міської ради щиро та сердечно вітають знаного в громаді керівника і педагога, креативну та порядну людину, директора Маловисківського дитячо-юнацького центру «ВИСЬ»

КУЗЬМИЧА

Володимира Павловича

з 60-річчям!

          Зичимо Вам міцного здоров’я, невичерпних сил та енергії, великого людського щастя, родинного затишку і тепла, миру та спокою на нашій українській землі.

          Нехай життєва дорога завжди буде благословенна добром та любов’ю, а Ваші добрі справи – виховання підростаючого покоління – примножують славу рідної Маловисківської об’єднаної територіальної громади, області і України в цілому!

З повагою,

Юрій ГУЛЬДАС,

Маловисківський міський голова

Опубліковано в Новини
Понеділок, 04 березня 2019 09:34

З ЮВІЛЕЄМ, КОЛЕГО!

          Виконавчий комітет та колектив працівників Маловисківської міської ради щиро та сердечно вітають гарну і порядну жінку, виваженого та уважного керівника території, старосту Первомайського старостинського округу

ТУПАЛЕНКО

Наталію Вікторівну

з ювілейним Днем народження!

          Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі!

          Нехай здійсняться усі заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив!

          Щастя Вам, радості, добра і благополуччя!

Нехай волошками цвітуть літа прекрасні,
Нехай здійсняться тисячі бажань,
Щоб доля дарувала тільки щастя,
Ні грама бід, ні капельки страждань.
Життя хай квітне, мов вишневий сад,
І кожен день усміхнено радіє,
А доля подарує зорепад
Здоров’я, миру, успіхів надії.
 

З повагою,

Юрій ГУЛЬДАС,

Маловисківський міський голова

Опубліковано в Новини
Понеділок, 04 березня 2019 07:13

І Н Ф О Р М А Ц І Я

 

МАЛОВИСКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР

філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області

 

Начальник сектору

 

 

Контактні дані:

 

Бєлова Лілія Анатоліївна, майор внутрішньої служби

_______________________________________________________

поштова адреса: вул. Центральна, 81, м. Мала Виска, 26200

тел.: 066-188-46-88

електронна скринька: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Графік роботи:

понеділок – четвер: 09:00 – 18:00

п’ятниця: 09:00 – 16:45

обідня перерва: 13:00 – 13:45

вихідний: субота, неділя

 

Завдання і функціїуповноважених органів з питань з питань пробації визначені Законом України «Про пробацію», Кримінальним, Кримінальним процесуальним, Кримінально-виконавчим кодексами України та іншими законами України.

ПРОБАЦІЯ - ЦЕ ...

 • забезпечення безпеки  суспільства (громади) шляхом запобігання вчиненню правопорушень;
 • надання суду інформації, що характеризує обвинувачену особу для прийняття справедливого рішення (складення досудової доповіді);
 • організація виконання покарань, не пов'язаних з позбавленням волі;
 • пробаційний нагляд: контроль за особою, яка вчинила правопорушення, а також допомога, спрямована на підтримку такої особи в суспільстві (консультації, мотивування до змін, сприяння у вирішенні проблемних питань);
 • допомога особі, яка готується  до звільнення з місць позбавлення волі,в адаптації до життя в суспільстві.

 

ДО КОГО ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ПРОБАЦІЯ?

 • особа, щодо якої складається досудова доповідь;
 • особа, засуджена до покарання, що не пов’язане з позбавленням волі, як от: заборона обіймати певні посади або займатися певною діяльністю, громадські та виправні роботи;
 • особа, якій покарання у виді позбавлення волізамінено на покарання у виді громадських або виправних робіт;
 • особа, звільнена з випробувальним терміном від відбування покарання у виді позбавлення (обмеження) волі;
 • звільнена від відбування покарання вагітна жінка та жінка, яка має дитину віком до трьох років;

особа, яка готується до звільнення з місць позбавлення волі.

 

 ПЕРЕВАГИ ПРОБАЦІЇ:

ДЛЯ ОСОБИ, яка вчинила правопорушення:

 • можливість змінитись без перебування у місцях позбавлення волі (ізоляції від суспільства), підтримка на шляху до змін;
 • збереження сімейних стосунків та зв’язків у громаді;
 • збереження роботи та житла;
 • позитивний соціальний ефект: особа не втрачає соціальні зв’язки та шанс створити сім’ю.

 

 

ДЛЯ СУСПІЛЬСТВА (ГРОМАДИ):

 • убезпечення громади від вчинення повторних злочинів;
 • справедливе здійснення правосуддя: баланс між карою за вчинене правопорушення, відшкодуванням завданої шкоди та інтересами членів суспільства.

 

ДЛЯ ДЕРЖАВИ:

 • зниження злочинності;
 • зниження кількості ув’язнених в місцях позбавлення волі осіб;
 • позитивний економічний ефект: утримання правопорушника у місцях позбавлення волі набагато дорожче для держави, ніж перебування на пробації; а також залишаючись у суспільстві особа не втрачає роботу та сплачує внески у держбюджет;
 • дотримання міжнародних стандартів.                                                                                                

 

ВИДИ ПРОБАЦІЇ:

 • Досудова пробація – забезпечення суду інформацією, що характеризує особу, яка обвинувачується у вчиненні правопорушення, з метою врахування обставин її життя для прийняття судом справедливого рішення про міру її відповідальності (складення досудової доповіді).
 • Наглядова пробація - здійснення наглядових та соціально-виховних заходів: надання психологічної, консультативної та інших видів допомоги, сприяння працевлаштуванню, залучення до навчання, участь у виховних заходах та соціально-корисній діяльності, проведення індивідуально-профілактичної роботи відносно особи, до якої застосовується пробація.
 • Пенітенціарна пробація - це допомога особі, яка готується до звільнення з місць позбавлення волі у трудовому та побутовому влаштуванні за обраним нею місцем проживання, влаштування до закладів охорони здоров"я та сприяння в адаптації до життя у суспільстві.

 

 

Додатково:Запрошуємо до співпраці небайдужих громадян в якості волонтерів пробації.

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Березень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Останні Новини