26200, м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6, тел. +380 (5258) 5-14-54, e-mail: mviskarada@ukr.net
Фільтрувати матеріали за датою: Неділя, 17 березня 2019

          Маловисківська міська рада запрошує на роботу спеціаліста з озеленення міста Мала Виска.

          Основні вимоги до кандидатів на цю посаду: досвід роботи щодо озеленення та благоустрою у власній господі, володіння навичками роботи з рослинами, працелюбність, вміння працювати в команді, креативність, пунктуальність, патріотизм та любов до рідного міста.

          Умови роботи: догляд за газонами, декоративними деревами, кущами, клумбами та квітами в м. Мала Виска.

          Звертатися: м. Мала Виска, вул. Спортивна, 6 (перший заступник міського голови О.М. Бакалінський).

Опубліковано в Новини

           12 березня 2019 року начальником служби у справах сім’ї та дітей виконавчого комітету Маловисківської міської ради спільно з інспектором ювенальної превенції Маловисківського відділу поліції було проведено виїзд до Паліївського навчально-виховного комплексу.

          Там в теплій шкільній обстановці з дітьми та вчителями було проведено бесіду з тематик: «Булінг», «Насильство в сім’ї», «Повага до Державної символіки» «За здоровий спосіб життя».

            Після чого було обстежено сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах, що проживають у с. Паліївка та с. Веселе Паліївського старостинського округу, які перебувають на обліку в службі у справах сім’ї та дітей виконавчого комітету міської ради.

            В ході обстежень було складено відповідні акти, проведено профілактичні бесіди, винесено попередження та запрошено на Комісію з питань захисту прав дітей, проведення якої заплановане у сесійній залі Маловисківської міської ради на 10:00 20 березня 2019.

Павло ЗАХВАТИХАТА,

начальник служби у справах сімʼї та дітей

виконавчого комітету Маловисківської міської ради

Опубліковано в Новини
Неділя, 17 березня 2019 06:31

ЗНОВУ ПРО МОНЕТИЗАЦІЮ СУБСИДІЙ

           У 2019 році запроваджено дві моделі виплати житлових субсидій у грошовій з 1 січня та готівковій з 1 березня.

Перша модель:  виплата житлової субсидії у грошовій формі

          Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2018 року №1176 «Деякі питання надання житлових субсидій у грошовій формі» з 01 січня 2019 року житлова субсидія надається у грошовій формі.

          Житлову субсидію у грошовій формі отримають ті домогосподарства, які звернулися до органів соціального захисту населення з січня цього року  вперше.

          Обов’язковою умовою при зверненні з 01 січня 2019 року є зазначення в заяві номеру мобільного телефону.

          Органи соціального захисту населення призначають житлову субсидію та щоденно передають інформацію про її призначення Міністерству соціальної політики України.

          Міністерство соціальної політики перераховує кошти АТ «Ощадбанк», який визначений державним уповноваженим банком.

          АТ «Ощадбанк» перераховує кошти надавачам послуг та інформує SMS-повідомленням кожного  субсидіанта про те, скільки їм необхідно заплатити за житлово-комунальні послуги.

          Після закінчення опалювального сезону – у червні – всю суму невикористаних коштів субсидії в зв’язку з економним споживанням послуг буде перераховано на поточні рахунки одержувачів житлової субсидії в АТ «Ощадбанк» (рахунок банк відкриє автоматично). Ці кошти отримувачі субсидії зможуть використати на власний розсуд.

Друга модель:  виплата  житлової субсидії готівкою

          Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від  06 лютого 2019 року №62 запроваджується ще одна модель монетизації субсидії – з березня цього року кошти призначеної субсидії на житлово-комунальні послуги будуть виплачуватися безпосередньо її одержувачам.

          Всі, кому призначено субсидію з жовтня 2018 року, отримають у березні готівку для оплати житлово-комунальних послуг за лютий 2019 року. А у квітні – кошти для розрахунку за спожиті у березні послуги, у травні – за послуги спожиті у квітні.

          Кошти субсидії пенсіонерам виплатить Пенсійний фонд України одночасно з пенсією згідно з планом-графіком виплати пенсій.

          Пенсіонери, які отримують пенсійні виплати через банки, зможуть зняти свою субсидію у банкоматі, ті хто отримують пенсію на пошті, субсидію разом з пенсією доставить Укрпошта.

          Отримувачам субсидії, які не є пенсіонерами, кошти будуть перераховані грошовим переказом через державний Ощадбанк.

          Тому тим, хто не є одержувачами пенсії, для отримання грошового переказу необхідно буде звернутися до найближчого відділення Ощадбанку і надати паспорт та ідентифікаційний код.

          Ті громадяни, яким призначено субсидію з жовтня 2018 року починаючи з березня отримавши субсидію мають самостійно заплатити за житлово-комунальні послуги.

          Таким чином, будуть діяти паралельно дві моделі монетизації та за результатами аналізу їх ефективності Урядом буде прийняте рішення щодо впровадження однієї з них з травня 2019 року.

           Нагадаємо, щороку у травні відбувається процес перепризначення субсидій на новий період. Тому усім  отримувачам субсидій потрібно обов’язково перездати документи для призначення житлової субсидії на новий період. Автоматичне перепризначення житлової субсидії стосуватиметься лише тих, хто звернувся за субсидією вперше у 2019 році та не відноситься до тих категорій громадян, яким потрібно перездавати документи згідно Положення.

Тетяна ШПАК,

начальник відділу соціального захисту, праці та охорони здоров’я

виконавчого комітету Маловисківської міської ради

Опубліковано в Новини

          Виконавчий комітет Маловисківської міської ради від щирого серця вітає вас із професійним святом!

          Ваша праця нелегка, часто невдячна, але надзвичайно потрібна людям. Саме ви відповідаєте за охайність і чистоту вулиць, водопостачання та водовідведення, вивезення побутових відходів, утримання та ремонти житлового фонду, надання доступних та якісних побутових послуг для населення громади.

          Ваша повсякденна праця починається у той час, коли більшість жителів громади ще не прокинулась, а також  часто не помітна, але без вашої турботи неможливо уявити життя наших громадян. Ви робите все можливе, щоб обсяг та якість цих послуг відповідали запитам мешканців наших населених пунктів. Від вашого професіоналізму і сумлінності залежить загальний соціальний настрій жителів Маловисківської об’єднаної територіальної громади.

          Дякуємо вам, трудівники галузі, за відповідальну та почесну працю на благо людей. Зичимо вам міцного здоров’я, миру в державі, гарного весняного настрою, наснаги, злагоди, щастя і світлого майбутнього, ініціативи й діловитості у виконанні професійних завдань, здійснення всіх життєвих планів і сподівань! 

З повагою

Юрій ГУЛЬДАС,

Маловисківський міський голова

Опубліковано в Новини

Архів Новин

« Березень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Останні Новини