26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Фільтрувати матеріали за датою: Четвер, 28 березня 2019

          У середу 27 березня 2019 року в Малій Висці з офіційним візитом побувала команда Програми DOBRE на чолі з керівником проектів з місцевого самоврядування, децентралізації та розвитку парламенту, USAID Маратом Кюрчевським та заступниця директора Програми USAID DOBRE, Глобал Ком’юнітіз Юлією Єсмухановою.

          Представників Програми DOBRE привітно зустріли в Маловисківській міській раді. Секретар міськради Леся Постолюк, відкриваючи зібрання, привітала всіх присутніх, подякувала за допомогу в проектній діяльності і висловила надію на подальшу співпрацю. Крім того Леся Анатоліївна представила коротку презентацію усіх проектів, підтриманих у рамках Програми DOBRE у Маловисківській ОТГ. Це вже реалізовані проекти «Інформаційний екран Маловисківської громади» (сума гранту – 304,5 тис.грн. /11,0 тис. дол. США) та «Здорова молодь – запорука майбутнього нашої громади, та нашої країни» (сума гранту – 231,8 тис.грн./8,4  тис. дол. США).

           Підготовлений проект «Туристичний кластер «Маєток Кудашевих» - інновація економічного розвитку Маловисківської ОТГ» (сума – 1040,0 тис.грн./38,2 тис.дол.США). Нині подані на погодження: проект водсконалення послуги водопостачання в Маловискіській ОТГ «Питна вода – понад усе»  (сума гранту – 1068,0 тис.грн./39,2 тис. дол. США)

          Керівник проекту «Голос громади в місцевому самоврядуванні» у рамках програми DOBRE Ірина Ткаченко розповіла про результати роботи в громадському компоненті проекту на території громади. А коротко презентувати власні проекти запросила представників громадських організацій «Простір ідей» та «ДієVО». Так вже реалізовані проекти ГО «Молодих освітян ДієVo» «Історії успіху жінок Маловисківської ОТГ»  і  «Молодіжний  простір в Маловисківській гімназії» та -  ІГ «Разом зможемо усе» «Смітити не можна - сортувати».  Нині знаходяться в ході реалізації: проекти «Місток між минулим та майбутнім Малої Виски  - перші кроки»  - ГО «Простір Ідей», а в компоненті Гендерне бюджетування  Проект «Дослідження попиту школярів стосовно послуг позашкільної освіти  в  Маловисківській ЗШ  № 4 І-ІІІ ст.»  - ГО «Простір ідей»

          Далі присутні в сесійній залі дружно перейшли на центральну площу міста, де відбулися офіційне відкриття LED-екрану, встановленого на площі міста, та презентація автомобіля для перевезення людей з інвалідністю та їх супроводжуючих. Учасники заходів переглянули короткий відеоролик про перспективи використання LED-екрану з метою прозорого висвітлення діяльності міської влади. А також оглянули автомобіль, який обладнаний всім необхідним для перевезення людей з порушенням опорно-рухового апарату на візках, що буде використовуватися для потреб жителів громади, які перебувають на обслуговуванні міської соціальної служби та потребують транспортного забезпечення. Крім цього учасникам заходу було продемонстровано можливості спеціального устаткування автомобіля та посадку і висадку в нього людей з інвалідністю на візках.

           З центральної площі гості в супроводі представників міської влади та громадськості перейшли до міського парку, де оглянули об’єкти, які вдалося встановити та обладнати спільними зусиллями керівництва та працівників міської ради і жителів громади та за сприяння фондів та програм.

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Березень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Останні Новини