26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Фільтрувати матеріали за датою: Вівторок, 19 березня 2019

          Маловисківське районне управління Держпродспоживслужби доводить до вашого відома, що враховуючи складну епізоотичну ситуацію по сказу тварин по Кіровоградській області в цілому та Маловисківському райну зокрема, на території мікрорайону «Вись» у суботу 23 березня 2019 року з 9.00 до 11.00 спеціалістами ветлікарні біля будинку № 3, що по вул. Шевченка, буде проводитися щеплення собак та котів проти сказу.

О.Коваленко,

начальник Маловисківського районного управління

Держпродспоживслужби

Опубліковано в Новини

   Фінансова підтримка на реалізацію бізнес - проектів надається суб'єктам малого та середнього підприємництва, які зареєстровані у Кіровоградській області:

 

безвідсотково на зворотній основі, терміном до 3-х років, для впровадження бізнес-проектів за принципом мікрокредитування, за умови цільового використання коштів, обов'язкового їх повернення та оформлення договорів гарантії повернення коштів;

 

на безповоротній основі для здешевлення кредитів, отриманих у банківських установах для впровадження бізнес-проектів, у межах часткової компенсації суми відсотків по кредиту (не більш ніж 100 відсотків облікової ставки Національного банку України, що діяла на дату укладення кредитного договору).

 

До участі у відборі допускаються бізнес-проекти, які передбачають створення нових робочих місць та відповідають пріоритетним напрямкам регіонального розвитку, зокрема:

 

впровадження інноваційних, екологічних та енергозберігаючих технологій;

 

виробництво інноваційної продукції, товарів і послуг;

 

створення нових або розширення діючих виробництв з переробки сільськогосподарської продукції, виробництва продовольчих і непродовольчих товарів, інших видів продукції, товарів і послуг;

 

створення чи модернізація (реконструкція) овочесховищ;

 

розвиток овочівництва, садівництва;

 

розвиток та підтримка малого підприємництва у сільській місцевості, зокрема, закладів побутового обслуговування, сільського зеленого туризму тощо;

 

створення сімейних ферм, тваринницьких комплексів;

 

створення сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів.

 

З переліком документів для участі у відборі та умовами участі можна ознайомитися на сайті "Кіровоградщина бізнесова" та у Регіональному фонді підтримки підприємництва у Кіровоградській області за адресою:25006, м. Кропивницький, вул. Тараса Карпи (колишня Тімірязєва),84,кімн. 417, 419, контактний телефон/факс:(0522) 24 08 86 (електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Також за інформаційною допомогою можливо звернутися до Маловисківської міської ради  за адресою: вул.Спортивна ,9 та за тел.: 5-14-51.

Опубліковано в Новини

          Маловисківська міська рада – партнер Програми DOBRE – анонсує презентацію проекту ГО «ДієVO» "Жіночий авангард " - перегляд відеороликів про успішних, прогресивних та харизматичних жінок-лідерок Маловисківської ОТГ.

          Проект "Жіночий авангард " реалізується ГО "ДієVO" у рамках проекту "Голос громади в місцевому самоврядуванні" програми USAID "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" (DOBRE), що втілюється Cпілкою "Громадські ініціативи України", регіональним партнером програми USAID DOBRE в Кіровоградській області»

Опубліковано в Новини
Вівторок, 19 березня 2019 05:29

РОЗПОЧАЛАСЯ 52-А СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ

           В рамках 52-ї сесії міської ради у понеділок 18 березня 2019 року відбулося засідання постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, в ході якої депутати міськради розглянули ряд земельних питань, зокрема заяв жителів Маловисківської об’єднаної територіальної громади, та винесли їх на пленарне засідання сесії. В обговоренні питань порядку денного взяли активну участь депутати Олексій Кирстя, Микола Ніколенко, Роман Разілевич, Володимир Діордіца, Володимир Лисенко, заявники та їх представники.

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Березень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Останні Новини