26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Фільтрувати матеріали за датою: П'ятниця, 29 березня 2019
П'ятниця, 29 березня 2019 12:32

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, КОЛЕГО!

          Виконавчий комітет та колектив працівників Маловисківської міської ради щиро та сердечно вітають вмілого керівника, гарну жінку, дбайливу маму старосту Паліївського старостинського округу

ШАМКУ

Людмилу Валеріївну

з Днем народження!

          Вітаючи Вас з цим особистим святом, зичимо здійснення всіх планів та задумів! Бажаємо, щоб підґрунтям гарного життя і плідної роботи було міцне здоров’я, а віра, надія та любов завжди були вірними супутниками на Вашому життєвому шляху.

          Нехай здійсняться усі заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив! Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

          Нехай Вас ніколи не покидають оптимізм, удача, стійкість духу в нелегкому повсякденному житті, а професійний досвід буде надійним поводирем у складних справах в ім’я процвітання та розвитку нашої громади та всієї України.

          Впевнені, що людська шана є і буде подякою за плідну працю, чуйність, людяність, бажання та уміння творити добро!

З повагою

Юрій ГУЛЬДАС,

Маловисківський міський голова

Опубліковано в Новини

     В рамках проекту заплановано ряд екологічних заходів: озеленення класних кімнат «Галерея кімнатних рослин», різноманітні акції «Посади дерево життя», «Чисте подвір’я – чиста вулиця – чисте місто», «Подумаймо про майбутнє сьогодні», акція зі збору насіння квітів «Був смітник – став квітник»; проведення екологічних уроків та тренінгів «Співіснування людини і природи»; пізнавальних дослідів природознавчого характеру з дітьми дошкільного віку тощо. Чільне місце серед даних заходів займає екологічний конкурс «Друге життя побутових речей», ініціатором якого є ініціативна група Олександрівського НВК «Разом зможемо ВСЕ!». Очолила її учитель хімії і біології Кирдан Олена Леонідівна. Конкурс буде відбуватися 25 березня на базі позашкільного закладу ДЮЦ «Вись». В рамках цього заходу буде проведено конкурс екологічних плакатів, дитячих малюнків «Природа очима дітей», «Мій рідний край».

     Розпочали реалізацію проекту із благоустрою територій закладів освіти, відділу освіти, молоді та спорту, відділу культури та туризму. Долучилися усі –діти, працівники відділів освіти, молоді та спорту, культури та туризму, педагоги, персонал. Молодь мікрорайону Містечка та Бессарабії також долучилися до Challenge«Ми за чисте місто», сім’ями упорядковували територію, де в теплу пору року відпочивають. Вихованці Маловисківської гімназії та Маловисківської ЗШ №3 І-ІІІ ступенів до облаштування своєї території підійшли досить креативно – провели флешмоб «Зробимо наше місто чистим!». В рамках акції «Посади дерево життя» учні гімназії висадили саджанці ясена.

      Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Маловисківської міської ради, позашкільний заклад ДЮЦ "Вись", усі заклади освіти ОТГ долучилися до акції «Подаруй самшит місту, що окрилює», яка проходить в рамках проекту «Чиста громада - чистий дім» і висадили живці цієї рослини для подальшого пересаджування в ґрунт та озеленення рідного міста.Озеленення свого подвір’я, вулиці, створення затишного місця для відпочинку є важливою і доброю справою. Challenge«Ми за чисте місто» у соціальній мережі Facebookпродовжується. Всі небайдужі можуть долучатися.

Опубліковано в Новини

    28 березня 2019 року відбулося пленарне засідання чергової 52-ї сесії Маловисківської міської ради, яке провела секретар міськради Леся Постолюк (Маловисківський міський голова Ю.Л.Гульдас нині перебуває на лікарняному). На засідання з 26 обраних депутатів з’явилися 15.

    Депутати підтримали питання про проведення в 2019 році конкурсу міні-проектів місцевого розвитку  «Майбутнє громади в наших руках» (детальну інформацію про умови проведення конкурсу буде розміщено на офіційному сайті Маловисківської міської ради). Крім цього було внесено зміни до Програми розвитку краєзнавства та туризму у  Маловисківській міській об’єднаній  територіальній громаді до 2020 року, Програми розвитку комунального підприємства Мала Виска МКП на 2018 – 2020 роки, до рішення Маловисківської міської ради від 21.12.2017 року №814 «Про утворення комунального некомерційного підприємства «Маловисківський  центр надання соціальних послуг», Положення про відділ соціального захисту населення,  праці та охорони здоров’я  виконавчого комітету  Маловисківської міської ради затвердженого рішенням сесії міської ради від 11 січня 2018 року № 844, доповнено рішення сесії міської ради від 22 грудня  2016 року  №448 «Про затвердження Програми соціального захисту малозабезпечених верств населення на 2017-2020 роки»;

    Депутатами було затверджено Положення про організацію роботи з перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю,  які мають порушення опорно–рухового апарату, План заходів щодо розвитку сімейних форм виховання дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2019-2021 роки, міський стратегічний план дій з реформування системи інституційного догляду і виховання дітей на території Маловисківської міської об’єднаної територіальної громади   на 2019-2026 роки, міську програму «Забезпечення соціальним та впорядкованим житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа» на території Маловисківської міської об’єднаної територіальної громади  у період до 2023 року.

    Далі одноголосно депутати підтримали запровадження інформаційної системи «Реєстр Маловисківської об’єднаної  територіальної громади»  та затвердження Положення про нього та надали дозвіл на розробку детального плану території кварталу в с.Олександрівка, Маловисківського району, Кіровоградської області.

    Керівники та бухгалтери підприємств, установ та організацій виконавчого комітету міської ради поінформували про невикористані у минулому році кошти, які їм виділялися з міського бюджету. Також чимало питань та емоцій викликав розгляд блоку земельних питань.

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Березень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Останні Новини