26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Фільтрувати матеріали за датою: Вівторок, 26 березня 2019

          В рамках Плану основних заходів цивільного захисту Маловисківської міської ради на 2019 рік 25 – 28 березня 2019 року в міськраді проходить навчання керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту населення до дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій. Його провів викладач Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області Віталій Троянський.

 

Опубліковано в Новини

    З 18 по 21 березня 2019 року тривав екологічний конкурс «Друге життя побутових речей (папір, пластик)», який проводився за ініціативи ініціативної групи Олександрівського НВК «Разом зможемо ВСЕ!» (керівник Олена Кирдан) та партнерської підтримки Програми DOBRE, ГО «Громадські ініціативи України», Маловисківської міської ради, ГО «ДієVО» з метою вивчення, узагальнення та розповсюдження кращого досвіду з екологічної діяльності на території Маловисківської ОТГ.

    В конкурсі взяли участь екоактивісти загальноосвітніх навчальних закладів громади та учні Маловисківського ПТУ №16, які подали на розгляд журі малюнки на екологічну тематику, вироби з пластику та паперу, до того ж креативно презентували свої роботи під час презентації, яка відбулася 25 березня 2019 року в ДЮЦ «ВИСЬ».

    Всі вироби приємно здивували і порадували як організаторів заходу, так і членів журі. Тож жоден з учасників конкурсу не залишився без призів та подяк. А Дипломами Маловисківської міської ради були нагороджені учнівські колективи ПТУ №16 – за перше місце, Маловисківської гімназії – за друге місце і міської ЗШ №3 – за третє місце. Переможці, крім цього, отримали торт, а решта учасників – крафтові солодощі. Дипломи та смаколики молодим екоактивістам вручила заступник Маловисківського міського голови Алла Жовтило.

Опубліковано в Новини

          22 березня у Молодіжному просторі «ДієVO» відбулася презентація відеопроекту «Жіночий авангард», який розповідає про жіноче лідерство.

          «Ідея  створити серію мотиваційних відеороликів  з'явилася  у квітні 2018 року.  Команда громадської організації зацікавилася темою гендерної нерівності і вирішила  в Маловисківській ОТГ зробити перші кроки, щоб змінити ситуацію.  Світ уже давно живе за новими правилами і потрібно переосмислювати те до чого ми звикли, зокрема до  стереотипного сприйняття ролі жінки в суспільстві.  Проаналізувавши  медіапростір, зробили висновок, що у нас абсолютно відсутні успішні  історії про  жінок, які проживають на території громади. Саме тоді, було вирішено розробити концепцію «Жіночого авангарду», - говорить авторка проекту Вікторія Румянцева.

          В результаті було створено 8 відеоісторій, у яких головні героїні: місцеві активістки, хенд-мейд майстрині, приватні підприємниці, вчителі, та ін. Ознайомитися із відео можна на YouTube каналі ГО «ДієVO» за посиланням:

https://www.youtube.com/channel/UCD4hQI5gX2SCnm_w-jo4n-g?view_as=subscriber

           «Звісно, що проект «Жіночий авангард»  - це лише крапля в морі серед стереотипів, які існують по відношенню до жінок, але перші кроки для того щоб зруйнувати це все – уже зроблені. Чудово, що в рамках проекту було придбано технічне обладнання (штатив, мікрофон, банер, тримач для камери) і відеоінтерв’ю про активних жінок Маловисківської ОТГ будуть продовжуватися, тим  більше, є багато кандидаток для ефірів», - коментує голова громадської організації «ДієVO» Віра Шуліма.

          В заході взяли участь Маловисківський міський голова Юрій Гульдас, секретар міської ради Леся Постолюк, працівники міської ради.

          Проект "Жіночий авангард " реалізується ГО "ДієVO" у рамках проекту "Голос громади в місцевому самоврядуванні" програми USAID "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" (DOBRE), що втілюється Cпілкою "Громадські ініціативи України", регіональним партнером програми USAID DOBRE в Кіровоградській області».

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Березень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Останні Новини